rainbof

rainbof

Ondřej B

Česko

• 1.10.2019  20:28

Byla to skvělá jízda, podobnou jsem zažil jednou v mekáči kdy jsem začal u hambáče a v půli se přesunul na hajzl kde jsem tu první půli náležitě ocenil. Ne jako vážně, připravte si savo, šmirgl na rohovku, písek pod víčka a brokovnici aby jste se mohli u závěrečných titulků střelit. Spoiler: další zhulenecká sériovka. Bylo tam všechno Snoop dog, děvky, nějakej mimoň, děvky, láska a smrt, děvky, hulení, koks, jamajka, auta, děvky, zhulený kecy a hlavně teda zejména děvky. Ale ne můsím být fér, dokonce jsem v tom našel pozůstatek příběhu cosi o nějaký knize. Jako kamera pěkný zbytek bullshit pro vyhulenou kulturu který vyrostli z teen komedii a radsi odrostlejsi pubertaky.

• 10.9.2019  19:48
    Směr jih (TV film) (1994)

nechal jsem si par let na hodnoceni. Videl jsem ten serial kdyz frcel :) ma skvelej soundtrack (rtide forever). Pilotni dil je uvodem do serialu ktery je pokracovanim mnohem starsiho serialu (cernobileho) o kanadskem jizdnim poldovi Bentonu Fraserovi. Posledni dve serie pod taktovkou paula grosse sponzorovala kanadska vlada jako kulturni export a povedlo se. Mezi vsema jake a tulstoch a prestarlyma reprizama to byl svezi vanek. Jeste ten serial sjedu.

• 11.5.2019  17:13
    Westworld - Dveře (série) (2018)

prvni serie byla natazena. druha zmatecna. Ztratil jsem silu divat se na 2 dily skoro cele japonsky. protoze jsou v japonsku zejo jako sorry ale ne. Takovej peknej film by to byl ale na serial malo.

• 31.3.2018  19:06

Americká verze Československého filmu Babičky dobíjejte přesně.

• 20.1.2018  18:45

Nekoukejte se na to, pokud cekate Gilliamuv film. Je jiny, rozvlacny, romanticky snivy. Mam ho rad.

• 24.4.2017  21:23

Film pro pamětníky :) Genderově vyhraněný film pro pubertální a čerstvě postpubertální mužskou většinu :).

• 25.2.2017  11:30

Po tom, co nekonečné série bondovek ztrácí lesk, přichází nové o historické zvyklosti očištěné dílko, Kingsman. Bond řízlý jen lehoučce s Batmanem, který se nebojí prohlásit buranskou hlášku i v obleku. To vše se staroanglickou blištivostí dobře padnoucího obleku. dobré všechno. Výpava, kamera, scénář, herci, výkony.

• 28.12.2016  23:18
    Aliance (2016)

Myslím si že dát o 2% vice na scenar a ubrat triky a efekty by neskodilo. Zhola zbytecne dilo.

• 17.12.2016  16:45
    Strašidla (2016)

Tragédie. +1 za detsky vykony - Ubiram bod za to ze v popredi jsou oslavne komenty ze srpna (...!!!!) pokud jste neprihlaseni - Ubiram bod za to ze dokoukani posledni tretiny vyzadovalo usili - rad bych si pridal ty ztracene minuty

• 25.10.2016  11:25
    Deadpool (2016)

Klasická prázdnota posledních let. Kolega mi říká jak tomu můžeš dávat odpad vždyť tam hrál, ... a ty efekty. Jenže, na tom to nestojí. Téměř dvě hodiny mozekrvoucí plytké nudy. Dialogy postavené jen proto aby mohl superhrdina superhrdinovat. Chybí tomu jediná a pro mne nejdůležitější věc, a tou je silný příběh, něco za co stojí film natočit. Prostě to nefungovalo.

• 7.11.2015  16:52

"Danielle steel: Bubu edition" Nechápu jak mohl POMO dát 3 hvězdy za tento brak. Skvělou výpravu zvuk i obsazení dokázal zničit slavný Režisér. Nevím jak on ale já nechodím do kina obdivovat úchvatnou a hutnou viktoriánskou architekturu. Efekty byly spíš komický, levný ještě že máme ty kompjůtry že. Například moment kdy doktůrek je pobodán ve dveřích a následně pravou rukou rozhazoval polystyrenový kuličky na kusu kartonu aby vzbudil zdání fujavice (jak tohle mohlo uniknout střihu si ani nedomýšlím...). Takže po dobrých adventurách od sierra a virgin games umírá zřejmě další kousek mého světa a tím je dobrý horor plný tajemna.

