hussky

student vš

1 bod

<< předchozí 1 2
    • 17.8.2017  12:15

Tahle komedie/film mile překvapila. V souhrnu má docela nečekané vysvětlení na samotném konci, proč se věci děly, tak jak děly... Za zajímavý nápad a zdařilé provedení 4 hvězdy :-)

• 24.7.2017  12:29
    Dunkerk (2017)

Podle místního hodnocení jsem si myslel, že to bude bomba film. Bohužel bych řekl, že je to takový průměr, kdy se ne zrovna nudíte, ale také to není na husí kůži :-)

• 4.8.2016  01:05

Tohle já můžu !! Perfektní příběh, který někteří z nás prožívají a není to zrovna pohádka. Musím dát plných 5 hvězd, protože se tenhle snímek skutečně povedl na výbornou. Člověka to donutí se zamyslet sama nad sebou a něco se sebou dělat! Díky za něj.

• 4.8.2016  01:01

Pokud od filmu neočekáváte nic, co by vás překvapilo, tak se klidně mrkněte i na Daylight's End. Film nepřekvapil totiž vůbec ničím, ba naopak spíše zklamal. Pro mě propadák, na který si za týden nevzpomenu.

• 28.6.2016  20:36
    Bez kormidla (2014)

Obrovské překvapení! Film jsem viděl náhodou, nikde o něm žádná řeč a při tom je to pecka film! Velký příběh nad kterým se člověk zamyslí a zamyslí se i nad svým životem. Pro mě 5 hvězd.

• 27.6.2016  19:01

Spíše mně to přišlo jako by se člověk díval na hvězdné války.. upřímně mě tohle pokračování zklamalo, nic záživného po dobu dvou hodin se nepřihodilo, proto dávám pouze dvě hvězdy, z nostalgie k jedničce :)

• 17.5.2016  01:51

Pokud chcete vidět opravdu hezký film u kterého vám nezůstane oko suché, tak se opravdu mrkněte, tento film se opravdu povedl na výbornou. Člověk se pobaví ale film zároveň ukazuje bolesti dnešní doby. Musím dát 5 hvězd, protože sem od filmu neočekával nic závratného, ale opravdu mě dostal. Doporučuju všema deseti.

• 22.2.2016  22:21
    Labutí píseň (TV film) (2015)

Povedený rodinný film vsazený do krásné přírody. Pokud chcete oddech ode všeho a uklidnit nervy, film je dělaný právě pro vás.

• 25.12.2015  21:56
    Svatojánský věneček (TV film) (2015)

Konec byl největším vysvobozením.

• 5.10.2015  21:54
    Hidden (2015)

Film s nenaplněným potenciálem. Bohužel, stále jsem čekal na něco, co filmu dodá grády, to "něco" ale nepřišlo a kdybych se nepřemáhal, tak bych usnul.

• 16.8.2015  17:06

Super námět, možná, nebo spíš určitě z toho šlo "vycucat" ještě víc.. nicméně je to super film na zamyšlení, kam až člověk dokáže zajít k vůli penězům.. Konec je krásně pojatý, svoboda bez peněz a že člověku stačí jen jeho milující protějšek :-) a co taky? na co se hnát za penězi, když člověk je šťastný právě bez nich a jen se svou láskou :)

• 19.6.2015  11:10
    Parlor (2015)

Snaha o navrácení hostelu ? nuda a předem jasný scénář..

• 29.5.2015  13:17
    San Andreas (2015)

Očekával jsem trochu více, zvlášť, když jsem viděl povedený trailer. Nicméně tento katastroficky vyhlížející snímek ani nepřekvapil, ale ani vyloženě nezklamal. Řekl bych, že je to takový střed, resp. nic nového pod sluncem.

• 21.5.2015  23:03

Naprostá úžasná šílenost! Kdo neviděl, neuvěří! Od začátku až do konce neuvěřitelný masakr, který vás nenechá vydechnout!

