Liga spravedlnosti Zacka Snydera (2021)

Určitě ne dokonalé ale ku#va! Vcelku slušnej vodvaz! Sorry ale Marvel i když je mám taky rád, je prostě takovej slabší, hodnější, uhlazenější a já jsem spíš na ty drsnější věci a celkově jsem spíš DC-čkovej i podle komiksu. Kéž by se pokračovalo v tomto duchu.

WandaVision (2021) (seriál)

Ale tak jako jo, ale jestli si to budu pamatovat, to asi ne. Elisabeth Olsen tady ukázala, že umí a přerod na (snad) ultimátní čarodějnici navnadil.

Spící lůno (2017) odpad!

NE. Sami vylezte do přírody na vandr, vyspěte se venku, zažijte si to na vlastní kůži než tady ten NESMYSL o NIČEM. Nechápu, jak něco takového někdo může obdivovat. Směšné a smutné zároveň. Kdybyste alespoň nějaký čas trávili v přírodě, tyhle blbiny byste pak viděli úplně jinak. Vzpamatujte se. Za mě těch pár vskutku neuvěřitelných komentářů tady značí opravdový úpadek lidstva a hrozím se toho, jaké tuposti jsou dneska oceňované.

Mumie (2017)

Běžný dobrodrůžo se sympatickou zlou ženou, která (pozor!) poté zahraje v Climax (2018).

Asie ve Velké válce (2018) (seriál)

Zapojení Asie do 1. sv. války. Méně známé ale jistě zajímavé a důležité.

Dr. House (2004) (seriál)

Od začátku jasně dané, o čem to celé bude: všichni lžou. Tenhle seroš můžu asi kdykoliv, s dabingem, bez. Doktůrská fantasy pohádka s pro mě ultra sympatickým bručounem. Filozofie, náboženství, etika, rodina, vztahy, černý humor, to vše tu je. Hoky Piers a Greg House. Legendy.

Svět ve válce (1973) (seriál)

Legendární znělka, dokumentární seriál provázející mě od dětství.

Neznámí hrdinové (2007) (seriál)

Neuvěřitelná svědectví lidských tragédií.