The Wire - Špína Baltimoru (2002) (seriál)

Tento seriál smrdí REALITOU. Na začiatku Vás tvorcovia hodia do žumpy s názvom polícia, vraždy a drogové gangy aby v druhej sérii na Vás k tomu vyliali splašky s menom prístav, kšefty a obchod s bielym mäsom, potom znovu prihodili nejaké sračky s menom drogy a politika, neskôr k tomu priliali bordel zo školstva a ešte riadnu dávku zvratkov z politiky a na záver k tomu vypustili cisternu so všetkým dokopy a pridali ešte novinárčinu. To všetko pekne bez hudby takže netušíte čo sa stane v nasledujúcej sekunde, s dokonalým scenárom a réžiou a hereckými výkonmi kde herci nehrajú postavy ale oni tými postavami doslova SÚ.

Temný případ (2014) (seriál)

1. séria *****, 2.séria **** a pol...

Volejte Saulovi (2015) (seriál)

1. séria **** a pol.2. séria **** a pol, 3.séria *****, 4.séria *****, 5.séria ...

Agenti S.H.I.E.L.D. (2013) (seriál)

Prvá séria "len" za **** , tých 5 si šetrím na ďalšiu ,a dúfam že aj ďalšie série, lebo Whedonovci si všetky seriály budujú pekne postupne. Tak druhá séria už za solídnych **** a pol, Na päť to ešte nieje ale počkám si keďže ďalšia séria je na ceste :-)

Imaginaerum (2012)

Po druhom zhliadnutí musím napísať : Tuomas a Stobe THANKS FOR THE RIDE.

6 Days to Air: The Making of South Park (2011) (TV film)

Konečne vidíme do zákulisia SOUTH PARK-u, vtipné, zaujímavé a ešte ma potešilo, že tam majú v jednej z miestností na stene medzi inými aj dres Žiga Pállfyho aj s jeho podpisom :-)

Lovec trolů (2010)

Musím tomu streliť 5 hviezdičiek už len za to že sa na to veľmi dobre pozeralo, presne ako nejaký napínavý dokument aj keď je to hlavne komédia, za nápad s trollmi, za nórsku prírodu a aj za tú návnadu na toho posledného trolla keď mu SPOILER....púštali kresťanskú pieseň aby ho rozzúrili KONIEC SPOILER-u :-)

Ztraceni (2004) (seriál)

2.11.2010-------Musím upraviť svoje hodnotenie a zvyšujem z *** naspäť na ***** preto, lebo mi to všetko konečne zapadlo na svoje miesto :-) Dokonalejší mysteriózny seriál asi o SPOILER "nie ešte celkom posmrtnom živote,skôr stave medzi životom a smrťou" KONIEC SPOILERu už asi neuvidím a bohvie či taký seriál vôbec ešte niekto urobí. Kým som sa po zhliadnutí finále a šiestej série rozčuľoval, že ako nás tvorcovia doslova odrbali, lebo od druhej až takmer do konca piatej série všade pchali "vedu" a zrazu sa objaví "duchovno", tak mi to "vedecké" pripadalo len ako odvádzanie pozornosti a naťahovanie deja aby mohli vyťažiť čo najviac prachov až kým mi nedošlo, že to všetko bolo aby nás dostali presne tam kam chcú a to aby sa MAN OF SCIENCE stali MAN OF FAITH, a preto bola väčšina z MEN OF SCIENCE po zhliadnutí 6-tej série nasraná ale hlavne úplne LOST a MEN OF FAITH spokojná. ----- A tvorcom odkazujem, že teraz chcem SCI-FI seriál o tom istom ale iba čisto z vedeckého pohľadu :-) -----

Kick-Ass (2010)

Kurva Intenzívny Cool Krvavý Akčný Senzitívny Super nárez.