Kdyby tisíc klarinetů (1964)

Perfektni cernobily muzikal se skvelou Slitrovskou muzikou a nametem, ktery nechapu, jak mohl tenkrat projit, vcetne vytvarneho zpracovani. Ale i kdyz... byla vlastne 60ta leta, to se leccos mohlo. Chcete-li videt pohromade vsechny, co tehdy v popu neco znamenali, to je film pro vas.

Probuzení (1959)

Tohle je cire mistrovstvi! Vsech. At se dnesni herecka generace stydi.... lidi v tomhle filmu jsou do jednoho Hvezdy!

Vynález zkázy (1958)

Nekomu slusi kalhoty, jinemu sukne, tomuhle filmu slusi cernobila. Nikomu a to zduraznuji nikomu se nepovedlo dodnes co Zemanovi. Mrzi me, ze v dnesni dobe na nej spousta lidi zapomina.

Anděl na horách (1955)

Sranda, hlavne diky Marvanovi, ktery zachranil mnoho takovych filmu. Soudruhovat se zacalo v na plny koule az kdyz tito prvorepublikovi herci vymreli.

Cesta do pravěku (1955)

Aha, tohle tocil genius a jsem hrdy, ze byl Cech! Pane Spielberg, podivejte se na to. Kde byste byl bez CG technologii? Tam, kam dorazil Zeman nikdy!

Africká Královna (1951)

Dobrodruzne, napinave a hlavne ne nudne, coz se o mnoha americkych filmech te doby rici neda. Sceny s pijavicemi ve me dodnes budi strach z ponorovani se do neznamych vod :)

Mazlíček (1934) odpad!

Smira,neskutecna!

Pudr a benzin (1931)

Pro pametniky a fanousky super vzpominka na perfektni presocialisticke klauny V-W. Dneska vsak vetsina vtipu nefunguje, dej take slaby.