zdepapepa

okres Hradec Králové

homepage

<< předchozí 1 2 3 4 9 17 24 32
    • 19.7.2018  19:04

Stále si pamatuji ty teroristické útoky. Stále si také pamatuji to zmatení, kdy se online v krátké době za sebou objevil jak koncert z 11. listopadu, tak ze 7. prosince s téměř shodnými setlisty. Nedá se tedy neporovnávat, což je ještě víc možné s rozšířením záznamů online, ať už to jsou videa na YouTube, živé přenosy na Periscopu nebo třeba bootlegy na U2startu. Vždy je ale na co koukat a co poslouchat, protože U2 i po letech umí udělat pořádnou show (i když občas politicky dost tlačí na pilu). Např. 11.11. měl hezkou One s bláznivým fanouškem, který zřejmě chtěl objetí od Bona. 7.12. mělo zase pokus o typický I+E zpěv fanoušků v refrénu, ale příliš se to nepovedlo. V Amsterdamu 12.9. jim to šlo lépe. (částečně taky kvůli živému zvuku a ne soundboardu, kde v HBO Paříži režisér milerád utopil hlasy fanoušků) Snippety všude, kam se podívám, ale Shine Like Stars nikde. Čímž se dostávám k mé poslední pointě - volba písní na setlistu mě ani tehdy ničím nenadchla, ani poté ze záznamu. Stejně jako Naghavi, i já bych raději viděl záznam z Joshua Tree tour. Minimálně bych však doporučil každému, kdo se chce zblízka podívat na koncert U2, protože je vše v HD, hraje se v hale a ne na stadionu, takže kolikrát do záběru a následně hned pryč přitancuje nějaký bedňák. Musím také pochválit práci kameramana, kde díky halovému prostředí může kouzlit s volbou záběrů a designéra pódia, kde U2 opět potvrzují svůj slib z U2 360°, že každý divák pohodlně vidí jak na kapelu, tak na obrazovku. Přesto to ale není něco, k čemu bych se někdy vracel, jako třeba Slane Castle nebo "stará" Paříž.

• 15.7.2018  18:43
    Bobovy burgery (TV seriál) (2011)

"Nebudu si kupovat celé prase kvůli jedné klobáse." Praví se v jednom hoaxovém obrázku o prezidentce Taiwanu. Pro mě to zcela jasně vyjadřuje můj postoj k Bob's Burgers. Chápu, že je důležité mít variaci v postavách (a některé charakteristiky mám rád - např. lásku k písním a slovním hříčkám) a že i v burgerech je víc ingrediencí, které si samostatně jako celý chod dávají jen někteří lidé a většině by to nechutnalo. Pro mě je tou nejlepší "ingrediencí" Louise Belcher, která dle mého nemá konkurenci. Roztomilejšího kombinaci ďábelského génia a sarkastického sociopata, který má ale srdce ze zlata, nenajdete. Vím, že spin-off s ní by byl příšerný a že ostatní postavy jsou potřeba, aby jí nahrávaly na smeče. Přesto ale - abych kvůli tomu musel poslouchat miliontou Tininu tirádu o zadcích nebo divnost Phillipa Fronda mi za to nestojí. Věřím však, že až bude "seriálové sucho" nebo podzimní období premiér, dám tomu znovu šanci a s hodnocením bych mohl jít klidně i výše. Kvalitu to má dostatečnou, místy to evokuje klasické řady Simpsonových, místy ty novější.

• 14.7.2018  15:32
    Zero Punctuation (TV pořad) (2007)

Na mnoha věcech se s Benem "Yahtzee" Croshawem shodneme. Oba máme rádi herní série Silent Hill (z níž již spoustu dílů zrecenzoval v ZP) a Portal a máme rádi rýmy (Jim & Yahtzee's Rhymedown Spectacular, recenze na Wolfenstein). K tomu si připočtěme ještě originální zpracování s vysokou kadencí v rovnoměrném zastoupení kritiky i vtipů a nekompromisní názory a máme recept na kvalitní podívanou, zabalenou do lehce stravitelných cca 5 minut pro každý díl (hru). Těžko také někdo může namítat, že "Yahtzee" jen kritizuje. Má na svém účtě již několik počítačových her (např. Poacher, Hatfall, série Chzo Mythos) a dokonce i románů (Mogworld, Jam, Will Save the Galaxy for Food).

