Tenkrát v ráji (2016)

Nudná, neautentická, nereálně pojatá píčovina s nehercem Vávrou... Nezájem. Jedna hvězda za konec filmu BEZ uměle vytvarovanýho happyendu.

Mělčiny (2016)

Dabingforum: V českomoravském znění:, Kateřina Petrová – Blake Lively (Nancy), Tomáš Borůvka – Óscar Jaenada (Carlos), Pavel Šrom – Brett Cullen (Otec), Klára Nováková – Sedona Legge (Chloe), Matěj Havelka - Pablo Calva (Miquel), Vojtěch Hájek - Jose Manuel 'Yuco' Trujillo Salas (surfař s GoPro kamerou), Petr Burian - Angelo Josue Lozano Corzo (surfař), Roman Hájek (titulky) Překlad: Jan Zenáhlík Zvuk: Petr Neubauer Produkce: Evelyna Vrbová Dialogy a režie: Jiří Ptáček Vyrobila: LS Productions dabing 2016

Mrakodrap (2018)

Design toho mrakodrapu zvyšuje úroveň filma z odpadu na 1*

O víle Arnoštce (2001) (TV film)

Jednadvacetiletá koc se zabouchne do sotva sedmnáctiletýho ťulpasa možná tak v Kleinově hlavě...

Dr. House (2004) (seriál)

Další z mnoha ssriálů pro osoby, které neví, jak efektivně využít svůj čas (život) a proto 133x sledujou v podstatě ten stejnej díl.

První civilizace (2018) (seriál)

Zde jsme nalezli zrnko pšenice a kde je pšenica, tam je aji božský mok a kde je božský mok, tam je civilizaca. O 1913 kilometrů dále jsme navíc našli pozůstatky pravděpodobných základů pravděpodobné hrobky, takže je jisté, že zde žilo kolem 250 osob v 88 domech. Našli jsme také stehenní kost, oterá je o 6,35cm kratší, než kost paní historičky a z toho usuzujeme, že tehdejší zemědělkyně měřili o 21cm méně, než dnešní kchoc. A zuby, které jsou na nalezených lebkách, majou hodně kazů, z čehož lehce odvodíme, že kurva cukr nepatří do tlamy a dentista tych mrtvol by měl vrátit diplom