Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Akční
  • Horor
  • Animovaný

Šarlatán (2020) odpad!

Co tohle bylo zase za ostudu, my bychom měli přestat točit filmy, potažmo v nich hrát. Mikoláškův příběh by si zasloužil víc, mnohem víc. Jan Mikolášek nikdy homosexualitu nepřiznal, byly to jen drby a nikdy nebyl souzen pro zabití, těchhle trapných smyšlenek tam bude určitě mnohem víc, asi abychom byli co nejvíc světoví, pan scénárista by se měl na "životopisná" dramata příště vysrat!

Ohnivé ulice (1984)

Parádní a stylový béčko, který mi hodně připomnělo starý automatový mlátičky! Super muzika a dost divnej Dafoe.

plakát

Paradise PD (2018) (TV seriál)

Ty vole, o mrtě stupňů slabší než Briklbery, ale mnohem úchylnější..

Jako v bavlnce (2020)

Větší píču jsem snad neviděl a jelikož to je celý vo ní, tak docela voser. Tyrion byl super!

Libenjyeo (2018)

Takový kokoty jsem snad ještě nikdy nikde neviděl ty vole!

plakát

Huang fei hong zhi ying xiong you meng (2014)

Já ti vole nevim, čínský kungu fu mlátičky miluju, ale tohle na mě bylo ňáký dlouhý a to tak dlouhý, že i kdyby to bylo o polovinu kratší, tak...

Greta (2020) odpad!

Zneužité, narušené, labilní dítě pro nechutnou eko agitku. Navrch je to totální ostuda všech vysoko postavených lidí, kteří tomuhle mongoloidovi dali jakýkoliv prostor se vyjádřit. Na první pohled je jasné, že tenhle svět jde do čím dál větších hoven a vládnou mu zkrátka nesvéprávní, hrabiví idioti, neschopní čehokoliv zásadního pro naši zemi docílit. m Musí přijet tahle držka aby jim ty vole poradila a všichni si u toho tleskají jako čuráci, no bliju.

Stráž (2021)

Málo dialogů, spousta prostoru pro přemýšlení. Tenhle film mi vyloženě sednul i když to byl vlastně jen takovej "divnej" nikterak originální videoklip.