Absolutní nula (2006) (TV film) odpad!

Ano, přesně tak...absolutní nula...

...a bude hůř (2007)

Naprosto brilantní a autentický snímek, který vykresluje Bolševiky z pohledu zfetovaných mániček, naprosto dokonalý a kultovní snímek, který u mě osobně překonal i Pelcovu knihu.

Act Da Fool (2010)

Korine miluje špínu velkoměsta, odpadky, rez, rozklad a to vše zabaleno do poetického hávu.

Agora (2009)

Fanatizmus je hnus a pro mě osobně i všechna náboženství...

Aku no kjóten (2012)

Miike je asi hodně nemocný pán, už jen sledováním tohohle filmu vám klesne karma na bod mrazu, navíc je to dost nudná sračka, plná bezúčelného násilí prostá něčeho hlubšího. VAROVÁNÍ: NEPROMÍTEJTE TO AMERICKÝM STUDENTůM! PS: Pokud chcete vidět něco podobného ale o několik levelů kvalitnějšího, dejte si Battle Royale.

Aljaška (1996) odpad!

Stupidní a pitomé, pro inteligentního člověka nekoukatelné.

Alpy (2011)

Nezaměnitelný režisérův rukopis se nezapře, leč tentokrát se žádný zázrak nekoná, dosti podivný, ovšem velmi unylý snímek. Tohle téma chtělo trochu jiné provedení, tohle mě nesedlo - nudil jsem se, ale i tak se těším s čím přijde příště.

Amazing Spider-Man (2012)

Pro mě stejně nudné jako Raimiho verze a navrch s odporným nesympatickým chcípáčkem co vypadá jako slizký Mádl, takže na kvalitního Spideyho si ještě dlouho počkám.

Anatomie skandálu (2022) (seriál) odpad!

Nechutný propagandistický škvár! Strana a stát jsou víc než rodina! Omerta dnes už nikomu nic neříká, jsme shnilá společnost.