Mama (2013)

Bylo nebylo .... ne takhle nezačíná pohádka o hodný mamince, ale jeden z nejlepších hororů co jsem viděl za poslední dobu. Atmosféře určitě prospěla návštěva kina, který rozhodně nelituji, protože musím přiznat že po většinu filmu jsem měl husinu a pár-krát se i řádně lekl. Takže doporučuji slabším povahám nechodit na tento filmík, protože by se mohlo stát ,že by se u vás začala projevovat nespavost :-) Já osobně se asi chvíli jen tak nepodívám pod postel a do skříně :D Celkově měl tento snímek skvělou atmosféru a hlavně ukázal, že nemusí protéci bezprostředně hektolitry krve, aby se mohl označovat za horor. Nebýt konce , kterej nebyl vyloženě špatnej , ale ani dobrej, tak dávám 100 % . Každopádně pořád skvělých 90 %. Prostě film u kterého celý sál jen ztuhle pozoruje co se bude dít a sakra si rozmyslí chroupání popcornu.

Skyfall (2012)

Opravdu jsem nedostal to za co jsem si zaplatil a na co se tak těšil :-) odcházel jsem z kina více méně zklamán, než s nějakými pozitivními myšlenkami. Chybělo mi tady vše co mám u 007 rád , vymakaný věcičky, pořádná akce ( kterou jsem čekal ,že bude proložená celym filmem , tak že budu pomalu nadávat ,že jí je moc ... CHYBA ) Smutný je ,že ani pořádná Bond girl zde nebyla :-s atd. Ale abych jen nekritizoval , tak musim vyzvednou hlavního Villain, kterýmu jsem fandil víc než Jamesovi , i když mi bylo předem jasný jak dopadne. Abych to schrnul krom uvodní a záverečný sceny docela nuda natáhnuta do 143 minut. Možná je to tím ,že jsem byl po dvouch nočních , nebo tím ,že moc nemusím Daniela Craiga jako představitele Bonda ( jen v Casinu Royal jsem ho bral, od te doby to jde z kopce ) Takže zatím víc jak 3* dát nemohu . Snad po čase a opětovném shlédnutí ve full HD změním názor a zvýším hodnocení ... jo a ještě doufám ,že se potvrdí spekulace a pro 24 bondovku se změní hlavní představitel a byla by krása kdyby se toho ujal netopíří muž Christian Bale :-) byla by to krásná představa Bond 24 Bale - Nolan :D tak uvidíme

Řeka (2012) (seriál)

Po 6 a 7 dílu zvedám hodnocení o jednu * a nemohu se dočkat na finálový díl ! Celý seriál si drží skvělou atmosféru a opravdu nevíte co od něj můžete čekat , Ani v lostu člověk nebyl tak překvapený když se uprostřed pralesa objevila dodávka a nebo proletěl náš slavnej kouř :D Proto nechápu negativní hodnocení, ale zřejmě většina se podívala na první díl a hnedka ho odepsala , což mě mrzí, protože tím odrazujete určo další lidi , kteří hledají nový seriál plný záhad a překvapení se skvělou atmosférou ... Pouštět si ho v noci v 720p na pořádný televizi nemá chybu !

Amazing Race: O milion kolem světa (2001) (pořad)

Zatím skouknuté sérky : 7,9,10,All-stars řada 11,14,12,15,16,17,All-stars řada 18, 19 a právě sleduji aktuální sérku 20...Velmi zábavné , akční, skvělý soutěžící, krásná krajna, ale na survivora to prostě nemá :-) Jinak doposud pro mě nejlepší řada 9 , skvělý cast a díky mému nejoblíbenějšímu týmu všech dob hipíkům , nezapomenutelná řada .

Kdo přežije (2000) (pořad)

Aktuální série S29: SAN JUAN DEL SUR - nebejt těch emočních scén na kterejch si ujížděj snad jen amíci tak bych byl zatím docela spokojen. i když první tři lidi co opustili hru měli určitě potenciál než spousta hráču co tam zůstala. SEASON 15 - China - 95 %, SEASON 16 Micronesia - Fans vs Favorites - 100 %, SEASON 19 Samoa - 100 %, SEASON 13 Cook Islands - Souboj ras - 100 %,SEASON 18 - TOCANTINS - 75 %, SEASON 6 - AMAZON 85 %, SEASON 14 - FIJI - 60%, SEASON 8 - ALL-STARS - 90%, SEASON 12 - Panama - Exile Island - 80 %, SEASON 17 - GABON - 75 %, SEASON 20 - Heroes vs. Villains - 100 %, SEASON 11 - Guatemala - 85 %, SEASON 3 - Africa - 75 %, SEASON 07 - Pearl Islands - 100 %, SEASON 02 - Australian Outback 90 %, SEASON 01 - Borneo - 90 % , SEASON 9 - Vanuatu 95 %, SEASON 04 - Marquesas - 70 %, SEASON 05 - Thailand - 60 %, SEASON 10 - Palau - 85 %, SEASON 21 - Nicaragua - 65 %, SEASON 22 - Redemption Island - 70 %, SEASON 23 : South Pacific - 80 %, SEASON 24 : One World - 80 %, SEASON 25 - Philippines - 95 %, S28 – CAGAYAN - 85%, S27: BLOOD VS. WATER - 70%, SEASON 26- Caramoan - 65% Moji oblíbení trosečníci : Russell Hantz, James, Parvati, Boston Rob, Jonathan Penner, Todd, Big Tom, Lex, Richard Hatch, Eliza Orlins, Yul, Ami, Tom Westman, Ace, Amanda, Danielle, Shane Powers,Corinne Kaplan, Erinn Lobdell, Jim, Kim , Troyzan, Tony, Spencer, Hayden a mnoho dalších

Ctihodný občan (2009)

Tak proti tomuhle týpkovi je i Michael Scofield hovno... Zaručeně nejlepší akčí/thriller co jsem poslední době viděl a když se k tomu přidá oblíbenej herec není prostě co řešit, nekompromisních 5*. A navíc 108 minut filmu uteče tak rychle, že i reklamy před začátkem filmu vám proti tomu připadaj jak 3 hodinnový muzikál na který vás vytáhla přítelkyně..

Jack a fazolka (1974)

Nejlepší animák všech, dob. Viděl jsem ho snad 20x a stejnak jsem si to vždycky musel pustit znovu a znovu... A to si piště. že je to dobrý, protože animáky vážně moc nemusim, ale na tomhle jsem byl opravdu ulítlej...

Hannah Montana (2009) odpad!

Šlápli jste někdy do hovna a jakmila jste si ho očistili tak jste šlápli jěště do většího , NE ! Tak se podívejte na tenhle film a poznáte jakej je to pocit ...

Mrazivé peklo (2008) (TV film)

Tak tohle vážně nemám za potřebí :D