Divočák

Divočák

okres Praha
Audiovizuální labužník

112 bodů

Moje oblíbené seriály

 • poster

  Simpsonovi (TV seriál) (1989)

 • poster

  Chirurgové (TV seriál) (2005)

 • poster

  Futurama (TV seriál) (1999)

  V hrůzných dobách, kdy běžela už 1X tá série Simpsonů a tvůrci seriálu na tom byli tak špatně a vyšťaveně, že začali točit vzpomínkové díly, dostal praotec všech čtyřprstých žlutokožců Mat Gorening spásný nápad: "Jak by to asi vypadalo, kdyby se debil z roku 2000 přenesl o 1000 let do budoucnosti a zamiloval se tam do sličné kyklopky?" A co z toho vzniklo dámy a pánové? Jeden z nejlepších seriálů posledních 150 let!!! Tam, kde zkostnatělí Simpsonovi už dávno vařili z vody, se s fantaskním světem roku 3000 tvůrcům Futuramy otevírají nové nezměrné možnosti. Sebevražedné budky, alkoholičtí roboti, dopravní trubky, zakonzervované hlavy bývalých prezidentů (Pozor na Richarda Nixona!!!)... - to všechno a mnoho dalšího na váš Futurama chrlí v neuvěřitelných dávkách a bez sebemenších servítek. A doktor Zoidberg je prostě Best!!!

 • poster

  Jak jsem poznal vaši matku (TV seriál) (2005)

 • poster

  Samurai Champloo (TV seriál) (2004)

  Pokud se vám pod slovem Samuraj okamžitě vybaví Akira Kurosawa, tak na něj hezky rychle zapoměňte. Jinak byste totiž nemuseli Samurai champloo vydýchat. Tady totiž nejde o nějakou historickou věrnost, ale zkrátka o to být "cool". Vzduchem létají gramofonové desky, šéfové Yakuzy nevylezou ven bez slunečních brýlí a v nočních hodinách ulice tajně zkrášlují sprejeři. Kýč? Ne, nehorázná zábava!!! Kouzlo Samurai champloo ale není ani tak v netradičním pojetí, jako v úžasné ústřední trojici. Charaktery všech tří hlavních hrdinů jsou (mimoto že jsou sakra "cool":)) totiž perfektně vykreslené - žijí svůj vlastní život, zamilovávají se, rozčilují se, spoupeří spolu, závidí si, chybují a navíc každá z nich disponuje nějakou to tajemnou minulostí, kterou v průběhu seriálu pomalu odhalujete. A i když některé díly slouží vyloženě k pobavení (Baseball blues), v jiných narážíte na až překvapivě hluboká a citlivá témata, která byste ze začátku od SCH rozhodně nečekali. Prostě špička mezi anime.

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace