Sinecod

Zamilovaná do Srí Lanky!

<< předchozí 1 2 3 4 6 8 10
    • 25.5.2017  08:08
    Tanečník (2016)

Jeho elegance, vášeň pro tanec a graciéznost pohybu mě chytla a už nepustila. Možná bych ocenila, kdyby to šlo víc do hloubky a Sergej toho řekl více, zas na druhou stranu se mi líbí, že si to nechává pro sebe, že do toho spíš nikomu nic není. Líbilo a moc.

• 15.2.2017  09:28
    Kriminálka Miami (TV seriál) (2002)

Já mám ráda zrzečky, tak mám ráda Horacia. Ráda se čučnu v televizi, ale je mi to celkem fuk, a to i do té míry, že se na to koukám dokonce v dabingu, protože, no, je to jen 45 minut na zabití, než si budu moct jít lehnout. Las Vegas je u mě top, to se nezmění.

• 3.2.2017  10:22
    La La Land (2016)

Miloučké! Po celou dobu filmu jsem měla příjemný pocit, zkroucená na sedadle v kině, přitisklá ke svýmu mužíčkovi a naštvaná za své fádní nebarevné oblečení a sny, které nikdy nezrealizuji. Konec jsem si ve své hlavě upravila na tu druhou, nesplněnou realitu. City of Stars, are you shining just for me?

• 26.11.2016  00:28

Sam Rockwell, jak to ti muži dělají, že čím jsou starší, tím víc nemravných představ o nich mám?

• 11.11.2016  12:23
    Animatrix (2003)

Konečně jsem to pochopila!

• 1.11.2016  10:21
    Rozvod (TV seriál) (2016)

Zatím 3*. Já jsem totiž s Matthew Broderickem asi jediná na světě, kdo miluje Sarah Jessicu Parker. Podle mě je prostě děsně krásná a její herectví se mi moc líbí. Je to americký seriál, tak hádám, že dopadne "a žili spolu šťastně až do smrti". Vzhledem k mé profesi vím, že to tak nefunguje a jsem celkem ráda, jestli se to poveze na mírnější vlně, budu si tak alespoň moct namlouvat, že takhle to je i v životě.

• 10.10.2016  07:56

Knížku jsem četla a překvapivě se mi líbila, mám zrovna období upindaných cajdáků. Film mě ale dost štval. Sam Claflin strašně divně mluví a Emilia Clarke byla tak plná entuziazmu, že bych po ní něco hodila (chudák Will, ten nemohl). Dost jsem se nudila. No škoda, kniha měla jiné ladění, mnohem příjemnější.

• 17.5.2016  18:22

Šíleně zkratkovité. Knihu jsem nečetla, ale mám pocit, že kdyby ano, byla bych z filmu pekelně zklamaná (to jsem i teď, ale nijak se mě to citově nedotýká). Nic jsem se nedozvěděla, měla jsem pocit, že koukám na ukázky z filmu a ne na celý film. Moc jsem to nepochopila. Asi bych si mohla přečíst knihu, alespoň takhle mě to oslovilo.

• 27.4.2016  14:00
    Lucifer (TV seriál) (2016)

Po osmém díle jsem byla vážně na vážkách už tenhle seriál nesledovat. Vydržela jsem, nemám ve zvyku nedokoukávat seriály, které mě trochu odradí a jsem nakonec ráda. Když už nic jiného, Tom Ellis je neskutečně sexy a když se nevěší štěňátkovsky na paty Chloe (pořád nevím, co si mám o téhle postavě myslet, byla mi strašně protivná, je neskutečně civilní a úzkoprsá, ale po posledních dílech se to trochu zlepšilo) je to vlastně moc bezva postava. Fajn seriál na pozdní večery. Jsem zvědavá, jak si seriál povede dál, zatím jsem na čtyřech pěkných hvězdičkách a budu sledovat dál.

