• Pohádka

Americký gangster (2007)

Bylo to těžké rozhodování mezi 4 a 5 ... pasáže s drogově závislými byly chvílemi příliš zdlouhavé ... nakonec jsem však zvolila 5, a to díky závěru v prodloužené verzi

Amy (2015)

Strhující dokument životní dráhy velkého talentu a nezapomenutelné zpěvačky, ukazující nejen její životní trable a závislosti, ale také citlivou milující osobnost a využívání od nejbližších lidí, které tolik milovala a jimž bezvýhradně věřila.

Andrew - člen naší rodiny (1999)

Hodně silný film. "Pan herec" - Robin Williams - opět ukázal svůj neobyčejný talent pro dojemné scény.

Antigona (1964) (TV film)

V tomto znění to bohužel nebyl "můj šálek kávy". Na základě četby jsem se těšila, ale mé očekávání nebylo naplněno. "3" dávám hlavně díky R. Lukavskému.

Atentát (1964)

Zase pro mě film na hranici mezi hodnocením 4 a 5. Zatím nechávám hodně hezkou 4.

Babicovy dobroty (2008) (pořad)

Tři body dávám proto, že Babicovy recepty jsou i pro obyčejné lidi, nejsou to jen samé speciality pro movité labužníky.

Babí léto (2001)

Někdy vidíme svět smutnýma očima ... výstižně, mnohdy s užitím sarkastického humoru, vykresleno smutné stáří.

Bathory (2008)

Alžběta Bathoryová jako mučednice? No nevím, co by tomu řekli historici...

Beowulf: Král barbarů (2005)

Gerard Butler je bezpochyby vynikající herec, ale tato role mu to neumožnila dostatečně dokázat.

Ovládací panel
10 bodů