Temný rytíř povstal (2012)

Sice mě trošku naštval zvrat na konci, ale ta úúúžasná hudba to všechno napravila :)

Hotel Paradise (2012) (pořad)

Mě to prostě baví a to dost :) zvlášť některé hlášky typu "Já jsem myslel." Tomáš

Deník Bridget Jonesové (2001)

Po dlouhé době sem zhlídla tento skvost a musím ještě hvězdičku přidat. Miluju Bridget a nejspíš ji i závidím její vtipný a příjemný život s peripetiema na denním pořádku :)

Bridget Jonesová - S rozumem v koncích (2004)

Sorry, fakt se mi to nelíbilo. Inteligentní Bridget řešící své OBYČEJNÉ problémy zmizela a nastoupila tahle o pár kilo baculatější, hloupější a střelenější Bridget řešící své NEREÁLNÉ problémy bez vtipu a ironie :( Duch Anglie se vypařil a celé mi to přišlo až moc přehnané. Možná kdybych četla knižní předlohu, budu hodnotit jinak.

Rodina je základ státu (2011)

Výborný Chmela, výborná Vrbková. Moc sympatický film, který si na nic nehraje a ukazuje člověku, jak to v mnohdy nedosažitelném reálném světě prostě chodí. Čekala jsem emocionální sra*ku, ale jsem mile překvapena.

Vřískot 4 (2011)

A mě se to líbilo!!! Typických vyvražďovaček není nikdy dost :)

Partička (2011) (pořad)

Asi to není na pět hvězdiček, ale tudle partičku mám fakt ráda :) Sokol a Suchánek bezesporu nejlepší :)

Kuky se vrací (2010)

Nevím, ten konec mi k tomu filmu nějak neseděl, jinak moc hezké, Kuky je hrdina :)

Tajemství staré bambitky (2011) (TV film)

Sem velká fanynka Tomáše Kluse, tak nemůžu jinak než plným počtem :D moc nechápu tady ty odpady... ale proti gustu..... mě pohádka pobavila a celkově herecké obsazení bylo moc příjemné. Ani nevím, kdy sem se smála takhle naposledy... možná právě na koncertě Tomáše :)