Mr.Apache

Mr.Apache

J.J. Apache

okres Ostrava
Člověk z 80. let.

homepage

242 bodů

Moje biografie

od nejnovějšíchpodle abecedy
  • 8.7.2011
  Jenny Wright
  (herečka)

  Je dcerou herce a učitelky. Rodiče ji už odmala vedli k lásce k umění. Po jejich rozchodu žila Jenny s matkou a dvěma staršími sestrami na venkově. Později se vrátila do New Yorku a začala studovat herectví na Lee Strasberg Theatre Institute. Působila jako modelka a spolupracovala mimo jiné se Salvadorem Dalím. Současně… (více)

  • 4.10.2010
  Alice Cooper
  (herec)

  Narodil se jako Vincent Damon Furnier v rodině evangelického kněze, pracujícího pro NASA. Od poloviny 60. let působil jako zpěvák v několika rockových kapelách, ovlivněných tvorbou skupin Beatles, Rolling Stones a Yardbirds. V roce 1968 přijímá pseudonym Alice Cooper, podle čarodějnice, upálené v 18. století. S kapelou… (více)

  • 5.4.2005
  Heather Langenkamp
  (herečka)

  Dcera právníka, studovala anglistiku na Stanford University, kde získala akademický titul. Během studií debutovala ve filmu THE OUTSIDERS Francise Forda Coppoly. O rok později si ji vybral Wes Craven do slavného horroru A NIGHTMARE ON ELM STREET (což byl mimochodem i první film Johnnyho Deppa). Ztvárnila zde Nancy Thompson,… (více)

  • 5.4.2005
  Amanda Plummer
  (herečka)

  Kdo by neznal Honey Bunny z kultovního PULP FICTION? Koho by nedojala střelená Lydie z Gilliamova KRÁLE RYBÁŘE? Už před těmito filmy se tato charismatická herečka objevila v adaptaci bestselleru SVĚT PODLE GARPA (1982) a v kriminálních seriálech jako MOONLIGHTING, MIAMI VICE nebo KOJAK. Nezapomenutelná je pak její role nevěsty… (více)