Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Akční
  • Dobrodružný
  • Sci-Fi

plakát

...a zase ta Lucie! (1983)

Tak Pan Tau byl bozi a kultovni, ale toto se Polakovi nezdarilo. Navic vrestici neherecka Fuchsova me uz tenkrat jako dite privadela k silenstvi. Bohuzel blazen zustala dodnes :)

12 opic (1995)

Velmi divny a velmi dobry filmecek. Pitt v blazinci, Madlenka Stouvova a Vilda stale jeste akcni, nemaji chybu.

1492: Dobytí ráje (1992)

Vyborna predzvest toho, ze bude brzo vytvoren Gladiator. I mistr se musi ucit. Tohle ucednicke dilo je ovsem tak dobre, ze vrcholy mnohych jinych mu nesahaji ani po achilovky. Vangelis by svuj opus zadnemu nymandovi nesveril. :) Jsem rad, ze Sigourney se jako symbol vraci po letech do Ridleyho staje. Gut gut, zuper gut.

15 minut (2001)

Tomu rikam prvni poradne dobyti hradu zvany Hollywood nasim hercem! Roden neni skvely, on je naprosto neuveritelny. Jde z nej strach a hlavne hraje o tridu lepe nez bozsky Niro, ktereho miluji. A ten druhy na plakate? Nejakej Burns, ten je mimo uplne. V podstate tuctova policejni story, ale ten nas ji povysuje nekam vys. A navic ta satisfakce - Niro dostane na prdel od Cecha! :)

plakát

2001: Vesmírná odysea (1968)

Doposud jsem si myslel, ze vim, jak ma vypadat DOKONALE sci-fi. Kubrick me krute a zaroven krasne vyvedl z omylu. Tohle je sci-fi s koulema! Nevim, co na nem mam glorifikovat vic.... asi jen to, ze... ano pane Stanley :)

plakát

2001: Vesmírná prda (2000) odpad!

Chudak Leslie, uz nevi co dela a pozbyl snad i svepravnost a tudiz ho producenti nekam postavili a ... a ... a je to pruser.

28 dní (2000) odpad!

Opila Sandra Bullock, jojo, uz jen to tu chybelo.... co vsechno tahle "dama" musi vyzkouset, aby procitla a zjistila, ze NENI dobrou hereckou. Jako akcni prisluhovacka ano, ale na hauptroli nema. Dokazuje to vic a vic.... kurnik, to to nikdo nevidi? :)

plakát

40 dnů a 40 nocí (2002) odpad!

Tak toto jsem necekal. Nekdo, kdo na to nema, se snazil urobit Prcicky 4 nebo 5 a to nemel delat. Trapacky vtipy, vetsinou na tema stoji-nestoji. Bohuzel Hartnett jako krovi ve spektaklech funguje, ale jako leader a jeste k tomu komedialni nikoliv. Very sad comedy.