• 24.4.2016  23:24

Nemám ani tak problém s hlavní hereckou dvojkou jako ostatní uživatelé, je pravda, že chemie mezi nimi moc není, ale protože film nestojí vlastně ani tak na nich jako na ostatních, nijak to nevadí. Největší problém mám vlastně s celým pojetím filmu. To, že je moje dcera lesba se tady bere jako ta největší tragédie a to já teda neshledávám ani v nejmenším. Proto mě všichni štvali, svým kreténským postojem k celé téhle gay záležitosti. Tohle přece není tragédie! Tragédie je zával horníků v dole nebo mniši, kteří se upalovali na protest. Jsme přece v 21. století a člověk by se snad neměl bát říct svojí sexuální orientaci nikomu a už rozhodně ne rodině. Taky mě dost nakrkla Grace Gummer se svojí posedlostí trávníkem.

• 20.4.2016  16:15
    Tvoje tvář má známý hlas (TV pořad) (2016)

Tra-pas! Děsně mě pobavil komentář Viktooorky, páč to je prostě jasná buchta.

• 9.4.2016  11:29

Jedna hvězdička a to pouze za předtitulkovou písničku a titulkovou písničku Major Lazer - Get Free ft. Amber of the Dirty Projectors. Zbytek stojí za vyliž. Není to vtipné ani romantické, je to trapné a hloupé.

• 4.3.2016  20:45
    Arrow (TV seriál) (2012)

Musím říct, že jsem si chvíli musela zvyknout na celé to "hrdinství" tohohle seriálu, ale když jsem to hodila za hlavu, nechala jsem se unášet celkem příjemnou podívanou se všemi těmi malými tajemstvími postav. Vytknout by se dalo sobectví a pocit nadřazenosti hlavního hrdiny, ale bohatě to vynahrazuje svými cvičícími momenty. Pak taky pitomost v podstatě všech lidí, protože to, že si na hlavu dam kapucu a budu mít výrazné oční stíny nezmění moji vizáž tak, aby mě nikdo nepoznal. Nehledě na další poznávací znaky (chůze, vůně, pohyby). Nechápu, proč si s tím nikdo nedá tu práci. Co ale nedokážu překousnout je Laurel. Absolutně příšerná je nejenom její postava, ale také její představitelka, velice nesympatická Katie Cassidy. Jsem v půlce druhé řady a už se stačila zařadit na první místo příšerných ženských seriálových postav. Každý díl čekám, kdy jí někdo konečně křísně po hlavě a ona zapluje pod drn, leč, toho se asi ještě nějakou dobu nedočkám. Doufám, že si konečně někdo třeba ze scénáristů uvědomí, jak děsná je a vyplní mé přání. Well, in your face, bitch! Oblíbená postava: Sara Lance

• 25.2.2016  22:38
    Žraločí tornádo 3 (TV film) (2015)

Úžasný! Musím říct, že jsem se ani nebavila, jen byla překvapená. Žraloci prší z nebe! Snad bych dala i o hvězdičku víc, kdybych si byla jistá, že tvůrci to nemysleli vážně. Nejlepší filmový konec, v břiše žraloka doplachtím z vesmíru na zem a cestou porodim. Píšu si na svůj seznam 100 věcí před mojí smrtí.

• 22.2.2016  17:21

Zábavná blbinka na relax. Jessimu a Kristen to spolu jde moc hezky.

• 20.2.2016  12:01

Velmi příjemné. Perfektně vybrané obsazení a skvělá hudba. Film je odrazem nešťastného manželství Lea a Jane, žádné překvapivé zvraty tam nejsou, ale ve filmu to funguje dobře. Je to velice uvěřitelné, je spoustu manželství, které se rozpadly právě z takového důvodu. Jane nemá pocit sounáležitosti s manželem, chce od něj, aby byl někdo jiný, ale on jím není a nikdy nebyl a tak jí nemůže dát to, co ona chce. A on chce být otcem a děti jsou zase to, co ona nikdy nemůže dát jemu. Člověk jen potřebuje nějaký impuls, aby si to uvědomil. Už dlouho jsem neviděla takový hezký romantický snímek, navíc, mám ráda příběhy, kde je mezi hlavními protagonisty větší věkový rozdíl.