• 7.7.2018  21:02
    Ty, já a apokalypsa (TV seriál) (2015)

(žádné spoilery) Coby ateista musím u této televizní minisérie pochválit její zcela upřímný vztah k náboženským reáliím, což se v dnešní době už tak často nevidí. Měl jsem však tušit, že to neskončí jen u toho, že se příběh malinko zvrhne stejně jako tomu bylo v dnes již starší počítačové hře Fahrenheit: Indigo Prophecy, která také začínala "při zemi", ale už tak nekončila. Zpátky však k YMatA - omluvou zůstává fakt, že vše bylo pečlivě dopředu naplánováno a vše bylo symbolicky propojeno od první minuty až po tu závěrečnou. Sympatický mix dramatu, bláznivého amerického a suchého britského humoru s neotřelou zápletkou (většina médií se soustředí na post-apo, tady máme pre-apo), kvalitním hereckým obsazením a duálním smutným koncem (apokalypsa + 2. řada v nedohlednu). P.S. S počtem rozhodnutí, které scénáristi na hlavní postavy navalili, by z toho byl docela zajímavý přírůstek do rodiny her od studia Telltale Games.

• 26.6.2018  22:21

Jedno se této sérii musí nechat, a tím je konstantní motivace hlavního hrdiny a celkové téma ochrany přírody a (fiktivních) zvířat. Těžko už mohu Hiccupovi přezdívat Teacup, když povyrostl, o něco málo dospěl, přesto je ale vidět, že scénáristi z něj jinou postavu neudělali. Tak jako v jedničce bojoval s lidmi, co draky považují za škůdce a likvidují a nakonec si je ochočili. Zde máme klasickou odvrácenou stranu zrcadla v podobě malinko jiného způsobu ochočení. Vůbec by mě nepřekvapilo, kdyby ve trojce bojoval s nějakou dračí zoo o jejich svobodu. Těžko však na filmu hledat něco výjimečného. Dramatické momenty tam byly, ale nedokázalo mě to chytit natolik jako předchozí díl - neustále mě z děje vytrhoval (pouze) Kit Harington (což je trochu zvláštní, protože jsem posléze zjistil jak mnoho známých herců se tam objevilo), ústřední záporák by se hodil spíš do nedělně-dopoledního programu na "Déčku" než do celovečerního filmu a "alfy" mi přišly méně masivní než Red Death z jedničky. Přesto ale bylo pořád na co koukat, zejména Valka v masce při jízdě na drakovi bez sedla byla skutečně stylová. A dokonce jsme se i obešli bez standardního konfliktu typu A:"Now we are together so we can live together again." B:"No, this is my life now." ! Všechen ostatní text z mého textu k jedničce víceméně stále platí, zejména to o nadbytku ostatních adolescentů a s tím spojené romantické subploty.

• 24.6.2018  17:10
    Branky, body, kokoti (TV pořad) (2018)

Zprávy, Šťastné pondělí, Kanál Maryško, Zpravodajství Cynické svině, Hroty Týdne a nyní Branky, body, kokoti. Jestli se vám zdá, že je to trochu "na jedno brdo", tak - a) máte pravdu a za b) nejsme zas tak pozadu od např. USA. Tak to bychom měli povinný odkaz na Full Frontal with Samantha Bee a teď už k samotnému BBK. Stejně jako FFwSB je to neústupné a jednorozměrné, což ale, alespoň pro mě, neznamená nic špatného. Na druhou stranu to ale ani není žádná výhra, když se to někdy hemží polopravdami a "straw many". Uvítal bych proto i podobný pořad z druhé strany barikády. Pouští se to i do podobných témat jako FFwSB. Navrch však Branky, Body a Kokoti mají díky tomu, že to je celé nesporně více české, s o několik tříd vyšší kadencí (až jsem si vzpomněl na Zero Punctuation) a energií hlavně díky ústřední sympatické Tereze Dočkalové, což je krásně vidět i v rozhovoru na DVTV, s širokým rozhledem témat (zde by stálo za to zmínit ústřední scénáristickou pětici Zemen, Wallerová, Sládečková, Grosmanová, Balažovič) a díky neomezení televizními cenzory autenticky sprosté, což ale člověk vidí už tehdy, když si přečte název. Jen tak dál.

