Sinecod

okres Plzeň
maso na špejli

<< předchozí 1 2 3 4 5 7 9
    • 1.2.2018  21:12

Jako člověk, který na Sri lance byl a byl jí naprosto unešen, hodnotim tento dokument jako nepříliš zdařilý. Lanka je moc krásná země a ma rozhodně vic v nabídce, než masky, obrázky v galerii, pěkný domek na pobřeží nebo rybáři na pilotách. Ničím nepřipomíná rozpalenou zemi s výborným jidlem, plnou milych a usměvavých lidi, kde voní čili a kokosove mléko, kde je nadherna příroda, čistý oceán, kde Vám opice kradou svačinu a u silnice potkáte divokého slona, přežvykujicí větvičku. A to jsem se ani nezmínila o trhách, kde voni koření jako vanilka, muškátový oříšek, skořice nebo pepř a kde najdete nejúžasnější a nejšťavnatější ovoce, co jste kdy jedli. A čaje? Takhle bych mohla ještě nějakou chvili pokračovat. Ne, běžte se bodnout, tenhle počin Srí Lanku nepřipomínal téměř vůbec.

• 23.1.2018  02:04
    Get a Job (2016)

Není to zrovna oskarovy film, ale jsem zrovna bez práce, takze jsem se polovinu filmu cítila really shitty a druhou polovinu fajn. A když ze me film dokaze dostat alespon nějaké emoce a ne jen odevzdanost, kterou díky nezamestnanosti citim, beru to jako znamku toho, ze za prvy nejsem uvnitř jeste tak mrtva a za druhy, ze ten film nebyla az takova blbost..

• 18.12.2017  21:16
    Santa Clarita Diet (TV seriál) (2017)

Je to super. Tenhle druh humoru mi extra sedne, ústřední dvojka je výborná, stopáž akorát, je to správně praštěný a skvěle se bavím u každého dílu. Akorát se musím přiznat, že u tohohle seriálu rozhodně nic nejím a u scény s přišíváním malíčku jsem pohledem zalétla raději jinam.

• 15.12.2017  14:43
    The Orville (TV seriál) (2017)

Zatim tři. Na to, aby to byla jakože velká švanda to není tak vtipné, na to, aby to byl vážný seriál je to zas trošku pitomé, je to takové neustálené uprostřed. Skutečně se zasměju tak jednou za dil, jinak se spíš tak jako usměju. Třebas je to tím, že zas tolik neznám startrek, jindy si zas myslím, že to prostě jen není dobré. Sledovat budu dál.

• 14.12.2017  00:59

Pochopila jsem všechno a zároveň nic. Dává to smysl? Cítím se výjimečně, jako kdybych věděla něco, co zbytek světa ne. Do mé nálady, trochu patetické, trochu odevzdané, trochu vyděšené, smířené, ale vlastně šťastné, mi tenhle snímek sednul výborně..

• 12.12.2017  19:28

Velice nenápaditý film. Pořád jsem si představovala, co by s ním udělal Cuaron (a všichni víme, jak se 3. díl Harryho v jeho režii rozzářil). Moc se mi líbí Eddie, ale jeho herectví se mi líbí vždycky, protože on se mi líbí vždycky. Je to takový fantasy film bez fantazie. A obsadit Johnnyho Deppa byl obrovský přešlap. Víc nehodit se tam snad ani nemůže. Na druhý díl se jistě podívám, ale nebude to tak, že budu odpočítávat roky, měsíce, dny a hodiny do jeho uvedení..

• 10.12.2017  23:04
    Pokoj (2003)

Musím říct, že hodnocením si nejsem úplně jistá. Čím si jista jsem, že tenhle film asi nemá cenu sledovat sám. Minimálně lahev chlastu by člověku měla dělat společnost. Já jsem měla štěstí, že jsem měla po boku bezva osobu i tu lahev. Brát vážně se to skutečně nedá, snímek nema vůbec žádnou filmovou hodnotu, ale je to tak krásně špatné. Vůbec se nedivím hromadným projekcim někde v kině, protože to musi být jistě super zážitek. Určitě jsem to neviděla naposled, ale příště to zkusím s Marií.. :)

• 13.11.2017  07:42
    12 opic (1995)

Když jsem to viděla poprvé, líbilo se mi to, ale tak nějak normálně. Hodně jsem se snažila, abych se v tom orientovala a neztrácela. Vlastně jsem se soustředila hlavně na to, abych to pochopila. Po druhé a poté několikáté projekci už jsem ale zjistila, proč že jsou všichni nadšení. Celý film má skvělou atmosféru a výborné herce, miluju okamžik, kdy se to krásná Madeleine ve scéně v hotelu snaží všechno pochopit, miluju šíleného Brada i uslintaného Bruce, vlastně miluju každou scénu a každý záběr tohohle filmu!

