wakeup

wakeup

Prumerny divak

<< předchozí 1 2 3 4 5
    • 23.3.2012  01:37

Kone rad nemam a rad mit nebudu. Mam z nich strach, protoze jsou blbi. Ikdyz muj komentar ted mozna cte nejakej konofil a rika si nebo nekomu, ze kone blbi nejsou, nic muj nazor na kone a ani na tenhle film nezmeni. Pohadkova valka za uslzeny ctyri. A tim slovem "uslzeny" nemyslim nic spatnyho. Po traileru jsem si myslel, ze tohle proste nebude fungovat. Fungovalo. Film o koni, skoro za jedna. Spilberg nezklamal (narozdil od ty 3D sracky, kdy pohrbil myho hrdinu z detstvi).

• 6.1.2010  22:30
    Jak jsem poznal vaši matku (TV seriál) (2005)

Skoda. Hlavni postava je ko**t.

• 19.11.2009  14:23

86 minut husi kuze.

• 26.9.2009  10:00
    Star Trek (2009)

Nejsem fanda Star Treku.

• 31.3.2009  16:40
    Yes Man (2008)

Carreyho hlava omotana izolepou me zase dostala. Lhar, lhar po dvacetipeti letech dopadl lip nez Snezenky a machri. Komedie.

• 18.10.2008  11:36

thriller

• 7.7.2008  01:59
    Kopačky (2008)

No to je mazec. Potom, co jsem videl plakaty na busech s drzkou Russella Branda (kterej tu uvadel Big Brothera) jsem cekal maximalni sracku (damy a citlivky prominou), no a ono to bylo vazne dobry. Russell snad hral sam sebe. Dobry je slaby slovo, to by bylo za tri hvezdy. Opravdu vtipna a romanticka komedie, jejiz nevetsim bonusem je to, ze ikdyz v pulce ztraci dech, opet ho chyti a bavi az do konce.

• 6.7.2008  02:02
    Stalo se (2008)

Nebylo to vubec zly. Tyhle ty Shyamalanovky mi posledni dobou moc nesedi. Nejak , a nevim proc, film nepusobi jako celek. Kdyz vyskoci na platno zaverecne titulky - zklamani. Ale po celou dobu filmu jsem citil ten samej neklid, jako pri Signs. Atmosfera je pekne vybudovana a koreni v podobe ruznorodych sebevrazd je pekne ostry. Dobre zvladle i charaktery postav. Zapomente uz konecne na Sestej smysl a uzijte si peknej, mrazivej a napinavej filmecek.

• 5.6.2008  15:46

Jediny, co me na tehle slatinach posledni doby trosku stve je, ze z tech filmu vymizel strach. Uz Vas proste nazamrazi, kdyz se nekde prezene pred kamerou vetrelec, nebo kdyz si nekoho termalni kamerou meri predator. Z horroru se staly akcni komedie , ale na druhou stranu ... da se na to koukat. Spoiler: Ceho si cenim, byly mrtvy deti a mrtva ... vy vite.

• 31.5.2008  17:10

Pekna pohadka. A proc? Protoze kung-fu.

• 11.5.2008  22:16

Kupodivu jsem se zase nenudil. lepsi nez land of the dead.

• 3.5.2008  22:11

Vcelku to uslo. Pekna pohadka.

• 3.5.2008  22:10
    Iron Man (2008)

Tak jsem sel zas jednou do kina a to co jsem videl v traileru se mi dostalo i ve filmu. Akce, vtip, a hlavne ten extremne cool pohled iron mana. Stale jeste bastim tyhle filmy podle comixovy predlohy a tenhle se radi mezi tech par excelentnich jako jsou batman (ten novy, ne ty vesele barevne paskvily z minula) a spiderman. Popkorn sebou!

• 7.4.2008  21:41
    Monstrum (2008)

Srovnani s Godzillou se nabizi. Myslim s tou posledni. Priserka ve meste, armada, padajici budovy a obycejni lide. Obycejni? He he. Kazdopadne. V necem urcite lepsi nez Emerichova Godzilla (priseru poradne neukazali) , v necem asi horsi (tahle pop kamera mi proste nesedne a doufam, ze se na to tvurci brzo vyse..., budou to tocit jinak). Celkove zklamani.

