MoiJe

okres Košice

1 12 23 33 41 42 43 44 následující >>
    • 26.10.2005  15:32
    40 let panic (2005)

Prcičky pre starších? Ak, prečo sa teda snažia toľko poučovať/moralizovať a uisťovať, že je to ok? Ale celkom pekne vyvážili komickosť a citlivost Andyho.

• 26.10.2005  15:27
    Kurýr 2 (2005)

Uznávam, že akcia je maximálne nepravdepodobná (to odtránenie bomby ma úplne položilo), ale je to akcia veľmi pekná. Vačšinu filmu som sa usmievala a nenudila, takže nadpriemer;) PS: Ked tak čítam, s čím všetkým je to tu porovnávané, mne to tou priam absurdnosťou pripomínalo Mission Impossible, asi hlavne 2. Len toto sa mi viac páčilo. PPS: Pekne to vystihol P. Němec v Premiere: "K2 ze všeho nejvíc připomíná přímočarou videohru, jejíž charismatický hlavní hrdina má našvindlovanou nesmrtelnost. Je to stejná ztráta času. A stejná zábava."

• 3.10.2005  12:10

Ako Scary Movie 8 by to aj ušlo, akurát že sa to bralo trošku vážne. Skuste si tipnut, čoho sa tak ľudia boja.... Pavúkov vyliezajúcich z úst? Evidentne mŕtvych dievčat s rukami natiahnutými vašim smerom? No, tak to všetko zbúchajte dokopy ako absolútnu vykrádačku a máte UL3.

• 3.10.2005  12:02

Pre fanúšikov žánru lahodka. Ale pre "bežného človeka", hoci i s obľubov v sci-fi, je to hrooozne dlhé. Mňa to nechytilo, i keď chápem, čo chytilo vás...

• 3.10.2005  11:55

Ako rozprávka (nielen pre najmenších) pekné. Absolútne predvídatelné s dialógmi určenými (aj?) drobcom, ale dobre pozeratelné a s pekným drakom (i ked občas trošku nezapadajúcim do pozadia;) )

• 23.9.2005  14:51

Jeden z filmov mojej osobnej Top 5. Besson svoju pácu odviedol perfektne (posledný predtým: Leon), posun zo snímku na snímok je vtipný a často sa podobný sposob (hlavne tak vydarený a nesamoúčelný) nevidí (Lilin boj za hudobného doprovodu koncertujúcej PlavaLagúny je pre mňa stále pamatný a vždy sa pristihnem, že sa pri ňom šťastne a spokojne usmievam), vizuálnu stránku a originalitu tiež možno hodnotiť veľmi vysoko... A herecké výkony? Role Bruce Willisa asi všetci dobre poznáme a mnohí sme si ho pre ne obľúbili, záporák Garry Oldmana je ako vždy prakticky bezchybný a Milla Jovbovich je pekná a na "drevenú modelku" odvádza vééľmi slušný výkon (nevadila mi ani potom v Resident Eviloch či Johanke). A že je tok tomu všetkému neamerický film... Jednoducho nádhera.

• 23.9.2005  14:41

Priemerná príjemná oddychová komédijka (ktorá je dokonca aj vtipná) s dobrým povodným nápadom, známejšími hercami a veľmi pekným sposobom nastolenia očakávaného happyendu.

• 3.9.2005  19:24

Dviham hodnotenie z povodnych 3*, prave to ide v telke a ja to uz x-ty krat so zaujmom sledujem, takze to sakra nieco do seba musi mat!

• 2.9.2005  22:58

Tak ujete, az je to zabavne.

1 12 23 33 41 42 43 44 následující >>