Vazbič

Česko

homepage

<< předchozí 1 2 3 4
    • 22.6.2020  14:36

Takový pěkný téma a taková blbost.

• 6.4.2020  17:13

Trochu mi to připomíná Prison Break v průběhu sérií. Začalo to skvělé, první vloupaní super a pak to mělo skončit. Dál už je to pak jen horší a horší až místy trapné a hlavně hrozně hloupé. A ty postavy jsou všechny na zabití. K čemu geniální plán, když si na jeho provedení vybere ty nejlabilnější mukly z celého světa?

• 6.4.2020  14:24

Chvílema zábavné, ale celkově hrozně hloupé.

• 6.4.2020  12:50

Není třeba něco řešit, vše nakonec stejně bude tak jak bude, i když to nedává smysl, takže můžeme během toho i hlásat jaké to je, když muž není muž. Trevor tuhle epizodu ještě nadhonotil.

• 14.3.2020  13:48

Nejvíc se mi líbila ta část, kde použili záběry z různých filmů.

• 22.12.2019  23:48

Asi by mi muselo být deset, aby se mi to líbilo no. Prostě jen vata a jeden nudný nesmysl za druhým. - Proč stavět Death Star/ Starkiller, když podobně silnou zbraň jde přidělat na jakýkoliv Destroyer? - Co to sakra bylo s těma koňma? Oni je odvezou s sebou z Endoru na pralesní planetu, tam naplánují útok na Sithy, udělají výjezd a pak ty koně prostě zmizí - hlavně že se povedlo nacpat ty hlášky - nemají speedery, jezdím dobře na to že jsme měl jednu lekci, moc ti to jde kulatej drojde? - Celej arc kolem tý kudly byla uplně absurdní demence a kokotina, která nedávala vůbec smysl. Jakože...ok. Ancient knife, kterej obsahuje návod, jak najít věc, kterou potřebujete...ale musíte stát přesně na jednom konkrétním místě u jednoho konkrétně zničenýho a jinak neerodovanýho vraku death star. - Záchrana Fina a stormtroopkyně byla vyloženě vtipná - Lando se moc nepáral s tim, že by počkal, až si vlezou dovnitř. - Jak se Kylo dostal z Endoru? - Co byly ty fanoušcci na konci, Sith ghosti, zaměstnanci továrny, co vyrobila flotilu? Kde se ta flotila vůbec vzala? - Kijimi...Ok, takže She-Zoro (nevim, jak se jmenovala ta holka s radiem na zátylku) a Mini-Goro (jakože chápu, že to je film pro děti kolem šesti let, tak těm se asi ta postava líbila) utekli před destroyerem z planety...jak? Takže She-Zoro vydělávala posledních 10 let na to, aby sehnala generálskej ticket a dostala se odtamtud. Pak ho dá velkýmu gaunerovi Medvídkovi Pů (kterej vlastně nikdy gauner nebyl a asi se jeho gaunerská dráha odehrávala v jinym časoprostoru)...a pak si teda asi dokázala nějakym zázrakem za 5 hodin sehnat jinou a loď, se kterou unikla death beamu. Hmm, to zní rozumně. - General Hux...je zvěd a donáší k resistance. To už snad i ty desetileté děti kroutí hlavou. - Vše je hezky nablýskané, škoda, že nedali část rozpočtu na Zaklínače. Na světě by bylo lépe.

• 20.12.2019  23:31

Jen si Brokilon spletli s Brooklinem.

• 20.12.2019  22:14

Triss, taková sympaťanda ve hrách i knihách a tady taková zrůda. Škoda, že si ten jinak super seriál kazí tim občas úplně retardovaným obsazením (Triss, elf černoch, elf asiat...)

• 19.9.2019  23:31

Rambo je prostě legenda. Kolik takových ikonických postav existuje?

• 22.8.2019  22:25

Fuck me! Zábavná jízda s mnoha sympatickými postavami.Fucking rich people! Odlehčená hororová komedie, sice trošku nablblá, ale to je celé ku prospěchu věci. Fuck this shit! Hlavní postavě nelze nefandit, celé to hezky uteče a vy začnete přemýšlet, jestli máte taky takhle ujetou rodinu. What the fuck?

• 30.7.2019  18:50

Postavy jako Rio a Tokyo a i některé další jsou tak otravné, že jim jen těžko fandit a jelikož se ždímá stejný nápad znovu, tak je to divákovi i celkem jedno, jak to celé dopadne. Občas pořád velmi napínavé, ale některé pasáže si říkají o přeskočení.

• 14.5.2019  01:07
    Papírový dům (Netflix verze) (TV seriál) (2017)

Berlin>Nairobi>Profesor>Helsinki>Oslo>Moskva>Denver>Tokio>Rio

• 29.4.2019  19:42

Zábavné, ale strašně hloupé.

• 28.4.2019  22:58

Všichni jsou teplý, vztahy jsou výhradně mezirasový a občas je to vtipné či úsměvné. Ale občas taky vůbec ne.

• 21.4.2019  22:51

Fan service epizoda. Pokračování ve stylu té první.

• 11.2.2019  18:06

Když tohle vidím, tak vážně pochybuji, že to byla opravdu Rowlingová, kdo napsala původní septalogii Harryho Pottera.

• 11.5.2018  08:53

Kdo nemá nakoukané předchozí díly, bude ne zcela ztracen, ale o mnohé ochuzen. To ale není výtka, naopak je fajn, jak to v průběhu těch let a filmů vše zapadá dohromady. Z Thanose se jim podařilo udělat docela sympatickýho záporáka na to, že se pokoušel vyvraždit půl vesmíru. Většina postav tam měla docela power creep, Thor, Iron man a hlavně Scarlet Witch konečně dostala boost. Naopak Vision byl ještě víc useless, než v Civil War. Tělo z adamantia, infinity šutr v hlavě a povodil si ho tam kdejakej pěšák. Otázka je, zda maj koule ty mrtvé postavy nechat mrtvé.

