kapsomut

kapsomut

Travis Bickle

okres Strakonice
Introvertní, cholerický, notorický snílek + svým způsobem génius

Twitter: Jak

<< předchozí 1 2 3 4 5 10 14 18
    • 6.12.2018  16:43
    Poslední naděje Věry Bílé (TV film) (2018)

Bohužel asi spíše hodnotím obsazení dokumentu, než dokument jako takový. Nemohu se tomu ubránit. Zbytečný dokument.

• 26.7.2018  21:04

Komentář může obsahovat lehký spoiler! Necelý rok čekání - a vyplatil se! Natěšenost na tento film mi nedala možnost ani počkat na české titulky. Jsem zvědav, pokud "titulkáři" přeloží i dialogy v thajštině, jelikož v anglických titulkách to tak bohužel nebylo, tudíž občas absolutně netuším, oč šlo ikdyž ve většině případů se to dalo logicky vyvodit. Mohl to být záměr tvůrců, aby se divák cítil stejně jako hlavní postava. Pokud ano, tak povedené. Mimochodem, hlavní postava byla vybrána skvěle. Sice možná až moc muskulaturní smažka, ale budiž. Herectví herců i neherců bylo perfektní. Obsazení bývalého skutečného obsazenstva thajského vězení neskutečné. Scéna znásilnění byla velice autentičná a následný šok hrdiny ještě větší. Kamera při soubojích velice nevšední a navíc povedená! Chápu, že ta kamera asi měla své důvody kvůli schopnostem hlavního hrdiny. Ale souboje a závěrečná technika byly dobře propracované. Prostředí netřeba komentovat - špína, smrad krve, drog a potu... ikdyž nakonec možná uznám, že jsem čekal i o malinko víc (naivně, natěšeně), prostě jak se říká "TOPovku". Ale i tak to nemění nic na hodnocení. Jasných 92% a 5* samozřejmost.

• 11.3.2018  19:51
    Californication (TV seriál) (2007)

Nejlepší seriálový soundtrack jednoznačně. Celkově za 89% a místo v TOP10.

• 19.11.2016  13:44

Oproti předchozím dílům o hodně slabší. Souboje jsou méně reálné, není zde k vidění moc technik z opravdového MMA. Ale pozitivní věc je ta, že zde bylo pár celkem vtipných situácí, za které dávám o jednu * navíc. Hodnocení: 4* | 65%.

• 14.10.2016  16:43
    OKTAGON MMA ZÁPASENIE (TV pořad) (2016)

Na něco podobnýho jsem čekal delší dobu. Ale že to přijde takhle brzo bych nikdy neřekl! Po prvním dílu 5* a už se těším na další!

• 11.4.2015  14:06

Naprosto dokonalej dokumentární seriál o mafii

• 26.3.2015  21:22
    Kmeny - Cosplay (E04) (epizoda) (2015)

Nezajímavý téma, ale oproti ostatním dílům 10000000x lépe natočeno...

• 26.3.2015  21:03
    Eminem - Mockingbird (hudební videoklip) (2005)

Absolutní TOP

• 26.3.2015  21:02
    Nirvana: Lithium (hudební videoklip) (1992)

Jedna z nejlepších skladeb

• 19.3.2015  16:47
    Kmeny - Rap (E03) (epizoda) (2015)

Rap miluju ale to co předvedli v týhle ubohosti ani nemá smysl komentovat. Jedna velká reklama na BigBoss a to ještě hodně špatná

• 22.2.2015  17:49
    Svatba Jiřího Káry (amatérský film) (2000)

Tohle je prostě skvost :D takovejch hlášek, že to ani nemá cenu vypisovat

• 18.12.2013  22:10

Samozřejmě, že to byla pohádka. Ale zatraceně drsná pohádka. Týpci by po takových ranách už byly 44krát v truhle pod zemí, ale o to přece nejde. 90%

• 13.12.2013  11:40
    Stuart: Život pozpátku (TV film) (2007)

Herecký koncert Toma H. a velice silnej závěr mě nutí k tomu dát tomuhle filmu 5*. Popravdě mě to nechytlo tak jak jsem čekal, ale ten konec to vykompenzoval. Určitě si to pustím znovu! 85%

• 5.12.2013  20:48

VELKÝ ZKLAMÁNÍ! Já se na to těšil od doby, co jsem věděl, že se to bude točit. A potom z toho vyleze tohle. Velký zklamání... 40%

• 28.11.2013  12:31

Já osobně si netroufám říkat, kdo vyhrál hlavní zápas.... ale co mě překvapilo bylo, že Sonnen dostal tak jednoduše. Já mám Chaela rád, ale už prostě nemá formu. Bohužel podle mýho půjde už jen níž a níž. Koscheck, který fakt nemusim dostal krásný KO, za to jsem hodně rád! Ostatní zápasy byly tak nějak normální. Nic špatnýho ani vyjímečnýho. Po dokonalým UFC 166 trošku zklamání....