• 7.11.2017  13:31
    The Expanse (TV seriál) (2015)

Jsem na začátku druhé série a zatím super bezva, a to i přesto, že jsem se ze začátku tak úplně nechytala a spoustu věcí mi musel muž vysvětlovat.

• 27.10.2017  13:49
    Pasažéři (2016)

Úplně obyčejná romance. Zamilují se, užívaj si, je tam problém, vyřeší ho a pak spolu šťastně zemřou. Tady to bylo akorát ve vesmírný loďce.

• 4.10.2017  12:48

Oskar? A za co jako?

• 11.9.2017  16:04

Tak nějak zklamání. Jednička se mi líbila moc, tady to ale bylo, no, co ty slzičky a modrý sliz valící se na počestné občany amériky? Rodinné shledání s taťkou na utopické planetě s tykadlovou slečnou pro mě bohužel moc nedopadlo a to mi štve, těšila jsem se na zábavnou badass komedii a nedostala jsem ji. Vůbec celá ta rodinná sešlost nebyla úplně v pohodě. Pak se akorát všici mohli chytit za ruce, ségry, taťkové, ať už bůh nebo modrásek, a vyskočit z okna. No a Zoe Saldana je krásná, i když je zelená. Jo.

• 23.8.2017  13:39
    Karolína, domácí kuchařka (TV pořad) (2014)

V prvních dílech mi Karolína lezla na nervy, se svým projevem a neustále přítomným úsměvem, který nikdy nesundala. Pak už mi protivná nebyla a její vaření se mi líbí. I když ten úsměv má pořád, už mluví normálně. A její jídla vypadají supr delišs.

• 25.5.2017  08:08
    Tanečník (2016)

Jeho elegance, vášeň pro tanec a graciéznost pohybu mě chytla a už nepustila. Možná bych ocenila, kdyby to šlo víc do hloubky a Sergej toho řekl více, zas na druhou stranu se mi líbí, že si to nechává pro sebe, že do toho spíš nikomu nic není. Líbilo a moc.

• 15.2.2017  09:28
    Kriminálka Miami (TV seriál) (2002)

Já mám ráda zrzečky, tak mám ráda Horacia. Ráda se čučnu v televizi, ale je mi to celkem fuk, a to i do té míry, že se na to koukám dokonce v dabingu, protože, no, je to jen 45 minut na zabití, než si budu moct jít lehnout. Las Vegas je u mě top, to se nezmění.

• 3.2.2017  10:22
    La La Land (2016)

Miloučké! Po celou dobu filmu jsem měla příjemný pocit, zkroucená na sedadle v kině, přitisklá ke svýmu mužíčkovi a naštvaná za své fádní nebarevné oblečení a sny, které nikdy nezrealizuji. Konec jsem si ve své hlavě upravila na tu druhou, nesplněnou realitu. City of Stars, are you shining just for me?

• 26.11.2016  00:28

Sam Rockwell, jak to ti muži dělají, že čím jsou starší, tím víc nemravných představ o nich mám?

• 11.11.2016  12:23
    Animatrix (2003)

Konečně jsem to pochopila!

• 1.11.2016  10:21
    Rozvod (TV seriál) (2016)

Zatím 3*. Já jsem totiž s Matthew Broderickem asi jediná na světě, kdo miluje Sarah Jessicu Parker. Podle mě je prostě děsně krásná a její herectví se mi moc líbí. Je to americký seriál, tak hádám, že dopadne "a žili spolu šťastně až do smrti". Vzhledem k mé profesi vím, že to tak nefunguje a jsem celkem ráda, jestli se to poveze na mírnější vlně, budu si tak alespoň moct namlouvat, že takhle to je i v životě.

• 10.10.2016  07:56

Knížku jsem četla a překvapivě se mi líbila, mám zrovna období upindaných cajdáků. Film mě ale dost štval. Sam Claflin strašně divně mluví a Emilia Clarke byla tak plná entuziazmu, že bych po ní něco hodila (chudák Will, ten nemohl). Dost jsem se nudila. No škoda, kniha měla jiné ladění, mnohem příjemnější.

• 17.5.2016  18:22

Šíleně zkratkovité. Knihu jsem nečetla, ale mám pocit, že kdyby ano, byla bych z filmu pekelně zklamaná (to jsem i teď, ale nijak se mě to citově nedotýká). Nic jsem se nedozvěděla, měla jsem pocit, že koukám na ukázky z filmu a ne na celý film. Moc jsem to nepochopila. Asi bych si mohla přečíst knihu, alespoň takhle mě to oslovilo.

• 27.4.2016  14:00
    Lucifer (TV seriál) (2016)

Po osmém díle jsem byla vážně na vážkách už tenhle seriál nesledovat. Vydržela jsem, nemám ve zvyku nedokoukávat seriály, které mě trochu odradí a jsem nakonec ráda. Když už nic jiného, Tom Ellis je neskutečně sexy a když se nevěší štěňátkovsky na paty Chloe (pořád nevím, co si mám o téhle postavě myslet, byla mi strašně protivná, je neskutečně civilní a úzkoprsá, ale po posledních dílech se to trochu zlepšilo) je to vlastně moc bezva postava. Fajn seriál na pozdní večery. Jsem zvědavá, jak si seriál povede dál, zatím jsem na čtyřech pěkných hvězdičkách a budu sledovat dál.

