Sinecod

Norsko
maso na špejli

<< předchozí 1 2 3 4 6 8 10
    • 3.6.2019  22:56
    Zpátky do školy (TV seriál) (2009)

Jj, super seriál, ktery me moc baví. Na takovou vejsku bych chodila moc ráda, takhle moje college experience rozhodne nevypadala. Jedine obrovské minus, ale opravdu obrovske, gigantické mínus je postava Pierce, kterou z celého srdce nenávidím. Chevy Chase je snad nejnesympatictejsi herec na světě a jeho serialova postava je odporna. Skoda, že tam vubec je nebo ze se jako idiot Chevy Chase nezachoval mnohem dřív nez behem 4 sezony. Škoda..

• 18.12.2017  21:16
    Santa Clarita Diet (TV seriál) (2017)

Je to super. Tenhle druh humoru mi extra sedne, ústřední dvojka je výborná, stopáž akorát, je to správně praštěný a skvěle se bavím u každého dílu. Akorát se musím přiznat, že u tohohle seriálu rozhodně nic nejím a u scény s přišíváním malíčku jsem pohledem zalétla raději jinam.

• 13.11.2017  07:42
    12 opic (1995)

Když jsem to viděla poprvé, líbilo se mi to, ale tak nějak normálně. Hodně jsem se snažila, abych se v tom orientovala a neztrácela. Vlastně jsem se soustředila hlavně na to, abych to pochopila. Po druhé a poté několikáté projekci už jsem ale zjistila, proč že jsou všichni nadšení. Celý film má skvělou atmosféru a výborné herce, miluju okamžik, kdy se to krásná Madeleine ve scéně v hotelu snaží všechno pochopit, miluju šíleného Brada i uslintaného Bruce, vlastně miluju každou scénu a každý záběr tohohle filmu!

• 25.5.2017  08:08
    Tanečník (2016)

Jeho elegance, vášeň pro tanec a graciéznost pohybu mě chytla a už nepustila. Možná bych ocenila, kdyby to šlo víc do hloubky a Sergej toho řekl více, zas na druhou stranu se mi líbí, že si to nechává pro sebe, že do toho spíš nikomu nic není. Líbilo a moc.

• 11.11.2016  12:23
    Animatrix (2003)

Konečně jsem to pochopila!

• 28.8.2015  07:24
    SpongeBob v kalhotách (TV seriál) (1999)

Tohle je strašně srandovní seriál. Procházela jsem kolem něj kolik let, ale teď na něj čučim stále. Spongebob je mluvící houbička, která žije v ananasovým domečku na dně moře. Už jenom ten nápad je dost legrační. Oblíbené postavy: Spongebob a Sépiák a Gary a Patrick.

• 24.11.2014  20:08

Sixta jsem objevila náhodou, možná před šesti lety, kdy jsem se podívala na trailer k filmu Candy. Zaujala mě písnička, která tam hrála a tak sem si jí našla. Sugar man od Rodrigueze. Když jsem si jí oposlouchala, začala jsem prozkoumávat celou jeho tvorbu. Nikdy mě asi ani nenapadlo pídit se po člověku samotném. Až po letech mi do oka padl tenhle film. Rodriguez? No sakra, vždyť je to můj Sugar man! Cože? Tak zabil se? Jak se mohl zabít? A on teda nebyl slavný? Odpovědi sem našla tady a jak jsem ráda. Možná bych Sixta poslouchala jen tak, ale ten příběh za tím tomu dodává víc síly. Ne snad, že by to jeho muzika potřebovala, ale teď mi přijde reálnější, jako bych se mu víc přiblížila. Sixto Rodriguez je velká osobnost!

• 21.3.2014  09:31
    Sex ve městě (TV seriál) (1998)

Pro mě je to totiž jako fantazy. Věřím, že takhle by si nějaká žena mohla žít někde v jiný galaxii, stejně tak jako věřím, že v jiný galaxii může být Thor. Jsou to čtyři ženy, každá jiná, který si žijou krásnej život a jejich problémy sou většinou dost povrchní a právě proto se na to ráda dívám. Reality mám dost a dost ve svém vlastním životě.

• 24.12.2013  23:31

Miluju Disneyho filmy. Takové ty pravé disneyovky. Jsou krásné, nápadité, hřejivé, hravé a vtipné. Díky Walte:-)

• 5.11.2013  10:55

Džast kíp svimink, džast kíp svimink, džast kíp svimink, džast kíp svimink, džast kíp svimink, džast kíp svimink, džast kíp svimink, džast kíp svimink, džast kíp svimink, džast kíp svimink, džast kíp svimink, džast kíp svimink.

• 26.9.2013  07:25
    Samotáři (2000)

V době mých čtrnácti pátnácti let znamenalo nevidět tenhle film, nežít. Citovali jsme převážnou část osazenstva a pořád dokola jsme se smáli. Jo, byli sme paka, ale poznali jsme, že tenhle film je prostě moc fajn. Ani po 13 letech pro mě neztratil nic ze své dobré atmosféry, skvělého scénáře a bezva herců.

