Divočák

Divočák

okres Praha
Audiovizuální labužník

112 bodů

Moje biografie

od nejnovějšíchpodle abecedy
  • 13.11.2007
  Michel Qissi
  (herec)

  Vlastním jménem Mohammed Qissi se narodil 12. 9. 1962 v Marocké Oujdě. Už když mu bylo sedm let, začal malý Michel s tréninkem boxu. Nedlouho na to se setkal a spřátelil s dalším podobně postiženým mladíkem - Belgičanem Jeanem-Claudem Van Varenbergem (také známým jako Jean-Claude Van Damme), který byl v té době pilným… (více)

  • 13.11.2007
  Matthias Hues
  (herec)

  Matthias Hues se narodil na Valentýna 1959 v německém Waltropu manželům Josefovi a Mairii Huesovým . Pochází z rodiny s dlouhou uměleckou tradicí, nejznámější z jeho předků – slavný Engelbert Humperdinck – je dokonce autorem slavné opery Hansel a Gretel. Už od raného dětství projevoval Matthias velký zájem o umění a také o… (více)

  • 3.4.2005
  Isabel Lucas
  (herečka)

  Pohledná blondýnka Isabel Lucas se narodila v roce 1985 v australském Melbourne. Už v šesti letech ji však čekalo velké stěhování, když se její rodiče rozhodli přesunout do rodné země její matky – zasněženého Švýcarska. Ani Švýcarsko se ovšem neukázalo být tím nejideálnějším domovem a mladou Isabel tak čekal návrat do rodné… (více)

  • 3.4.2005
  Keith Vitali
  (herec)

  Keith Vitali začal svou kariéru v bojových uměních na Univerzitě v Jižní Karolíně v roce 1971 a trvalo mu pouze dva roky, než si vysloužil černý pás. Nedlouho poté, co začal zápasit v celonárodních soutěžích, získal titul Mezinárodní šampion v karate a třikrát po sobě titul Šampiona Spojených států amerických (1978-1980).… (více)