lili6

okres Praha

<< předchozí 1 2 3 4 6 7
    • 23.12.2013  15:14
    Prázdniny (2006)

Vkusná romantická komedie, jen ten Jack Black mi tam nějak nesedí a už vůbec ne ke Kate. Jinak pohodové, příjemné, žádný výrazný kýč amerických romantických komedií.

• 24.11.2013  16:40

Mám ráda americký romantický filmy, ať už pro jejich bláhovost a americký sen nebo jen pro tu trochu romantiky. Ale tenhle film vyloženě nudil, omlouvám se svému příteli, že jsem ho donutila koukat na tenhle film. Příště vyberu lepší romanťárnu :))

• 18.10.2013  05:00
    Stážisti (2013)

Snaha o znovuoživení hereckého partnerství mezi Vincem Vaughem a Owenem Wilsonem. Myslim, že v předchozích snímcích jako jsou třeba Nesvatbovi vyčerpali již svou dávku vtipných hlášek. Zároveň v celku podobný scénář jako u Nesvatbových. Klidnější komedie na vlahý podzimní večer uprostřed týdne, ale větší zázraky již nečekejte.

• 13.10.2013  21:37
    Revival (2013)

Jeden z nejlepších českých filmů, co jsem kdy za poslední dobu viděla, hlavně díky těm hláškám. Smála jsem se asi 70% filmu, výborný hlášky :) Chvílema mi teda přišla absurdní kombinace známých osobností, ale i tak to mělo myšlenku, zábavu, prostě pecka:)

• 13.9.2013  00:23

Oceňuji originalitu námětu! Rozhodně odlišný animák oproti tradičním, ovšem jako vždy, láska a přátelství zvítězí nad lží a nenávistí :) Jen je dobře, že film není postavený na tradičním toku děje k tomuto cíli, ale hledá si vlastní cestičky.

• 8.9.2013  22:29
    Zase ona! (2010)

Na mě až moc americko americké! Slibný začátek podtržený hereckými esy, ukončil trapně emocionálně vypjatý "happy end". Podle hereckého obsazení jsem čekala rozhodně jinou úroveň provedení než pouhou americkou blamáž.

• 28.7.2013  20:13

Osobně filmy od Tarantina opravdu nemám ráda, tudíž předpojatost byla pořádná před shlédnutím tohoto filmu. Ovšem následné překvapení bylo opravdu zjevné:) Chvílemi tedy krvavě krvavé scény odpoutávaly mou pozornost, ale bez toho by to asi nebyl Tarantino. Takže chápu. Za mě ***.

• 23.7.2013  10:23

Viděno v Lucerně ve 3D. Film ukotvený do roku 1922 doplněný o moderní prvky, hudbu a kostýmy. (SPOILER) Děj zaměřený na lásku, velkou párty a rychlá auta, končí tradičním zklamání důvěry, pokrytectvím a Leo zase jak v Titaniku končí "na dně". Šla jsem do toho bez očekávání, ale film mě nakonec nečekaně velmi uchvátil. Jinak Leonardovi to neskonale seklo, stejně tak chci vyzdvihnout jeho herecký výkon...

• 15.2.2013  14:28
    Pohřešovaní (TV seriál) (2003)

Všechno vyřeší dvě agenty FBI, kdy jedná "vidí" nápovědy k vyřešené případu a druhá se popere s bandou nácků i s masovým vrahem... Takové celé naivní, jednodušší ...

• 26.1.2013  07:17
    Rebelka (2012)

Rozesměje, ale i dojme. Vykouzlí úsměv, ale i rozpláče. Sice s klasickým dobrým a poučným koncem, ale přichází i s něčím novým. Animované, ale stále originální. Rozhodně doporučuju ke shlédnutí!

• 25.1.2013  17:33
    Farmár hľadá ženu (TV pořad) (2010)

Myslela jsem si, že určitý věci nejsou možný, tenhle pořad mě přesvědčil, že to možné je! :D Jedním slovem prostě mazec!!!

• 29.12.2012  03:11
    Super drbna (TV seriál) (2007)

Seriál o mladých zbohatlících, kteří se nudí svým životem. Každý si užívá s každým, u druhé série už mi přijde, že se to motá pořád dokolečka....

• 28.12.2012  20:26

Krásně puberťácky naivní, ale dalo se na to koukat :) Chudá "popelka", bohatý "princ", láska, všechno dobře dopadne, no co víc si přát :) Být mi tak 14, tak dávám pět hvězdiček. :))

• 19.11.2012  21:12

Zápletka šílená, ale provedení docela dobré :) Ve chvíli, kdy Blažek vstoupil do stroje času, jsem si začala říkat, proč jsem si takovou blbost vlastně pouštěla, ale nakonec se z toho vyklubal docela přijatelný film:)

• 3.11.2012  01:23

Rozhodně jsem se bála si 4. díl Ice Age pustit, nechtěla bych si totiž připustit, že bych z Ice Age mohla být zklamána. Ovšem 4. díl nijak nezklamal. Zachoval si důvdip, poučil malé i velké, byly navázány nové lásky, použity nové postavy, zachovány nové....proč ne.. Já bych řekla, že v celku to šlo :)

• 2.11.2012  09:52
    LOL (2012)

Být mi tak 13, 14, by l by to pro mě ten nejúžasnější film a určitě bych se s ním ztotožnila a chtěla mít něco podobného :) Film je směřován jen na puberťáky, ale musim uznat, že jsem se ráda vrátila do těchto let a zavzpomínala na první lásku, zklámání, první sex :)

• 6.10.2012  01:01

Tak trochu jiná romantika zasazená do řeckého stylu. Líbilo se mi to hlavně proto, že se to svým zasazením odlišuje od klasické americké romantické komedie. Zaujme, ale neohromí :)

• 22.8.2012  15:55
    Ramona (2010)

Nevím, co by měl kdo milovat na té holčičce, přijde mi hrozně otravná, místo toho aby byla sladké malé dítko.