• 24.6.2018  16:08
    Kadeřnictví (TV seriál) (2018)

Není žádným tajemstvím, že jsem viděl a oblíbil si dost seriálů, kde se to jen hemží hlavními ženskými hrdinkami - Sex ve městě, Gilmorova Děvčata nebo třeba Čarodějky a nejnověji Lizzie Bennet Diaries. Nic z toho není ale work-com. Ale například Parks and Recreation je, shodou okolností taky s kvalitním ženským castem. Ovšem kde Parks and Recreation exceluje (byť hlavně od druhé a zejména třetí série dál), tam Kadeřnictví stále strádá a kdyby se dočkalo pokračování, rád bych tuto změnu viděl. Jedná se hlavně o zapracování zákazníků do aktuálně probíraného tématu (což jsem zaznamenal snad jen jednou). Právě díky opakovaným scénám s různými doslova "charaktery" nabylo v mých očích Pawnee z P&R dojmu skutečného města a i zde bychom mohli mít televizně-realistické kadeřnictví s víc než jen jednou (viditelně a slyšitelně) pravidelnou zákaznicí. Místo toho teď by ústřední cast mohl stříhat třeba psy a vyšlo by to úplně nastejno. Postavy věrně napsané jsou, denně s takovou Marikou, Radkou nebo třeba Anetou přijdu do styku. Ale klidně by postavám mohlo být dáno víc rozměrů, zájmů, osobnosti. Ale to už jsem zpátky u srovnávání s Parks & Recreation. Což se Kadeřnictví bohužel být nesnaží. To jde vyšlapanou cestičkou klasických českých seriálů, kde se sice tváří, že bude výživný vývar humoru, životních lekcí a emotivních momentů, místo toho tu ale máme klasickou dramedy vztahovou polévku z pytlíku.

• 13.6.2018  22:18
    CHVRCHES - Empty Threat (hudební videoklip) (2015)

Kdo mě zná, tak ví, že černé oblečení nosím často a nosím rád už delší dobu (částečně i ostatní aspekty goth kultury). Proto nemůžu jinak než vysoko hodnotit tuto upbeat písničku, která přesně patří do autorádia, kdy se s partou kamarádů jede o letním dni z/do aquaparku. Nejsou tu ale lidé s plakátů a obálek časopisů, nýbrž pubertální gothíci. Obrazově to nejsou žně, klasický vintage filtr a pro našince lehce exotická Florida, vše ostatní je ale stejné jako u nás. Dá se tak vypíchnout pouze poetický závěr, kdy Lauren zapadne do peřin/peřejí a s šibalským úsměvem na rtech jde spát.

• 9.6.2018  19:43
    Poslední chlap na Zemi (TV seriál) (2015)

1. série (s výjimkou prvního dvojdílu) LMOE = 1. série Parks & Recreation = kdo vydrží, bude odměněn. Já vydržel zhruba polovinu 1. série. Jaké bylo pak mé překvapení, když jsem skočil do druhé a hned od první scény v mých očích seriál poskočil kvalitně o několik "místních hvězdiček" nahoru. Stalo se z toho vše, co jsem si přál, aby bylo The Walking Dead. A přestože se vždy občas "cringefest", jímž byla 1. série, vrátil (jmenovitě za mě zmiňuji - Tandyho "písničky"), bylo ho tam s každým novým dílem čím dál tím méně. Naopak s postupem času narůstal počet emotivních momentů spolu s těmi pro mě skutečně komickými (byť často absurdními a/nebo morbidními). Korunu tomu pak dodala realističnost některých situací, sympatický cast v čele s jedním z ukázkových příkladů dobře udělaného character developmentu Philipem Tandy Millerem a skutečně využitý potenciál konceptu.

• 14.5.2018  20:37
    The Daily Show (TV pořad) (1996)

Dnes už je to spíš taková vzpomínka. Vzpomínka na časy, kdy televizní politice nevládla žádná ze (bohužel v USA jen dvou) stran, nýbrž ostrůvek selského rozumu v moři *********. A kdy se v každém druhém vtipu neobjevoval Donald Trump. To byly časy. Nejdřív ostrovtip Jona Stewarta a pak několikavrstvá satira Stephena Colberta. Nejenže se pouštěli do politiků a veřejných činitelů obecně, ale i do novinářů a vlastně celkově čekoholiv, co odporuje normálnímu lidskému chápání. Trevor Noah umí taky pobavit i donutit člověka se zamyslet, přesto ono geniální spojení skvěle napsaných vtipů, bezchybného (no, dobře, jak kdy) podání a doplňujících vtipů v obrazovém doprovodu Jona Stewarta a jeho korespondentů je nepřekonatelné. Ono už tehdy člověk snadno zapomněl, že kdy Daily Show měla moderátora před Jonem Stewartem, ale měla. Velká škoda, že díly s Jonem Stewartem se hůře shánějí, která zároveň úplně velká není, jelikož se zpravidla ztratí s odstupem času dobový kontext. Úderný, ale přesto vždy s pokorou, i při rozloučení: "Rather than saying goodbye or goodnight, I'm going to get a drink. I'm sure I'll see you guys before I leave."