• 21.9.2012  20:55
    Jižní Pacifik (TV seriál) (2009)

Vím, že je naše planeta fascinující. Snad více fascinující je téměř vždy to co nevidíme. Jako svět pod vodou. Krásný seriál doplněn výbornou hudbou, se kterou sem se u dokumentárních pořadů ještě nesetkala. Po prvním mnou viděném dílu dávám pět hvězd a nerada předbíhám, ale myslím, že zůstanou v tomhle počtu po všech šesti.

• 30.8.2012  13:32

Hrušínský!

• 9.7.2012  20:01

Nejdřív sem dala čtyři hvězdičky. K dokonalosti potřebuju mít pocit. Nemůžu napsat více objasňující informaci k mému ´pocitu´, protože nevím jak bych ho popsala. Ale po třetím zhlédnutí opravuji na pět. Za prvé za Meryl, která je dokonalá a skvostná. Nikdy se mi v žádném filmu tak nelíbila jako tady a se Stanleyem Tuccim tvořila krásnou dvojici. Zahrála Juliu Child úplně přesně jak jí znám z videí. Za druhé, film není trapný ani hloupý a je velmi lidský, Amy Adams je příjemná a u její postavy chápu všechny její pocity. Za třetí se mi líbí dvě příběhové linie, které víceméně nikdy nesplynou, jakože spolu spíš koexistují, nenarušují se navzájem, ale obě jsou stejně zajímavé. Za čtvrté miluji jídlo a nejen jako jeho konzument (to mi jde asi stejně dobře jako Julii Child:)) ale ráda si o něm čtu, povídám, dívám se na něj a v neposlední řadě moc ráda vařím. Po každém zhlédnutí sem měla nepopsatelnou radost a chtěla sníst kostku másla. Nebo holandskou omáčku. Nebo humra. Nebo Boeuf Bourguignon. Nebo čokoládový dort!_______Po přečtení knihy bych nejraději zvedla hodnocení (což nemůžu). Hlavní hrdinka, tedy i autorka knihy je špindíra špindíratá, která neumí psát. Autorka je nesympatická blbka, která měla dobrý nápad s tím, že uvaří za celý rok podle knihy Julie Child. Ale to je jen nápad, knížka je hloupá, otřesně napsaná, ještě se mi nestalo, abych se ve větě v beletristické knížce ztratila, něco nakousne a už to nedopíše, zaobírá se svýma pitomýma kamaráda a pitomýma problémama, je zlá, sprostá a protivná. Nora Ephron byla génius, když z takového hnusu vytvořila něco tak pěkného. Asi poprvé tedy přiznávám, že film je stokrát ne-li tisíckrát lepší než kniha, která je prostě otřesná.

• 18.6.2012  20:53

Málokdy dávám kraťasům pět hvězd, ale tenhle je moc milý, příjemný, poutavý. Hezká animace doplněná moc pěknou hudbou. Podmanivé. I want a shadow friend too. /watch?v=Uuq8GunJjos

• 30.4.2012  22:12
    Šance přežít (TV seriál) (2009)

Pravda, viděla jsem jen jeden díl a to ten poslední, příběh pakoně. Bylo to úžasné. Bála jsem se o všechny pakoníky ve stádu, vyjekla při každé hrozbě, zakrývala si oči když plavali přes řeku a skoro se rozbrečela když sem myslela, že se Bantu s mamkou už nikdy nesetkají. Možná jsem jen já tak citová, ale mně se to moc líbilo a budu se určitě dívat dál!-)

• 17.4.2012  00:45

Tebe filme jsem potřebovala! Milé, krásné, ne-obyčejné. A kde je můj Elvis? Kluk co si se mnou lehne do slunečnic, kde je?

• 12.4.2012  02:18

Hřejivé. A laskavé. Miluji Harryho:)

• 11.2.2012  22:07
    Misfits: Zmetci (TV seriál) (2009)

Vel. Aj džast faking lav dem ja? Škoda třetí série bez Nathana [přesto S03E07 with fucking zombie cheerleaders je jeden z nejlepších dílů (ikdyž by mě zajímalo jak by se choval Nathan kdyby tam byl)] a pak mi vadí, že je tak zatraceně málo dílů. Oblíbená postava: Kelly. Hodnoceni se vztahuje pouze na prvni 3 řady a samozrejme v originalnim zneni!

• 23.1.2012  20:32

Kouzlo Florence, objevila jsem vlastně nedávno, ale o to intenzivněji jsem se položila do její tvorby. Je úchvatná. Proto pro mě bude její asi jakýkoliv koncert špicí, kterou bych ráda zažila na vlastně kůži. Její písně jsou intenzivní, živelné, melodické jaksi naléhavé. Tenhle koncert má ještě navíc místama takový oranžový až červený podtón, který se k ní a jejím dokonalým vlasům výborně hodí.

