Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Animovaný
  • Krimi

Recenze (1 969)

Bullet Train (2022)

Chvíľami to bolo na guľku, no ako celok zábavná úmyselná chobotina na téma rýchlovlak plný zabijakov a hereckých kameí. Užila som si.

plakát

Sandman - Spánek spravedlivých (2022) (epizoda)

Zvláštne, stráviť hodinový pilot pozeraním sa, ako hlavná postava mlčky sedí. Ostala som skôr len pre jeho výraznú člusť a prítomnosť Charlesa Daance. A len dúfam v dvojke už taký bezduchý nebude.

The Gray Man (2022)

Trvalo mi pol nedele to dopozerať, hoc na nedostatok akcie sa nemožno sťažovať. Asi pretože je dosť neprehľadná. Čo je škoda, Prahy vo filmoch nikdy nie je dosť.

Štěstí (2022)

Podpriemerná mimika a zbytočne dlhá stopáž tlačiaca na pílu dobra, ale pár milých nápadov okolo prostého šťastného či nešťastného pohybu.

Musíme si pomáhat (2000)

Videne v 2022 na vonkajsom priemietani v Kromerizi. Zazitok skor z nahodnosti a prostredia, film pre mna klasicky cesky.

Mořská příšera (2022)

Priemerná rozprávočka s priemernou zápletkou a priemernou potvorkou. Parádna animácia vody.

Princezna (2022)

Rozprávka o princeznej, čo sa sama prebojovávala armádou zloduchov z vrchu svojej veže. Prakticky od začiatku do konca nonstop, všetko bojom na blízko. Neni to žiadne veľdielo, ale zabaví.

plakát

Hodně štěstí, pane Veliký (2022)

Ona trochu menej zábavná než som čakala, on tipujem vytvárajúci nerealistické očakavánia od reálnych sex pracovníkov.

plakát

Thor: Láska jako hrom (2022)

Po nudnej a vaznej 2ke zistili, ze humor 3ky fungoval... a tak zo 4ky urobili rovno parodiu. Navyse velmi detsku, Eleste aj brnenie je ako z hrackarstva.

Ovládací panel
110. nej uživatel Slovensko