• 14.5.2018  06:43
    Za zdí zahrady (TV seriál) (2014)

Ne všechno, co vypadá jako staré dobré animáky, je staré. Nebo dobré. Někdy je to prostě jen v pořádku. Celé je to ale však o dost lepší než pilotní short s názvem Tome of the Unknown. Krásně nostalgické ohlédnutí za hromadou starých kreslených pořadů, které do mě vtloukly lásku k vážnější hudbě (a i ostatním žánrům). Celé to má takový kouzelný, klasickopohádkový nádech. Do toho časté písně. Něco na tom bude. Adventure Time je toho plný. Steven Universe je toho plný. Gravity Falls je toho plné. Zároveň doporučuji pro fanoušky Corpse Bride a naopak pro fanoušky OtGW doporučuji CB, byť zas tak se ty dva kruhy v imaginárním Vennově diagramu nepřekrývají. And that's a rock fact/A to vím skálopevně. 3,5*

• 6.5.2018  20:23

Není žádné tajemství, že nejsem velký fanda formátu chibi. Pořady co jsem v tomto formátu viděl, bych mohl spočítat na prstech jedné ruky a ještě by mi nějaké přebývaly. A toto není žádná výjimka. Nevidět původní seriál, určitě bych se na to nepodíval a i když jsem ho viděl, toto není nic stejně kvalitní, co bych chtěl vidět znovu a konstantně doporučovat lidem. Vzato kolem a kolem je to sympatická trojice čtyřminutových kraťasů, které by s trochou trpělivosti a umu zvládl udělat kdokoliv a na YouTube se podobných videí od fanoušků válí určitě mnoho. Co tedy nabízí tyto bonusy z oficiálních DVD oproti těm volně dostupným? Původní hlasy, reakce na párování postav fanoušky a.k.a. shipping a některé hodně dobře promyšlené odkazy na původní seriál.

• 2.5.2018  20:15

Před tímto "filmem" (jestli se tak sled několika epizodických 'origin stories' dá nazvat) jsem měl nulovou zkušenost s One Piece. Každá epizoda lepší než ta předchozí. Jednoho dne se určitě na tu 62. epizodu podívám (Jak mi bylo řečeno. Je to následná epizoda.), ale počet těch několik stovek dalších epizod mě stále děsí. Příběhy Luffyho i Zora byly takové klasické origin stories jak co do charakteru postav, tak co do jejich minulosti. Což ale neznamená nic špatného, občas se člověk rád podívá na klasiku. Usopp je první z těch méně obvyklých postav, ale jako long-range se rozhodně do posádky hodí. Holt někdo musí být silou na nejnižší úrovni. Nečekaný pick, co se týče povolání, byl rozhodně Sanji. Většinou to v podobných pořadech obstarává jedna z primárně bojových postav, ale o to tu máme sympatičtější příběh plný zajímavého důvodu k plutí po moři i používání bojové techniky. Nami, víceméně Haley Starshine z Hůlkového řádu, měla v určitém směru nejvíce frustrující epizodu. Jsem rád, že to není love interest, a že i ona má svoji vlastní agendu, proč plout po moři. Sympatické bylo i zakončení, kdy ústřední scéna s chodidly na sudu byla zopakována ještě jednou.

• 29.4.2018  21:58
    Bright (2017)

Bright aneb zpěvačka Aurora, Will Smith a Vladimír Franz a jejich dobrodružství. Ne, ve vší vážnosti - dobře udělaný love letter všem těm buddy cop duo filmům s příchutí World of Warcraft a Lord of the Rings. Jestli něco tenhle film umí fakt dobře, je udělat svět a nesnažit se divákovi na každém kroku vysvětlit co a jak a proč. Vzniká tak velký prostor pro dohady (to je nejspíš špatné slovo, spíš teoretizování) ohledně motivů postav, počtu ras, funkčnosti magie a historie tohohle AUčka. Když tak pominu občas zbytečně nekompromisní pochmurnost a trochu na hlavu postavenou bajku o rasismu, jde o skvěle natočený film u kterého by mi vůbec nevadilo pokračování nebo další vhled do světa s jinými hrdiny.