• 19.2.2016  19:03

Hloupé, úzkoprsé, nesympatické a značně okleštěné postavy. Přitom námět by nebyl špatný a jistě by z toho mohlo vzejít dost vtipných a neotřelých situací. Takhle je to pouze dost špatný film, který má náhodou dobré obsazení vedlejších rolí. Škoda.

• 17.2.2016  01:33
    Frank (2014)

Jedna hvězda za píseň o nitce v koberci. Jinak strašný. Divný filmy dobrý, divný postavy dobrý. Tohle ale není dobrý ani trochu.

• 9.2.2016  13:26
    Looper (2012)

Nepochopila jsem to. A pak, vůbec nechápu, proč změnili Josepha G-L na úplně jinýho chlapa. Když se jim nelíbil, měli si najít jinýho herce. Protože, kámo, ani takhle se Bruceovi vůbec nepodobá. Hloupá smyčka!

• 1.2.2016  21:14
    Ant-Man (2015)

Dávám tři a je to s hodně odřenýma ušima. U marvelovky se mi nestalo, že bych se nudila. Zatím viděno jednou a jsem velmi nenadšená.

• 19.1.2016  10:18

Už vím proč jde USA do kopru. Jestli takhle každá americká buchta vychovává svýho spratka, tak se nedivim. Seřezat a hotovo!

• 11.12.2015  20:05

Jamie Oliver je strašně otravný!

• 5.9.2015  18:49
    Popelka (TV pořad) (2015)

Strašný. Čtyři blbky a jeden blb.

• 28.8.2015  07:24
    Spongebob v kalhotách (TV seriál) (1999)

Tohle je strašně srandovní seriál. Procházela jsem kolem něj kolik let, ale teď na něj čučim stále. Spongebob je mluvící houbička, která žije v ananasovým domečku na dně moře. Už jenom ten nápad je dost legrační. Oblíbené postavy: Spongebob a Sépiák a Gary a Patrick.

• 3.8.2015  07:50

Film baví, je vtipný, postavy nejsou pitomý a dá se s nimi vcelku pohodově 2 hodinky strávit. Jediný, s kým mám monumentální problém je hlavní postava Margo, která je prostě jenom sobecká, nevyrovnaná kráva. Její rádoby děsně filozofický kecy mi lezly krkem. Jediný, kdo se zachoval dobře byla její nejlepší kamarádka, která prohlédla, že Margo nezáleží na nikom krom sebe a konečně jí dala vale, což se o našem Q říct nedá. Odvozuji pouze z filmu, knihu jsem nečetla, neslyšela jsem o ní, nechci..

• 31.7.2015  07:32
    Drtivá porážka (TV pořad) (2009)

Už dlouho jsem se tak nenasmála. Nejen padajícím lidem, ale báječným řečem moderátora.

• 26.6.2015  18:08
    Soudkyně Barbara (TV pořad) (2015)