• 19.8.2012  21:21
    Farma (TV pořad) (2012)

Koukám na hodně blbostí, viděla jsem hodně hloupých sitcomů, seriálů a bůh ví čeho, ale tohleto je opravdu největší hloupost, kterou jsem kdy viděla. Děkuji víc ne, jestli to bude mít pokračovaní, Nova si zničí ten zbytek sledovanosti, co jí ještě zbývá!

• 19.8.2012  21:18

Supr supr supr. Podle mě jeden z nejlepších dílů, né-li ten nejlepší. :)

• 9.7.2012  01:16
    Hotel Paradise (TV pořad) (2012)

Jeden z několika reality show - omylů. Koncept soutěže postavený na neustálém dohadování jednotlivých členů, které nemělo ani hlavu ani patu, sexuálním harašení a postupném magoření jednotlivých členů. Tato reality show, jak tiše přišla, tak i tiše odešla. Na vyhlášení vítězů bylo vidět, že autorům již došli peníze a sami byli rádi, že už je konec. Závěrem lze dodat, že hloupou soutěž vyhrála jedna z nejhloupějších soutěžících, co tam byla, takže asi soutěž splnila svůj účel.

• 9.7.2012  01:09

Výborný pořad, dokud jsem se dívala na Kdo přežije, nemyslela jsem si, že by mě nějaký jiný pořad mohl tak zaujmout. Prvotní názor na amazing race byl spíše negativní, jelikož bych řekla, že byl i ovlivněn mým vnitřním rozpoložením z toho, že na Kdo přežije končí "na úkor" nějakého jiného pořadu. Ovšem Amazing race mě nakonec úplně pohltil. Samotnému diváku nenabízí pouze zábavu a napětí, ale i určitý koncept poznání nových míst a lidské mentality v jiných státech. Momentálně jsem dokoukala 9. řadu, do této doby mi neunikl ani jeden díl, ovšem v poslední době dochází k opakování určitých úkolů a zemí, kde jsou úkoly prováděny. Navrhovala bych tak nějaké určité oživení, jakým byla např řada s rodinami. Jinak opravdu supr pořad!

• 9.7.2012  00:53
    Auto Moto Styl (TV pořad) (2008)

Moderátor byl tak pozoruhodný, že jsem nevěděla, jestli se jedná o pořad o autech či o komediální taškařici s trapnými vtipy. Opravdu "odborník" na pravém místě:)

• 21.6.2012  00:53
    Vtip za stovku! (TV pořad) (2012)

Několik pořadů o vtipech už tu bylo, ale vzhledem k tomu, že spousta vtipů je tak ohraných, že své kouzlo už ztratili před pár lety, tento pořad není ani vtipný, ani zábavný. Spojení rádoby "moderátorů" mi též nepřijde moc šťastné. Korunu tomu nasazuje ten šašek s kytarou, co si hraje na umělce..U mě rozhodně propadák a ztráta času.

• 7.6.2012  12:19

Spíše tragičtější, traumatičtější film o adopci, o vlastních a cizích dětech. Proti ději nic nemám, námět zajímavý, ale z Helen Hunt udělali chudinku ztroskotankyni, která vzhledově vypadá, že právě prožila konec světa. Zároveň ke Colinu Firthovi vůbec neseděla jeho role labilního přítele, který to má v hlavě trošku pomatené.

• 2.6.2012  22:24

Mám ráda romantický komedie, a miluju Drew, ale tohle mě nijak moc nebralo. Samotnej film na mě nijak nezapůsobil, nevyvolal u mě žádný emoce, jako třeba jiné romanťárny.. Aspoň, že tam byla Drew, ta to vždycky zachrání :))

• 1.6.2012  10:46

Roztomilé, ovšem spíše pro menší děti.

• 23.4.2012  14:57

Nějak jsem jim to prostě nevěřila. Gooding nepůsobil moc přesvědčivě a chvílema mi to přišlo spíše jak parodice na životopisný film.

• 16.4.2012  14:27

Klasický námět napravení mladých černých amerických teenagerů naprosto cizím člověkem, který si získá jejich důvěru. Naleznou tak úctu nejen k sobě, ale i k ostatním lidem a dostanou možnost zapřemýšlet o tom, jak mohou změnit svůj osud. Řekla bych, že skoro totožné se sestrou v akci a pododnými náměty...koukatelné, pohodové, jinak nefascinující :)

• 16.4.2012  01:56

Přidala bych hvězdičky za napětí, které provázelo celý film. Byla jsem napjatá jako struna, čekala jsem, co se přihodí, občas jsem byla na hranici šoku. Ovšem přišlo mi, jak celý propracovaný děj a struktura filmu byla na konci uťata a závěr mi přišel takový nehoden předchozí práce.

<< předchozí 1 2 3 4 6 7