• 2.4.2008  23:30

Filmovy zazitek, snadno srovnatelny s Forestem Gumpem. Pribeh cloveka, ktery byl soucasti sveta a dost casto ho i zasadne menil, hlavne tedy menil svet hudebni. Pres vsechny hudebni styly (vicemene), sledujeme zivotni pribeh deweyho Coxe, muzikanta. Tvurci zparodovali vsechny dulezite udalosti (nejen) hudebniho prumyslu s nadhledem a vtipem a vysledek je film, ktery musite videt a ktery se vam musi libit, a jestli ne, tak vas preseknu macetou. Skvelej Reilly, ktery pokud ted nebude uctivan jako Hanks po Gumpovi, by mel zmenit agenta.

• 1.4.2008  22:05

Komedie.

• 31.3.2008  23:53
    Couch (TV film) (2003)

je to opravdu o nicem. dve za sandlera a andersona. kdyby to tocil nekdo jiny, s nekym jinym, byl by to tak velkej odpad, ze by tu vlastne ani nebyl...

• 9.3.2008  20:19

Ziva legenda.

• 5.3.2008  21:49

Jeste pred par dny jsem se rozplyval nad We own the night, ale ted bych jim nejradeji hvezdu ubral. Zatim co Cronenbergova Historie nasili mi i pres slusnou atmosferu nesledla, z tehle rusu sel ruskej mraz po zadech.

• 1.3.2008  00:08

Skryta identita, Americky gangster, Noc patri nam. Kdo ma uz dost komixovych superhrdinu a digitalnich stariku na tryskacich si tento film urcite zamiluje jako ja. Napinava atmosfera, bravurne zvladnute akcni sceny, drogy, zbrane, drsni ranari a pekny holky. K tomu emoce, herecke vykony snad vsech sesti hlavnich postav a je to tady. Po delsi dobe davam s chuti pet hvezd. Mile prekvapeni.

• 28.2.2008  21:42

Jeste tak pred rokem bych teto "romanticke komedii" dal maximalne tri hvezdy, ale zivot jde dal. Ikdyz vice romantiky nez komedie, tento snimek umi zapusobit.

• 18.2.2008  15:01
    Pokání (2007)

Tak tohle je ono? Cekal jsem rok, nez jsem se na tento snimek podival. Trailer vypadal uzasne, kotle kladnych kritik. To musi bejt story, rikal jsem si. ... no, a ono hovno. Podprumerna televizni romantika, kterou nezachrani ani urcite dost draha vyprava..

• 21.1.2008  13:36
    Až na krev (2007)

Musim jen vypichnout, ze souhlasim z komentarem uzivatele AJAXe. Hrozne jsem se tesil na zazitek, zvlast kdyz prvnich sest hodnoceni zde bylo pethvezdickovych, ale co jsem videl byla hlavne bravurni one-man-show. Daniel Day-Lewis je proste skvelej!!!

• 15.1.2008  18:33
    Kapitán Ron (1992)

Rodina komedie pro celou rodinu s rodinymi vtipy, rodinou akci a rodinou dobrodruznou rodinou zapletkou.

• 11.1.2008  18:03
    Peklo (2003)

Ano za 4:) Z nostalgie a diky prekvapeni. Cekal jsem neco, jako nataci seagal, a tohle byl uplne normalni akcni beckovej film na kterej se klidne mrknu znova, az to bude v bedne.

• 29.12.2007  19:22
    Saw 4 (2007)

Dokolecka dokola.

• 6.12.2007  16:52
    Hairspray (2007)

Super muzikal. Blbej asi jako Pomada a stejne tak zabavnej.

• 27.11.2007  17:05
    Boj (2007)

Velke zklamani. Velke zklamani, Velke zklamani. Tri body, do kterych se da shrnout cely film. Do tak kratke stopaze se vetsinou vejde slusna crazy komedie, nebo nadupada akce bez kecu. Tyhle kecy bez akce bych od Liho a Stathama necekal. Na film jsem zapomnel behem dne, takze uz vlastne ani nevim, o cem pisu....

• 27.11.2007  16:56

Po dvou letech, po druhem shlednuti, pridavam jednu hvezdu a komentar. Ano, tento film je opravdu Die Hard bez Willise, ale i tak to funguje. Atmosfera mi sedla, zasnezene sceny vypadaji jako ze hry Max Payne. Ponure a comixove. Akce a hlasky slusne, coz je to, co u filmu tohoto typu ocenuji a hodnotim. Pokud mate radi popkorn, budete se vice nez slusne bavit.

• 6.11.2007  16:52

Na westerny jsem nikdy nebyl, ale tenhle me dostal.

<< předchozí 1 2 3 4 5