Batesův motel (2013) (seriál)

Slabšie 4 hviezdičky. Neviem prečo ale matku Normu Batesovú som si vždy predstavoval ako Constance Langdon (Jessica Lange) z AHS.

Zlo (2012)

Bolo zaujímavé videť niečo v štýle Paranormal Activity v slovenskom podaní... musím priznať, že som sa párkrát zlakol ale väčšinou samé klišé scény... filmu by som vytkol, že niektoré scény boli hudobne sprevádzané, čo sa vôbec nehodilo do atmosféry a dokumentárneho podania filmu.... taktiež koniec bol veľmi smiešny SPOILER ako si ten démon zobral kameru a aby si mohol nahrať ako zabíja posledného člena tímu... pobavilo

Princezna Fantaghiró 4 (1994) (TV film)

Týmto dielom mala podľa mňa skončiť celá séria. Ako fanúšik celej série môžem povedať že na 5. diel sa už nedá pozerať. Pozorný divák môže postrehnúť, že záverečná scéna s Romoaldom je vystrihnutá scéna z konca prvého dielu. Herec Romoalda tam už asi nechcel hrať a preto jeho zakliate ja - Fiodora hral iný herec.

Princezna Fantaghiró 5 (1996) (TV film) odpad!

SPOILER !!! Nevráti sa domov a neostane s Romoaldom? WTF?!

Twilight sága: Zatmění (2010)

Po nudnom a zdĺhavom druhom dieli príjemné prekvapenie. Menej trápnych konverzácii a viac akcie tomu dodalo šťavu. Zatiaľ najlepší diel série. Posledný diel by mohol pokračovať ešte v temnejšom a akčnejšom podaní. Medzi jediné zápory patrí že film nie je od 18 rokov čím by určite pridal na krvavosti a ešte ďalšia chyba bola vo výbere novej herečky na rolu Victorie, ktorej výkon nesiahal ani po členky jej predchodkyni. Lepší priemer...

Paranormal Entity (2009)

Po pozretí Paranormal acitivity som si myslel, že tento film bude iba jeho slabou napodobeninou. Podstata filmu bola istá ako PA ale líšila sa rodinným kolektívom - mama, syn a dcéra - namiesto mileneckého páriku a môžem povedať, že vo filme bolo omnoho viac strašidelnej akcie. Negatívami boli nie až tak presvedčivé herecké výkony, úvodné titulky, ktoré nás už vopred oboznamujú s osudom postáv a možno aj rýchlejší dejový spád ako v PA a potom sa už dialo len to isté. Osobne sa mi PE lúbilo viac ako PA. Len škoda, že sa tomuto filmu neposkytol vačší rozpočet a neurobila sa mu rovnaká reklama ako PA.

Upíří deníky (2009) (seriál)

Zatial hodnotím iba pilot a dávam 6/10. Serial vhodný pre vekovú kategóriu -násťročných. Nezaujala ma zápletka - boj dvoch upírskych bratov o dievča, ktoré im pripomína ich lásku z minulosti. Radšej uprednostňujem dospelejší True Blood.

Stáhni mě do pekla (2009)

Konečne nejaký slušný horror po mnohých sklamaniach ako Friday 13th či My Bloody Valentine. Film má istú dávku akcie a hlavne veľa strašidelných momentov z ktorých by som pár ubral lebo niekedy to je až moc prehnanné. Samozrejme to nie je film pre slabé žalúdky, pretože počas 99 minutovej minutáže sa preleje dosť telestných tekutín.... Plusom je aj dobrý herecký výkon hlavnej hrdinky, výborné efekty a snímanie kamery. Štyri hviezdičky dávam, pretože som už dopredu tušil ako to asi dopadne a vedel by som si predstaviať aj lepší záver.

Strážci - Watchmen (2009)

Film o superhrdinoch, ktorý sa líši od ostatných "superhrdinoviek" ako Spiderman, Superman či Batman... Žiadne idealizovanie hlavných hrdinov. Vynikajúce filmové spracovanie, ktoré pôsobí v temnejších odtienoch, zameriava sa na detaily a taktiež nešetrí efektami. Dej sa netočí len okolo jednej hlavnej postavy ale máme ich tu až niekolko. Záporom je dlhá minutáž a strašne veľa flashbackov, ktoré trochu brzdia chod deja. Chýba tomu viac akcie a rýchlejší spád a preto dávam len ****.