• 21.1.2012  00:00

Po velmi dlouhé době film, který má nálepku komedie, co mě rozesmál. Hodně a nahlas. Bavila jsem se vlastně celý film a bavila jsem se dobře. Mám teď fakt dobrou náladu:)

• 15.12.2011  01:35
    Šumná Plzeň (TV film) (2004)

No asi takhle. Bydlím v PLzni. Celý svůj skoro jednadvacetiletý život. A Plzeň miluju. Jo fakt jo. Ona Plzeň mi sama nahrává. Jednou sem se tak vracela ze zrušený přednášky v osm ráno a na jedné zastávce byl chlápek v županu a bačkorách a na další pak týpek venčil malé růžové prasátko ve svetru. A pak si to město nemilujte, že jo? A to jsme se dostali k tomu, proč tento dokument hodnotím tak vysoce. Protože je úplně jedno, kdyby byl pitomý a nesmyslný (a že není), ale figuruje tam Plzeň a je tam hudba Demophobie. Já nedokážu pořádně vysvětlit, proč mám tu Plzeň tak ráda. Je mi tu prostě moc hezky. A je skvostná z jakékoliv stránky...

• 4.12.2011  18:53

Krtek je miloučký a já se dycky nachytam s připitomělým úsměvem na tváři:)

• 14.10.2011  18:59

Když dovolíte musim se nejdřív vyléčit. Bolí mě prst, chápete? Hrozně! Miluju Tě Bobe!!:D

• 17.9.2011  04:09
    Sluha dvou pánů (divadelní záznam) (2000)

Donutil je úžasný. Bez něj bylo podium prázdné a nudné. Pří scéně s chlebem mu několik lidí ten chleba hodilo. Chci vidět rozhodně znovu! P.S.: Národní divadlo je impozantní...

• 22.8.2011  19:37
    Keith (2008)

Nemůžu tenhle film dostat z hlavy. Dala jsem si ho masochisticky dvakrát za sebou. Mám ho pod kůží. Je tam, kempuje a nechce jít pryč. Keith je úžasný. Nechápu srovnání s Dlouhou cestou u níž se mi chtělo zvracet, křičet nebo pomalu zadupávat autory do země. Keith je dokonalý. Až to trochu zpracuju, možná komentář rozšířím. Zatím jsem jen nadšená s velmi hřejivým pocitem u srdce.

• 15.6.2011  16:57
    Hanna (2011)

Hanna. Je chladná, blonďatá, umí se prát, vykuchat jelena a má modré oči. Marissa je pěkná mrcha a agentka s příšerným účesem. Hanna utíká občas za Marissou, občas před Marissou. Její úkol je každopádně agentku-zrzku zabít. Nedokázala jsem si Cate Blanchett představit v záporné roli. Doteď. Nejpůsobivější je začátek, kdy žije Hanna spolu s tatíkem Erikem 60 mil od polárního kruhu. Akci doplňuje úžasná hudba Chemikářů. Do téhle syrové a drsné atmosféry se mi nehodil někdy v polovině pubertální výjev hnědovlasé slečny Sofie, kterou bych být Hannou praštila aby konečně sklapla. Možná jsem čekala víc, ale dostalo se mi toho až až. Hlavně jsem chtěla nějaké logické vysvětlení. Proč se to všechno stalo, cože je to vlastně za organizaci. A taky proč ten blonďák (agent???) je tam kde ho agentka-zrzka našla. A je Erik tatík nebo teda neni? To tam chybí a to je škoda. Saoirse je impozantní. Chtěla jsem dát čtyři hvězdy, ale kvůli zdejšímu hodnocení, cítím se povinována dát hvězd pět.

• 19.2.2011  18:29
    Kameny v české krajině (TV film) (2008)

Protože nás to donutí přemýšlet, že by vlastně bylo nejlepší světovou populaci vymýtit. A bylo by dobře. Mně teda určitě jo..

• 25.1.2011  22:08

Tento dokument je vlastně nic neříkající. Nic nového jsem se nedozvěděla. Ale Karel Kryl je osobnost a jsou tam záznamy z koncertů a tak je všechno ostatní vlastně pro mě úplně nepodstatné. Kdybych tomu dala méně, musela bych se stydět..

• 30.3.2010  18:39

Můj první asijský film a tak moc mě odrovnal, že se teď snad budu dívat jenom na ně. Je to tolik jiné než co jsem viděla doteď. Až na ten jazyk se mi líbilo úplně všechno. Přijde mi, že ten jazyk nemá žádnou intonaci a že si skáčou z tóniny na tóninu jak se jim zachce, ale na to bych si po chvíli zvykla. Dvakrát mě rozbrečel a to mám zrovna období temna. Sečteno podtrženo, je to film, který rozhodně neuvidím jednou...Odpuštění není těžké. Je to jen obětování malého kousku srdce na oltář svojí nenávisti.

<< předchozí 1 2 3 4 6 8 10