• 28.4.2018  12:23
    Armageddon (1998)

Učebnicový Michael Bay. Velkofilm s důrazem na obě části toho slova. Hvězdný cast by v dnešní době SJWs rozcupovali za to, jak skoro vůbec není diverzní. Ale to už je klasická Hollywoodská Amerika v kostce. I včetně toho, že USA jde zachraňovat svět (přestože vesmírný program mají i jinde) zase a znovu. Ani není mnoho prostoru pro reakce ostatních zemí. To by byl asi zajímavý druhý film - děj Armageddonu z pohledu nějaké jiné kultury a tak.

• 28.4.2018  12:16

Neurazí, nenadchne, pohladí na duši. Prostě klasická česká pohádka. Jedny z nejlepších kostýmních výprav a hlášek. Písničky existují ikoničtější, ale dle první věty - i po letech je člověk rád poslechne. Jestli by nějaká pohádka měla reprezentovat naši zemi, klidně by to mohla být tato. Nejenže ukazuje českou náturu ve všech jejích barvách, ukazuje i českou zemi ve všech barvách, od obyčejných statků, přes hrady až po "peklo".

• 28.4.2018  12:09

Krajní Meze light. Akta X velmi velmi light. Ale byla to zábava sledovat. Mezi hromadou seriálů, kde se řeší vztahy na jedné straně, mezi hromadou seriálů, kde se řeší mlácení záporáků na druhé straně a mezi hromadou seriálů, kde se řeší vtipné situace na třetí straně, toto byla živá voda pro nás, fanoušky neznáma, tajemna a mrazivého pocitu zvaného napětí a strach. (i když s přibývajícími léty už to samozřejmě není jako dříve, už jsme odolní a něco vydržíme)

• 28.4.2018  12:04
    Formule! (2001)

Já osobně kvůli drama mimo tratě nikdy na formule nekoukal, vždycky šlo o napínavé závody na tratích pro to určené. Američani si to bohužel museli vyšperkovat blbostmi jako triky, přemíra střihů, vztahová dramata. Vypadá to tak jako standardní, run-of-the-mill závodní film, kde ani v originálním názvu pro jistotu Formule nejsou vůbec zmíněné.

• 28.4.2018  11:56

Už jsem viděl svůj 'fair share' heist movies. Tohle je jeden z nich. Sympatický cast, nezaměnitelné a ikonické jak prostředí, tak dopravní prostředky a ničím nerušící hudba. Někdy se doufám dostanu k původní verzi. Protože jestli platí, že remaky jsou horší než originál, tak ta 1969 verze bude bomba.

• 28.4.2018  11:49

Co si budeme povídat - Al Pacino má charisma odjakživa (a tady to pěkně "hamuje"). Keanu Reeves je sympatický, univerzální hlavní hrdina. Prostředí pro mě, obyčejného evropana, je hodně nudné. Ale kvůli tomu se na to lidi nekoukají. Proč se na to lidi tedy koukají? Nejspíš všechny ty "duchaplné" monology/dialogy "nabité filozofií". Samozřejmě - je to do určité míry /r/Im12andthisisdeep, ale i takové filmy mají místo na světě.

• 27.4.2018  20:38

Dnes už víme, co všechno taková obyčejná aktrakce z Disneylandu dokáže. Tehdy to byl ale originální pohled na dříve děsivé, v dnešní době spíše komické piráty. Johnny Depp je zase převlečený k nepoznání. Všechno se to ale drží hodně při zemi, nenadává se ani se nezabíjí. Nudná romance. Když už, tak radši Princess Bride a The Dread Pirate Roberts. Nebo Stardust a Captain Shakespeare.

• 27.4.2018  20:06

Kdo někdy měl nebo stále má v sobě svého vnitřního "gotha", ten si bude pomlaskávat blahem. Koncept to není nijak nový, vždyť Addamsovi existovali v době vzniku tohoto filmu již téměř půl století. Nicméně kromě vynikajícího castingu v čele s u mnoha lidí childhood crush (včetně mě) Christinou Ricci je zapotřebí zmínit i hudbu a kulisy a celkový set design, který věrně napodobuje předlohu.