• 17.5.2015  16:03

Dlouho jsem se tak nezasmál jako u této komedie. Myslím si, že se film celkově povedl a podle zdejšího hodnocení si to zřejmě nemyslím sám :-)

• 17.5.2015  15:59

Jedním slovem perfektní! Dlouho jsem neviděl nic tak emotivního :)

• 17.5.2015  15:55
    Chappie (2015)

Námět filmu je výborný, ale zpracování tragické... Je to hodně nevyužití potenciál, škoda ho.

• 14.10.2013  00:36

Film mě mile překvapil a nadchnul ! :-) Můžu vřele všem doporučit a klidně bych se na něho podíval znovu.

• 8.8.2013  12:19
    Město nemrtvých (2013)

Jedna velká nuda, dlouho sem neviděl něco tak hrozného ..

• 31.12.2012  22:51

Co dodat, fantastický film o lidských příbězích, které nenalíčí nikdo reálněji, než sám život .. Dávám 5 hvězd, protože tenhle film se mě opravdu hodně dotkl. Mé hodnocení jedním slovem PERFEKTNÍ !

• 31.12.2012  20:37
    Neodcházej (2012)

Pro mě byl film neodcházej velkým překvapením .-) a na co nesmím zapomenout, tak to je hudba ve filmu, naprosto fantastická!!!!

• 24.12.2012  21:17
    Dvanáct měsíčků (TV film) (2012)

Byl to mix několika pohádek dohromady, sice se střídaly vtipné scény s těmi méně podařenými, ale více než na dvě hvězdičky tato pohádka bohužel nemá. Nezbývá než doufat v originalitu do budoucna a ne opakování starého.

• 24.9.2012  22:22

Pro mě filmová bomba! Krásný scénář, hudba, herci, prostě vše do sebe naprosto senzačně zapadlo. Nic jiného než 5 hvězd si tento film nezaslouží :-) Doporučuju všem.

• 16.9.2012  00:40

Film, který se pořádně zamotá a nakonec z oběti bude nestvůra. Ikdyž slova, která zazní na konci filmu mají taky něco do sebe... Nakonec záhadný tajmený muž, který krade děti, není zas tak zlý, jak by se dalo čekat. Doporučuju!

• 12.9.2012  01:23

Film s velkým příběhem, který si zaslouží to největší ocenění. Co víc říct k tak krásnému filmu, který zrežíroval Frank Darabont a nádhernou hudbu dodal Thomas Newman. Ke konci jsem měl husí kůži! :-)

• 11.9.2012  22:17
    Devil Seed (2012)

Abych neurazil, dávám aspoň jednu hvězdu. Jediné co je zřejmě na tom filmu zajímavé je obal dvd. Pro mě zklamání a doufám, že delší dobu nebudu muset vidět větší blábol.

• 1.9.2012  23:58

Skvělá hudba, scénář a herci. Pro mě po delší době zase perfektní film u kterého se člověk celkově pobaví se vším všudy. Když to tak pozoruju, tak je tu ale spousta náročných diváků. Zkrátka, co člověk, to názor ,-)

• 29.5.2012  07:53

Pro mě hodně podprůměrný horor, který si zaslouží nanejvíš 2 hvězdy. V polovině filmu jsem to radši vypnul, protože to byla pro mě velká nuda.

• 26.5.2012  11:35

Není to žádný trhák, ze kterého by jste byli paf, ale na ranní probuzení to stačí.

• 23.5.2012  18:00
    Vládneme, nerušit (TV film) (2007)

Je to hodně zajímavý dokument o tom, jak nás dvě největší strany rozkradli a stále nás rozkrádají! Je to prostě k nevíře, když člověk vidí co se dělo a co se stále děje. Potom se nemůžeme divit, že lidi mají extrémistické názory, když nevidí jiného východiska .-/

<< předchozí 1 2