Edhelharn

okres Rimavská Sobota

<< předchozí 1 2
    • 24.10.2018  18:58
    Hevi reissu (2018)

Mohla to byť KULTová komédiia skoro pre všetkých metalistov a fakt k tomu vela nechýbalo. Zápletka je síce ošúchaná ako nášivková bunda z 80tych rokov, čo vôbec ale vôbec nevadí, len je to celé akoby nedomyslené. Postavy sa občas chovajú trochu nelogicky. Niektoré vtipy, akokolvek dobré, sú tam akoby nasilu len aby tam boli a iné akoby boli utnuté alebo keby prišli skôr, tak by sa mohli dalej rozvinúť a mať kludne aj "viac" poínt,čo platí napríklad pre dejovú linku s a aby som nespoileroval tak napíšem s " vecou, ktorú viezli na dodávke hore " ,a všetkému čo tomu predchádzalo, z ktorej sa okrem vtipu dala vyťažiť aj trochu dojímavá scéna na záver. Ten film by v pohode zniesol aj dve hodiny. Herci ináč vynikajúci, a hudba? Tá je pravdaže Dokonalá :-)

• 21.8.2016  15:52
    Takoví normální Američané (TV seriál) (2013)

1.séria ****, 2.séria *****, 3 séria *****, 4 séria *****,

• 26.12.2015  19:25
    Ve jménu vlasti (TV seriál) (2011)

1. séria: *****, 2. séria: *****, 3. séria ****, 4 séria: ****, 5. séria: ****

• 9.12.2015  08:16
    Pozůstalí (TV seriál) (2014)

Prvá séria :*****, Druhá: ****. Tretia ****.

• 11.9.2015  08:23
    The Wire - Špína Baltimoru (TV seriál) (2002)

Tento seriál smrdí REALITOU. Na začiatku Vás tvorcovia hodia do žumpy s názvom polícia, vraždy a drogové gangy aby v druhej sérii na Vás k tomu vyliali splašky s menom prístav, kšefty a obchod s bielym mäsom, potom znovu prihodili nejaké sračky s menom drogy a politika, neskôr k tomu priliali bordel zo školstva a ešte riadnu dávku zvratkov z politiky a na záver k tomu vypustili cisternu so všetkým dokopy a pridali ešte novinárčinu. To všetko pekne bez hudby takže netušíte čo sa stane v nasledujúcej sekunde, s dokonalým scenárom a réžiou a hereckými výkonmi kde herci nehrajú postavy ale oni tými postavami doslova SÚ.

• 5.7.2015  19:35
    Temný případ (TV seriál) (2014)

1. séria *****, 2.séria **** a pol...

• 8.5.2015  10:34
    Lovci zločinců (TV seriál) (2011)

1. séria ****, 2. séria ***

• 9.4.2015  19:27
    Volejte Saulovi (TV seriál) (2015)

1. séria **** a pol.2. séria **** a pol, 3.séria *****, 4.séria ...

• 28.8.2014  21:11
    Šéf (2014)

Film z ktorého akoby niekto vystrihol všetky dramatické scény a scény v ktorých by sa mohlo niečo hrdinom pokaziť a ostali len tie pohodové :-)

• 14.5.2014  20:36
    Agenti S.H.I.E.L.D. (TV seriál) (2013)

Prvá séria "len" za **** , tých 5 si šetrím na ďalšiu ,a dúfam že aj ďalšie série, lebo Whedonovci si všetky seriály budujú pekne postupne. Tak druhá séria už za solídnych **** a pol, Na päť to ešte nieje ale počkám si keďže ďalšia séria je na ceste :-)

• 3.5.2014  18:59
    Vikingové (TV seriál) (2013)

Prvá séria: ****, Druhá : *****, Tretia **** a pol.

• 26.8.2013  21:57
    Podfukáři (2013)

Film presne ako kúzelnícke predstavenie, vieme že nás klamú ale bavíme sa a na konci tlieskame.

• 22.6.2013  10:19
    Hannibal (TV seriál) (2013)

1.séria *** a pol

• 26.4.2013  18:18
    Imaginaerum (2012)

Po druhom zhliadnutí musím napísať : Tuomas a Stobe THANKS FOR THE RIDE.

• 26.2.2013  07:44

Prvá polhodina je príjemne nostalgická pre tých čo zažili arkádové 80roky a obdobie Doomoviek, potom sa to presunie do Sugar Rush nad ktorou ohŕňa nos aj Ralph kvôli presladenosti.Tempo klesá takmer na nulu, dej zdetinštie pribudne zopár product placement vtipov a takto to trvá takmer až do konca, kde posledných 15-20 minút je opäť aspoň trochu znesiteľných. No a na záver už len čerešňa a to záverečné titulky ktoré opáť navodia atmosféru 80tiek. Celý film je dosť nevyrovnaný, pripadá mi akoby sa malo jednať o úplne iný film a tvorcovia sa pri výrobe bavili a spomínali a zrazu si spomenuli že chcú do kín dostať hlavne deti a tak tam prihodili Sugar Rush.