• 3.9.2015  11:11
    Perry Mason (TV seriál) (1957)

Detektivka starých časů. Kdo četl bude zklamán. Kdo viděl a je nadšen nechť si přečte. Tento seriál byl předlohou pro u nás také známý seriál Matlock který byl podle mne lépe zpracovaný zejména proto že se nesnažil kopírovat knihu ale povolil uzdu konceptu.

• 18.8.2015  11:16
    A dost! (TV pořad) (2012)

Pořad se podobá chaplinovským komediím mnohdy uměle vytvářené "nepochopení" je ústředním motivem většiny dílů. Sám tuna působí mnohdy jako samolibý buran. Informace jsou přežývýkány a jsou podány jen ty "správné" části. Pořad velmi často podsouvá vlastní postoje.

• 28.2.2015  07:44
    Filosofové (2013)

Takhle to dopadne když si někdo vezme složité téma a pokusí se ho vykastrovat pro průměrně vymaštěného diváka. Skvělé téma absolutně blbé postavy. moje komentáře po shlednuti filmu: Tak oni se nedostanou ven ? A co elektrikář ? Lidi vybírají vylučovací metodou ano/ne od prvního k poslednímu. Tedy první má šanci největší poslední nejmenší. většina postav jsou statické figury. A ten závěr ? postapo s happyendem. Proč ?

• 27.12.2014  13:16
    Přísně tajná mise (TV seriál) (1994)

je to léta co jsem to viděl, ty nedělní odpoledne kdy to dávali rád vzpomínám (20 let sakra..). Myslím že dnešní děcka to neocení protože technika byla to co tento seriál táhla dopředu zkrátka je to něco jako první james bond nebo první série star treku jen cílová skupina už poněkud odrostla.

• 29.6.2014  19:26
    Číslo 9 (2009)

Tak tu máme další "toy story" tentokráte v pseudo scifi podání a burtonovském steampunkovém stylu. I přes všechny slušné animátorské vychytávky je to zkaženo chybami například svět "nějak" fungující, absurdity kdy se míchá věda s "alchymií" (temná věda ?) způsobem který tahá za oči; a ten ultra sweet happy end na konci... Příběh přímočarý předvídatelný chudý. Zlatej Kuky. Vracet se k tomu nebudu;

• 16.4.2014  23:09

Pánové a dámy, omluvte mne, jsem v lese.

• 7.3.2014  22:08
    Solomon Kane (2009)

Skvělé. Dvě hodiny ničeho na konci přijde parádní démon a ? ... A? NIC! konec filmu. Hvězdička za to že se dokázali vyvarovat milostné zápletky takže se nudila i žena :) Druhá hvězda za soundrack.

• 23.11.2013  18:57
    Saturnin (TV seriál) (1994)

Úžasná satyra. V čechách zřejmě nepřekonatelná.

• 10.11.2013  21:15

Nemohu souhlasit vždycky když vidím film o filmu něčeho co mi přirostlo k srdci přijdu si taknějak podveden. Najednou vidím že herci jsou jiní věci jsou jiné. ... co je tohle za nápady dělat film o filmu..

• 10.11.2013  20:55
    Četnické humoresky (TV seriál) (1997)

důstojný pokračovatel festovních kriminálek od moskalyka. Je vidět že řemeslo není snadné po jeho smrti v druhé řadě převzala práci jeho žena a s vypětím sil humoresky dotočili. Bohužel je vidět jak Pavlína Moskalyková necitlivě vypíchla osobní rovinu (která mimochodem je vlastně celkem dramatická) oproti původnímu tématu a tak se nám z posledních dílů stala tak trošku mýdlová opera. Nic to však nemění na tom že seriál je to dobrý a první řada má švih. Přirovnal bych první sérii kvalitou k dobrodružství kriminalistiky.