• 14.11.2013  10:52
    Perníkový táta (TV seriál) (2008)

Velice dobře propracovaný seriál, který jsem dal celý během asi 2 týdnů. A co mě udivuje ještě víc je to, že to bylo sérii od série lepší! Opravdu hodně sílná záležitost. Jen škoda toho rychlého konce

• 4.11.2013  21:10

Velice emotivní moment byl, když Dominic L.F. vyprávěl o tom, jak ho nco co noc na internátu znásilňovali a on si je potom našel a hádejte co dál... Tento dokument byl můj šálek kávy. 85%

• 21.10.2013  20:47

Rozhodně jeden z TOP5 eventů UFC. Možná i nejlepší! Melendez vs. Sanchez- řikam vám, že u tohodle fightu jsem málem chytil infarkt. Už hodně, ale hodně dlouho jsem se nezvedl během fightu a začal před televizí skákat, mlátit do vzduchu a tleskat. Naprostej zážitek. Měl jsem z toho husinu co ti dva borci předvedli a PODLE MĚ TO MĚLA BÝT REMÍZA NEBO NC. Sice je pravda, že Melendez toho neschytal ani náhodou tolik jako Sanchez, ale to co předvedl Sanchez byla dokonalost. Roy Nelson mě hodně zklamal. Asi už je starej. Imho má hodně slabou fýzu. Gonzaga vs. Jordan jsem fandil Jordanovi (asi i kvůli tomu, že při nástupu mu hrála jedna z mých nejoblíbenějších písní od Johnnyho Cashe) Dodson vs. Montague - Dodson je hroznej magor rychlej. Ale Montague se předvedl v prvním zapasu myslím obstojně. Jen by měl vylepšit krytí. a Dos Santos vs. Velasquez - výbornej fight, ale bohužel jsem to tak čekal. Junior toho vydržel opravdu hodně, ale myslim, že to vzdal. Sice si nemyslím, že hned v prvním kole, ale vzdal. Velasquez si to zaslouží. Fandil jsem mu Tak teď je čas na prelism...

• 18.10.2013  23:12

Dokonalej kousek, kterej ale podle mě plno lidí nepochopí. Ikdyž se mi občas něco zdálo zbytečně zdlouhavé, tak dávám plný počet. Mohlo by to mít 60/70 minut a byla by to přesná stopáž.

• 17.10.2013  21:59
    Pot a krev (2013)

Velký překvapení. Hodně jsem to odkladál a i jsem se na to těšil ale řikal jsem si, že to bude zase průměrná "akčňárna" za +-3*. Ale jak jsem psal, velký překvapení. Hodně jsem se pobavil (což se asi nedá říct s skutečných účastnících této události) :). 5* - 85%

• 11.10.2013  21:34
    Samuraj (2009)

Tak jsem shlédl dokument a jsem spokojen. Jsem jsem četl názory (ne na csfd) že dokument obsahuje nepřesnosti. Takže si jdu přečíst knihu a jsem opravdu zvědavej!

• 10.10.2013  09:18
    U-Turn (1997)

Výbornej kousek! Jen ten konec byl trošku naivní. Musel by bejt blbej, kdyby se takhle nahnul nad propast s ní za zády.

• 6.10.2013  14:54

Stejná blbost jako jednička... v každý minutě alespoň jeden trapnej přeřek, nevtipný ale rádoby vtipný scény. Ani jednou jsem se od srdce nezasmál.

• 18.9.2013  21:10
    K.O. Night Show (TV pořad) (2012)

ROZHODNĚ nehodnotím wrestling. TO je absolutní pi**vina. Ale většina dílů je o boxu! Je vidět, že to hodnotí lidi, co viděli jeden díl...

• 2.9.2013  14:50

Zase to vyhrál člověk, kterej byl úplně k ho**u! Russel to měl samozřejmě vyhrát! Ale porota byla zapšklá, že je tak všechny napálil!

• 26.8.2013  20:21
    Stopař (1986)

Tak začátek byl prostě skvělej. Naprosto výbornej "psychouš" R. Hauer hlavně! Ale po druhý polovině mě to docela začalo nudit a vyklubala se z toho docela hovadina. Bohužel. 60%

• 22.8.2013  22:10
    Těžké časy (TV pořad) (2009)

Jsem moc rád, že to ZOOM zařadil do programu! Ikdyž filmařsky nic moc... hlavní je ale téma!

• 2.8.2013  15:43
    Fighter (2010)

Už jsem to viděl několikrát. Velice povedenej kousek hlavně pro fandy boxu nebo sportovních dramat! 95%

• 3.7.2013  21:55

Jelikož taky stahuju a jelikož souhlasím s názorem, že průmysl by se měl přizpůsobovat nám a ne my jemu, tak nezbývá, než borcům fandit! 90%

• 2.7.2013  12:25
    Šmejdi (2013)

Ten konec jak tam ta paní brečela a S. Dymáková ji uklidňovala jsem musel docela rozdejchávat. A ten telefonát od tý pracovnice ČOIky na tu záchranku jak měl ten pán infarkt byl taky drsnej. hodně jsem se na to těšil a určitě mě to nezklamalo. 90%

<< předchozí 1 2 3 4 5 10 14 18