• 15.10.2011  09:57

Konečne vidíme do zákulisia SOUTH PARK-u, vtipné, zaujímavé a ešte ma potešilo, že tam majú v jednej z miestností na stene medzi inými aj dres Žiga Pállfyho aj s jeho podpisom :-)

• 15.9.2011  10:23
    Pán času (TV seriál) (2005)

Prvá séria:***, Druhá: ****, Tretia: ****, Štvrtá: *****,Piata: **** a pol, Šiesta:*****, Siedma:**** a pol, Ôsma:**** a pol, Deviata **** a pol, Desiata ****

• 8.8.2011  20:20
    Vřískot 4 (2011)

Aj keď Scream 4 tradične režíroval Wes Craven a k scenáru sa opäť vrátil Kevin Williamson, tak je paradox že si vo filme ohodnotili svoj vlastný film sami a to cez hlášku Sidney: "DONT FUCK WITH THE ORIGINAL".

• 8.5.2011  08:00
    Hranice nemožného (TV seriál) (2008)

Prvá séria za ***** , druhá ***** tretia **** štvrtá ***,piata ***.

• 2.4.2011  19:46

Žeby už US Army čakala inváziu z vesmíru a dala si natočiť toto náborové video? :-)

• 6.3.2011  18:17
    Castle na zabití (TV seriál) (2009)

Prvá séria *****, Druhá *****, Tretia *****, Štvrtá *****, Piata ****, Šiesta ****a pol, Siedma **** a Ôsma *** a pol za ten narýchlo zbúchaný záverečný diel.

• 6.2.2011  14:37
    Lovec trolů (2010)

Musím tomu streliť 5 hviezdičiek už len za to že sa na to veľmi dobre pozeralo, presne ako nejaký napínavý dokument aj keď je to hlavne komédia, za nápad s trollmi, za nórsku prírodu a aj za tú návnadu na toho posledného trolla keď mu SPOILER....púštali kresťanskú pieseň aby ho rozzúrili KONIEC SPOILER-u :-)

• 26.1.2011  10:06
    Chuck (TV seriál) (2007)

Prvá sezóna *****, Druhá sezóna *****, Tretia ***** Štvrtá *** a Piata za ***

• 23.1.2011  18:11

Bola to vynikajúca, veľmi atmosferická a temná love story a je len škoda že to ku koncu pokazili..... SPOILER....." pre mňa neuveriteľnou "liečbou".....KONIEC SPOILERu.....

• 15.1.2011  16:14

Film za 3 + jedna za Emily Blunt.

• 12.1.2011  17:30
    V (TV seriál) (2009)

Prvá séria: **** Druhá **** aj napriek tomu že v niektorých momentoch šla logika asi až na tú planétu odkiaľ došli návštevníci.

• 29.12.2010  18:14
    Rare Exports (2010)

Presne ako napísala StarsFan, podľa traileru som aj ja očakával trochu iný film, teda hlavne trochu iný dej(neviem to vysvetlit bez toho aby som sem nehodil spoiler takže to nechám bez vysvetlenia, kto uvidí film pochopí) ale aj táto "verzia" bola veľmi dobrá :-) a na hlášku že ako sa Santa môže dostať naraz do tisícov domácností len tak nezabudnem :-D no a záver bol čerešňa na torte :-)

• 30.10.2010  17:46
    Lovci duchů (TV seriál) (2005)

Prvá séria : ****, Druhá séria: ***, Tretia séria: ***a pol, Štvrtá séria: ****, Piata séria: ****,Šiesta séria *****, Siedma séria ***a pol, Ôsma séria ***a pol, Deviata *** a pol, Desiata ***.

• 24.5.2010  21:09
    Ztraceni (TV seriál) (2004)

2.11.2010-------Musím upraviť svoje hodnotenie a zvyšujem z *** naspäť na ***** preto, lebo mi to všetko konečne zapadlo na svoje miesto :-) Dokonalejší mysteriózny seriál o SPOILER "nie ešte celkom posmrtnom živote,skôr stave medzi životom a smrťou" KONIEC SPOILERu už asi neuvidím a bohvie či taký seriál vôbec ešte niekto urobí. Kým som sa po zhliadnutí finále a šiestej série rozčuľoval, že ako nás tvorcovia doslova odrbali, lebo od druhej až takmer do konca piatej série všade pchali "vedu" a zrazu sa objaví "duchovno", tak mi to "vedecké" pripadalo len ako odvádzanie pozornosti a naťahovanie deja aby mohli vyťažiť čo najviac prachov až kým mi nedošlo, že to všetko bolo aby nás dostali presne tam kam chcú a to aby sa MAN OF SCIENCE stali MAN OF FAITH, a preto bola väčšina z MEN OF SCIENCE po zhliadnutí 6-tej série nasraná ale hlavne úplne LOST a MEN OF FAITH spokojná. ----- A tvorcom odkazujem, že teraz chcem SCI-FI seriál o tom istom ale iba čisto z vedeckého pohľadu :-) -----

• 9.5.2010  17:56
    Kick-Ass (2010)

Kurva Intenzívny Cool Krvavý Akčný Senzitívny Super nárez.

<< předchozí 1 2