• 27.4.2018  19:42

Až se člověk diví, že to Hollywoodu trvalo tak dlouho vymyslet takto jednoduchý, přesto neskutečně vděčný a nevyčerpatelný koncept. Režisérka skvěle vystihla situační humor, ještě lépe film obsadila. Zejména ústřední Mel Gibson a Helen Hunt v nejlepších letech doslova září.

• 27.4.2018  19:06
    M*A*S*H (TV seriál) (1972)

Šťabajzna nikdy nebyla "šťabajznovitá". Fight me. Ale jinak zábava. Zábava, ve které se najde místo pro smutek a dojetí. Jádro některých moderních seriálů. Žádný z nich ale neměl tak originální a bohatý podtext jako právě M*A*S*H. Ne nadarmo to taky běželo delší dobu než samotná válka trvala.

• 27.4.2018  18:54

Kdyby někdo pochyboval, že jen Stanley Kubrick legenda, tady má jasný důkaz. Ani o více než 30 let později tento film nestárne. Vsadil bych se, že na mnoha místech světa je to stále krutá realita a že jsou stále mezi námi Jokerové, Pyleové nebo Hartmanové. V tom je krása celého filmu, nesledujeme válku, sledujeme bortící se psychiku lidí a pokud ne její zborcení, tak alespoň posun do bodu, ze kterého již není návratu.

• 27.4.2018  18:47
    Desáté království (TV seriál) (2000)

Občas si říkám, že tento seriál předběhl dobu - v době, kdy speciální efekty byly teprve v zárodku to vypadá jako prastaré díly Star Treku, jen místo mimozemšťanů se jedná o pohádkové bytosti, které mají příšerné masky a aby se neřeklo i trochu jinou barvu kůže. V dalších letech, zejména v 3D animaci díky Shrekovi a spol., nastal "boom" tohoto žánru, i když samozřejmě tu byl v určité míře odjakživa. Zároveň to taky není nic světoborného, seriály ušly velký kus cesty od této věrně televizní (= člověk věří, že to je seriál a nikdy nebude věřit, že by to mohl být velkofilm) produkce až k filmové kvalitě seriálů jako například Hra o Trůny (bohužel mě žádné vhodné přirovnání nenapadá, tak mě prosím nekamenujte).

• 27.4.2018  18:37
    Con Air (1997)

Správně popcornově akční "devadesátky". Nabouchaný roster herců, testosteron teče proudem a necelá dvouhodinovka ubíhá veselým tempem. Příběhově to bohužel není žádná sláva, ale ne vždy se člověk chce dívat na nějaké věci pro zamyšlení. Občas to chce spoustu akce opepřené násilím a hláškami.

• 27.4.2018  18:27

Když to tu zpětně komentuji, trojka Douglas-Turner-DeVito je skoro tak akční jako Depp-Bonham-Carter-Burton. Co by v leckterých sitcomech bylo s laugh-trackem, zde je prezentováno jako drama, kde je humor černý jako noc a Leeson s Adlerem ukazují všem plytkým hallmarkovským pokusům o napětí ve vztahu jak se to má dělat. Ne nadarmo se říká, že v lásce a válce je vše dovoleno. A zde je obojí.

• 27.4.2018  18:18

Dobrodružný / Komedie / Romantický / Akční, skví se nahoře v popisu žánru tohoto filmu. Každé slovo stejně veliké. Žádné výraznější než zbylé tři. A přesně podobný pocit jsem měl i z tohohle filmu - skvěle vyvážená podívaná, kde si každý najde něco svého. Ne nadarmo to mělo hned o rok později pokračování. Zub času je samozřejmě nemilosrdný a ani tomuto filmu se nevyhnul. Kdo to ale překousne (pokud to tehdy nezažil ve své době), ten se dočká Zemeckise v plné parádě.

• 27.4.2018  18:09
    Raymonda má každý rád (TV seriál) (1996)

Jak léta běží, občas něco zapadne. Za gauč, pod postel, do koše, mimo vysílání. Zapomene se na to a nikomu to nechybí. Zejména často proto, že se za léta objeví věci lepší. A když se člověk s onou věcí po letech shledá, je jiný člověk. A i když si kdysi myslel, jak je ta věc sebedůležitá, není. Takže hlavně děkuji tomuhle seriálu za to, že nakopnul kariéru hercům a herečkám, které jsem pak rád vídal jinde, jmenovitě z těch hlavních Patricia Heaton, Doris Roberts a Brad Garrett.

<< předchozí 1 2 3 4 9 17 24 32