Soudkyně Brambora je příšerná kokotina, viděla jsem dva celé díly a pár kousků a je to tak směšný a hloupý a strašně pitomý. Není tam nic správně. A jsem si naprosto jistá, protože jsem v soudní síni dvakrát týdně. Asi nejvíc nejsměšnější bylo, když soudkyně Brambora zamítla žádost o rozvod. V mé přítomnosti se stalo pouze jednou, že se jednání o rozvod odročilo (odročilo, ne zamítlo!), a to když byl manžel v jednací síni opilý. Jinak je většinou rozvod manželství kratší než trval novomanželský polibek, hlavně proto, že soudce vůbec nezajímají důvody, proč se chcete rozvést. Takže prosím, teď žádám za celou českou justici. Když se chcete rozvést, nebo žádáte o výživné nebo chcete dítě do péče, nebo chcete schválit právní úkon nebo cokoliv, co musí jít přes soud, nežvaňte dlouho. Nikoho to totiž nezajímá.____________po přečtení zdejších komentářů s ohodnocením čtyř nebo pěti hvězdiček. Tohle není realita! S takovými případy a jednáním všech zúčastněných by Vás od soudu vykopli! Ne, nejdřív by se vysmáli co jste to za blbce a pak teprve by Vás vykopli. Protože věřte, že já i moje kolegyně se hloupostí všech lidí v jednačkách dost bavíme.

• 24.6.2015  10:11

Začneme knihou. Snažila jsem se jí přečíst, ale kolem 200 strany už jsem nemohla. Pouze dvakrát jsem nedočetla knihu, ale už jsem se k tomu nemohla a ani nechtěla přinutit. Je to brak nad braky, je to skutečně hrozně špatné, postavy ploché, jediný co se tak k nim dá říct je, že jsou hloupé, madam James vůbec netuší, jak napsat knihu, je to jako kdyby to zpatlala tlustá, ošklivá, zaostalá svěřenka ústavu, kterou prostě nikdo nevošukal, ačkoliv hrozně chce a tak si vymýšlí erotické příběhy, aby si je mohla v hlavě přehrávat. Jelikož je kniha skutečně odpad, je to to nejhorší, co jsem kdy četla a opravdu o ní nemohu říct vůbec nic pozitivního, nemyslím, že film dopadl tak hrozně - rozuměj, je hrozný, ale ne tak hrozný jak mohl být. Je to prostě ukecaná nuda, kde pořád akorát něco povídají. Nejenom, že chování postav nedává smysl (za což film nemůže), ale není ani žádný příběh, kterýho by se divák mohl chytit a alespoň něco v tom filmu sledovat. Možná to mělo celkem příjemnou atmosféru, ale pitomé dialogy, pitomé postavy a koneckonců i pitomá hudba, která mi zněla úplně stejně, písnička od písničky, jen přispívala k vleklému "ději". Půl hodiny před koncem jsem už nevěděla co mám dělat, uklidila jsem všechno v dosahu gauče, udělala jsem si manikúru, nakrémovala nohy, vyzkoušela nový oční stíny a kdybych vedle sebe měla jehlice a vlnu, i ten svetr bych uštrikovala. Jo a Jamie Dornan je celkem pěknej cápek, ačkoliv rozhodně ne nějaký sexuální bůh, ale má velice příjemný, hluboký hlas a hezky se poslouchal. Sexuální scény mi nepřipadaly vzrušující, jenom směšný. Tohle mě tedy skutečně neoslovilo.

• 18.6.2015  21:39
    Jak na věc (2002)

Strašně mě štvalo, že celý film je primárně postavený na: Will si myslí, že je šťastný, ale není, protože je sám. A s tím se nemohu ztotožnit. Mně Will nepřišel nijak nešťastný, jen sebestředný. Tak měl peníze a nemusel nic dělat, šmarjá to je hrůza. Pravda, mohl s tím naložit jinak, ale to už je každého věc. Někdo je prostě rád sám, tady to bylo předestřené, jako něco špatného, nenormálního. Ten divný kluk mě štval a nejlepší z celého filmu bylo zabití kachny bochníkem chleba, což je trochu znepokojující.

• 23.5.2015  22:58
    Absolutní nula (TV film) (2006)

Tohle je skutečně absolutní nula. Je to nesmyslné a hloupé. Scény s ledem a sněhem vypadají jako kulisy od prvňáčků vodavkama malované, herci jsou příšerní, scénář ještě horší. Ta hvězdička je asi za to, že mám pocit, že existují ještě horší filmy.

<< předchozí 1 2 3 4 6 8 10