Odstřelovač (2007)

Old shool akcnak. Az me to potesilo.

Resident Evil: Zánik (2007)

Pro fanousky asi slusnej narez. Pro mne zhruba stejny zklamani jako predchozi dily. O kousek lepsi nez prehnana dvojka, ale porad slaby. Uz to nechte, netocte to...

Astronaut (2006)

Tenhle film meli natocit rusove ve stylu rybolovu a byl by to trhak.

Oktoberfest (2006)

Jedna z nejlepsich komedii posledni doby!!!

Volání o pomoc (2007)

Jak nekdo o tomhle snimku - Ridick - muze napsat, ze to byla velka nuda? Tohle nikdy nepochopim.

Cashback (2006)

Co to je zase za ceskej podtitul. Ktery hovado ma tyhle doplnky na triku. JA SI TE NAJDU!!! A film super. Jednou jsem cetl jeden komentar o tom, ze kazdy clovek ma jeden film, ktery je jen pro nej. Tohle by mohl byt ten muj. (Ikdyz neumim kreslit) Videl jsem se na platne tolikrat, az me to desilo...

Bojiště Země: Sága roku 3000 (2000)

Tohle je pro mne vrchol pokrytectvi. Hlavne sem vsichni hazejte slova jako scientologie (ktera se v tomto snimku odrazi asi jako v Pomade) a "nejhorsi film" podle vsech uznavanejch kritiku, mtv a dalsich stupidnich kamaradu. A pak jsou jeste vyborny ty komentare typu "me to zas tak spatny neprislo a tohle treba bylo docela dobry..." a pak to ohodnoti jednou nebo dvema hvezdama. Jste s prominutim banda ovladatelnejch prasat bez vlastniho nazoru, protoze at se na to podiva jakakoli strizliva mysl, je to v nejhorsim prumer. Tohlo hodnoceni by mely mit sracky typu XXX2, ale tam vsichni daj v nejhorsim dve hvezdy, protoze je to COOL.

Velkej biják (2007)

Pro me slabsi nez scary serie, kterou vetsinou hodnotim tremi, ale par momentu, hlavne Harry Potter, bylo preci jen k popukani.

Requiem za sen (2000)

Tak za tohle bych dal i sest. Mozna i sedm. Za poslednich par let na me nic nezapusobilo jako Requiem for a dream. Hned ho davam mezi nejoblibenejsi filmy. Urcine ne, ve smyslu Shreka, ze bych se na nej rad znova a znova dival. Tohle je zpoved vylecenyho fetaka, tohle je nejhorsi nocni mura, TOHLE by se melo poustet detem na stredni, aby se vyvarovaly drogam, tohle je ta nejhorsi vize reality a je nejvic realna. Zapomente na Trainspoting. Tohle je droga, tak jak ji vidi fetak.

(1998)

Film jsem videl uz pred lety a dnes po druhe. A je to porad stejne. Maximalni prekvapeni pred lety a maximalni zabava dnes. Nebudu tady hodnotit jako ostatni "matematici" logicnost problemu, vzorcu a jejich vypoctu. Kdyby nekdo natocil film o skutecnych matematickych paradoxech, mely by z toho divaci tuplem hovno. Jde spis o napady, kterymi spojuje jedno cislo s lidmi a stroji. O to,jak beznadejne je hledani pravdy, pokud k ni nezname vzorec. Kamera samozrejme uchvatna, stejne jako hudba (massive attack me dostaly) a konec maximalne uspokojovy.