• 15.10.2013  18:16

trosku jiny komentar prezvat prelozen upraven: Film vypráví o závodním autě, které místo paliva používalo lidskou krev. Mnoho kritiků dnes považuje tento film za naivní. Za film, který není ani horor, ani komedie, ani akční thriller. Málokdo však ví, že původní verze filmu byla značně jiná, než ta, co se dostala do kin. Film totiž prošel rozsáhlými cenzurního zásahy pod přímým dohledem tehdejšího vedoucího dramaturga Filmových studií Barrandov Ludvíka Tomana. Na jeho příkaz byly odstraněny všechny scény, které by mohly ohrozit mravnost socialistického člověka. Šlo hlavně o nahotu, provokativní západní elementy, krvavé scény a scény se záběry "vnitřností" Feratu. Vnitřnosti proto, že Jan Švankmajer pro potřeby filmu vytvořil něco, jako mechanický organický motor. Byl složen z opravdových kravských vnitřností, které se pomocí mechanismů pohybovaly. Vystřižené scény se bohužel nedochovaly a tak si můžeme prohlédnout tento film jen takový, jaký zůstal po zásahu cenzury. Samotný režisér Juraj Herz ho dodnes považuje za své najmrzačenejšie dílo . Film Upír z Feratu byl natočen ve spolupráci Filmových studií Barrandov, AZNP Mladá Boleslav, oddělení vývoje soutěžních a závodních vozidel a organizačního výboru 8. Rallye Škoda 1981. Pro potřeby filmu byl přelakován na černo s červenými proužky po hranách. Změnila se i jeho karoserie. Výklopné světla byla nahrazena dvěmi obdélníkovými, zadní světla byla převzata z budoucí závodní Škody 742M. Zadní část byla opatřena velkým spoilerovým křídlem. Všechny tyto změny byly dílem vynikajícího filmového výtvarníka Theodora Pistek. Auto dostalo i nový název - Ferat. Po skončení filmování putoval Ferat do Muzea Škoda v Mladé Boleslavi, kde si ho můžete jít podívat dodnes. (zdroj: http://www.hobbyportal.sk/auto-moto/ostatne79/skoda-110-supersport-alias-ferat-ma-40-rokov?_fid=5093)

• 13.4.2013  19:21

nové zpracování záhady hlavolamu. Lituji že přetočili původní film ze 60tých let a nepokračovali v triologii. Film je věrnější knize než první zpracování a i tak je skvělý! Pro mnohé kteří vyrostli na seriálu a knize však nestravitelný :)

• 13.4.2013  19:17
    Záhada hlavolamu (TV seriál) (1969)

Nejlepší zpracování prvního dílu triologie. za nevýhodu považuji odtržení od komixové a částečně i knižní verze na druhou stranu dnes by toto natočit prostě nešlo. Velkou škodou je že zbytek triologie zůstal nenatočen ale i tak Děkuji je to napínavý příběh i po letech.

• 4.4.2013  22:07
    Mama (2013)

Nuda. Nuda. Podprůměrnej místy až trapnej horor s happy endem. Horor pro děti. Dobrý komentář: dudek

• 26.3.2013  14:59

Miloučká vtipná bajka pro děti i dospělé o tom že každý je takový jaký je a svůj osud si řídí sám. V originále musím vyzdvihnout dabing postav (které působí v českém dabingu jinak). dávám si do filmotéky do kategorie "film co musej moje děti vidět".

• 24.3.2013  18:08

Velká slabota. Plytký scénář, nejasné postavy. Hodina a půl ohromné nudy. Hvězdičku dávám za poslední příběh budhisty který byl zářící hvězdičkou v tomto nesmyslu.

• 21.3.2013  16:36

Skvělé české Bčko, bohužel českých Bčkových hororů není mnoho proto pro mnoho lidí bude neskousnutelné v tomto žánru neznámé ono "české ticho" nebo jak to nazvat. Slabší dialogy vyvažuje předně to že se jedná o amatérský film s nízkým rozpočtem. Následuje parádní příběh kdy nehybný hlavní hrdina sleduje jak si žena vodí domu chlapy. Jednoho večera je tichým svědkem vraždy své dcery a ženy. Prosí boha o pomoc ale bůh nepřichází, přichází však dábel a s ním možnost neomezené pomsty. Syrové efekty paráda, mohu jen doporučit.