• 18.12.2017  00:20

Ne, že by se člověk nebavil, ale těch "ale" je hodně. Sámotný film baví velice dobře, ale jako část SW a druhý díl nové trilogie zůstává hodně dlužen. Celou Finnovu dějovou linku to chtělo vyhodit, ta tam byla jen aby ten týpek něco dělal, to radši měli věnovat čas vysvětlením, kdo je Snoke a jakto, že vládne Silou? Jak First Order získal technologie, který jsou víc op, než co mělo Impérium k dispozici v době, kdy ovládalo celou galaxii? Proč jsou rebelové úplně v troskách po tom co vyhráli válku? Vím, že by v SW člověk neměl řešit nelogičnosti, ale zároveň by SW film měl bavit tak, aby člověk neměl čas a chuť je řešit. Nejvíc je ale smutný, že nová trilogie absolutně nebuduje fungování světa. Jakoby celý konflikt probíhal ve vakuu a zbytek galaxie... dělá co? Tohle zvládly skvěle epizody I-III, krasně vykreslený svět, který fungoval a divák v něm chtěl žít. Těch pár starých/původních postav drží to kouzlo SW ještě nad hladinou, ale po ep IX už tam asi žádný nezbydou a ty nový to prostě neutáhnou. Zvlášť když se v tomhle díle skoro žádný nikam neposunuli. Snad jen trochu Rey a ten ubrečenec ze Zmijozelu (však vy víte kdo :)) A Rose?? Uměle nastrčená obézní asiatka? Tahle otravná postava ztělesňuje všechno, co je na současné kinematografii špatně. V příště epizodě bude transgender buzna, aby se kruh uzavřel.

• 14.11.2017  22:33
    Temná věž (2017)

Variace na téma Temná věž. Je to úplně jinak než v knize. No úplně ... některý věci jsou podobný, že ano?

• 18.8.2017  11:35

Spoustu věci by šlo udělat jinak, možná i lépe, ale film o pohledu na svět za války očima malýho kluka potřebuje trochu nádech toho, že to natáčel malý kluk, a to se vším dobrým i špatným. Film má být poetický, nostalgický a naivní, na nic víc neaspiruje. A splňuje to, takže proč ne pět hvězd?

• 5.4.2017  08:13
    Jessica Jones (TV seriál) (2015)

Není to špatné, ale je to utahané a mělo to mít tak o 4 díly méně. Navic nejpozději v osmém díle vás prostě musí hlavní postava začít neskutečně štvát a nelze nefandit Kilgraveovi. Což je asi nejlepší záporák těchto nových Marvel seriálů. Bez něj by bylo hodnocení o dost horší.

• 16.3.2017  22:22

Za každou vykouřenou cigaretu vám Bůh sebere minutu života a dá ji Keithu Richardsovi. A tady je vidět, že si ji zaslouží víc než vy.

• 20.7.2016  23:51

Jedna pláž a jedno silné téma. i tak málo stačí na výborný film. Severská kinematografie se poslední dobou jen a jen chválí, takže je čas je pochválit znova a postesknout si, že třeba někdy v budoucnu něco tak silného, nápaditého a přesto jednoduchého vznikne i u nás.

• 28.4.2016  12:48
    Vykoupení (amatérský film) (2013)

Legendární snímek, o kterém neustále slýchám ze všech stran. Bohužel, jsem ho stále neviděl.

• 26.3.2016  14:32

Spíš pilot než plnohodnotný film. Spousta náznaků a odkazů na něco, na co se teprv možná můžeme těšit. Až se kvůli tomu všemu zapomnělo na samotný snímek. Affleck jako Batman je v pohodě, velmi nadějný je pak následující Batman solo, který bude režírovat a psát sám Affleck. Ještě bych pochválil zapracování Wonder Woman. Naopak Doomsday část na závěr už stála za prd (digi chaos). Jako fanoušek pak dávám nadprůměrné hodnocení, ovšem běhat tam jiní superhrdinové, tak bych jednu až dvě hvězdy ubral.

• 7.1.2016  22:32

Takové Reservoir Django. Nebo jako divadelní hra (prý to s tím pak má Tarantino v plánu, což nechápu, protože všichni budou v tý době už znát příběh, kterej staví na tom, že toho moc nevíš a ten film ti tak tu hru kompletně spoilne). To, že je to ukecané, je právě dobře, skoro by to mohla být rozhlasová hra, ale to by jsme zase přišli o všechny ty krásné záběry. Prostě klasicky Quentin - pořád ti samý herci, ukecané a plné násilí. Ale jen v tom dobrém.

• 14.6.2015  18:20

Obrovská nuda, a to mi romantické filmy nijak nevadí. Ale tohle bylo uzívané čekání na konec filmu. Poučení pro příště - jen proto, že ve filmu hraje můj miláček Chloe neznamená, že se u filmu budu bavit.

• 19.2.2015  23:03
    My Alibi (TV seriál) (2008)

Hvězdy jen a pouze pro Alison.

• 11.11.2014  19:54
    Interstellar (2014)

Slabší film od Nolana je pořád lepší, než dobrý film od většiny ostatních režisérů.

• 5.1.2014  23:30

Hodnocení hezký a milý film se hodí víc, než jindy. Krásné záběry z Gronska či Islandu (jako by to produkoval National Geographic) plus výborná hudba z toho dělá jeden z těch lepších snímků (vizuálně mnohem poutavější než třeba digitálně umělý Hobit).

<< předchozí 1 2 3 4