• 24.4.2016  23:24

Nemám ani tak problém s hlavní hereckou dvojkou jako ostatní uživatelé, je pravda, že chemie mezi nimi moc není, ale protože film nestojí vlastně ani tak na nich jako na ostatních, nijak to nevadí. Největší problém mám vlastně s celým pojetím filmu. To, že je moje dcera lesba se tady bere jako ta největší tragédie a to já teda neshledávám ani v nejmenším. Proto mě všichni štvali, svým kreténským postojem k celé téhle gay záležitosti. Tohle přece není tragédie! Tragédie je zával horníků v dole nebo mniši, kteří se upalovali na protest. Jsme přece v 21. století a člověk by se snad neměl bát říct svojí sexuální orientaci nikomu a už rozhodně ne rodině. Taky mě dost nakrkla Grace Gummer se svojí posedlostí trávníkem.

• 20.4.2016  16:15
    Tvoje tvář má známý hlas (TV pořad) (2016)

Tra-pas! Děsně mě pobavil komentář Viktooorky, páč to je prostě jasná buchta.

• 9.4.2016  11:29

Jedna hvězdička a to pouze za předtitulkovou písničku a titulkovou písničku Major Lazer - Get Free ft. Amber of the Dirty Projectors. Zbytek stojí za vyliž. Není to vtipné ani romantické, je to trapné a hloupé.

• 4.3.2016  20:45
    Arrow (TV seriál) (2012)

Musím říct, že jsem si chvíli musela zvyknout na celé to "hrdinství" tohohle seriálu, ale když jsem to hodila za hlavu, nechala jsem se unášet celkem příjemnou podívanou se všemi těmi malými tajemstvími postav. Vytknout by se dalo sobectví a pocit nadřazenosti hlavního hrdiny, ale bohatě to vynahrazuje svými cvičícími momenty. Pak taky pitomost v podstatě všech lidí, protože to, že si na hlavu dam kapucu a budu mít výrazné oční stíny nezmění moji vizáž tak, aby mě nikdo nepoznal. Nehledě na další poznávací znaky (chůze, vůně, pohyby). Nechápu, proč si s tím nikdo nedá tu práci. Co ale nedokážu překousnout je Laurel. Absolutně příšerná je nejenom její postava, ale také její představitelka, velice nesympatická Katie Cassidy. Jsem v půlce druhé řady a už se stačila zařadit na první místo příšerných ženských seriálových postav. Každý díl čekám, kdy jí někdo konečně křísně po hlavě a ona zapluje pod drn, leč, toho se asi ještě nějakou dobu nedočkám. Doufám, že si konečně někdo třeba ze scénáristů uvědomí, jak děsná je a vyplní mé přání. Well, in your face, bitch! Oblíbená postava: Sara Lance

• 25.2.2016  22:38
    Žraločí tornádo 3 (TV film) (2015)

Úžasný! Musím říct, že jsem se ani nebavila, jen byla překvapená. Žraloci prší z nebe! Snad bych dala i o hvězdičku víc, kdybych si byla jistá, že tvůrci to nemysleli vážně. Nejlepší filmový konec, v břiše žraloka doplachtím z vesmíru na zem a cestou porodim. Píšu si na svůj seznam 100 věcí před mojí smrtí.

• 22.2.2016  17:21

Zábavná blbinka na relax. Jessimu a Kristen to spolu jde moc hezky.

• 20.2.2016  12:01

Velmi příjemné. Perfektně vybrané obsazení a skvělá hudba. Film je odrazem nešťastného manželství Lea a Jane, žádné překvapivé zvraty tam nejsou, ale ve filmu to funguje dobře. Je to velice uvěřitelné, je spoustu manželství, které se rozpadly právě z takového důvodu. Jane nemá pocit sounáležitosti s manželem, chce od něj, aby byl někdo jiný, ale on jím není a nikdy nebyl a tak jí nemůže dát to, co ona chce. A on chce být otcem a děti jsou zase to, co ona nikdy nemůže dát jemu. Člověk jen potřebuje nějaký impuls, aby si to uvědomil. Už dlouho jsem neviděla takový hezký romantický snímek, navíc, mám ráda příběhy, kde je mezi hlavními protagonisty větší věkový rozdíl.

• 19.2.2016  19:03

Hloupé, úzkoprsé, nesympatické a značně okleštěné postavy. Přitom námět by nebyl špatný a jistě by z toho mohlo vzejít dost vtipných a neotřelých situací. Takhle je to pouze dost špatný film, který má náhodou dobré obsazení vedlejších rolí. Škoda.

<< předchozí 1 2 3 4 5 7 9