Ivoman

Ivoman

Ivo Man

okres Břeclav


3 body

Moje oblíbené filmy

 • poster

  R.I.P.D. – URNA: Útvar Rozhodně Neživých Agentů (2013)

  Já teda nevím jestli mám kroutit hlavou nad zdejšími komentáři a hodnoceními nebo se jim smát. Na co jste se šli koukat proboha ? Tohle je perfektní trikově velice dobře zpracovaný popkorňák, u kterýho jsem se smál nad hláškama a čuměl na propracovaný detaily u digitálních triků. Parádička ! Jsem nadšen a převeliká škoda, že to nemělo lepší marketing v USA, protože dvojka by byla taky skvělá. A ve 3D je to úplnej nářez, hlavně ty zastavený sekvence a zpomalovačky. Mazec ! Jeffu Bridgesovi to snad bylo psáno na míru, je tam skvělej. Stopáž je perfektní, protože ve filmu nejsou tím pádem úplně hluchý místa, tak jak např. v Osamělým jezdcovi nebo ve třetím Pirátech z Karibiku. Děj pěkně běží, žádný zdlouhavý vymýšlení jak např. říct někomu, že je v kanceláři kde se rozhoduje jestli půjde do pekla nebo do nebe.

 • poster

  Tropická bouře (2008)

  Super film. Viděl jsem ho už 10 x a ještě jsem měl málo a teď koukám znovu na režisérskou verzi, která je podle mě ještě suprovější !!! Skvělý dialogy, skvělá sestava herců, prostě pro mě obrovský zážitek, naposled jsem něco takového zažil u Milionového závodu.

 • poster

  Elysium (2013)

  První co napadne pro srovnání je logicky District 9. Já se bavil o malinko víc, protože Matt Damon je pro takový role přímo zrozený.

 • poster

  Milionový závod (2001)

  Bohužel jsem tento film viděl poprvé v kině a moc jsem z něj neměl. Proč ? Protože jsem přes slzy smíchu neviděl na plátno. Úžasná sestava herců, skvěle propracované dialogy a děj, super podívaná a směju se ještě teď. :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

 • poster

  Jak vycvičit draka (2010)

  Nevím proč zde všichni píší, že to má předvídatelný příběh. Možná některé věci, ale tím koncem mě opravdu dostali. To jsem nečekal, že tohle projde jako šťastný konec v animáku. Super !!! Jinak ve 3D podívaná a zážitek na dlouho dobu.

 • poster

  Tom Yum Goong 2 (2013)

  Aktuální zážitek a okamžitá reakce. ROZHODNĚ SI TO NENECHTE UJÍT !!! Ano, není to nic, co by v Hollywoodu schválili, ale i přesto je to prostě úchvatné ! Napřed jsem si myslel, že filmem jen proklikám a dám jednu hvězdičku, po pár klikách jsem se vrátil a film s obrovským nadšením viděl celý. _____1_____Ve filmu se toho moc nenamluví, víc se toho hraje mimikou a mlácením. ____2_____Vypadá to částečně jako mix produkce Hollywood a Bollywood. _____3_____Úchylka Tonyho na slony je prostě něco úžasnýho, chtěl bych vidět někoho, kdo před ním rozbije byť jen sošku slona, Bůh mu odpusť. :-) _____4_____Strašně toužím po tom, vidět tento film ve 3D !!!!! _____5_____Film je mix 21 století, filmů Jackieho Chana z 80tých let, akčních béček z 90tých let a já nevím čím všeho, ale prostě tohle musíte vidět !!!!!

 • poster

  Expendables: Postradatelní 2 (2012)

 • poster

  Expendables: Postradatelní (2010)

 • poster

  Expendables: Postradatelní 3 (2014)

  Známýma tvářema nadupaná trojka !!! WOW !!! Čím dál tím lépe !!! Přes Banderase, Forda ke Grammerovi ... Super podívaná jako první dva díly !!!

 • poster

  Želvy Ninja (2014)

  Zdejší komentáře nechápu, opět film kritizují jedinci, kteří se na takové filmy dívají asi jen kvůli tomu, že očekávají oskarové drama a ona je z toho jen super zábava, tak tomu šlehnou hvězdičku nebo dvě. Také by se na takový film neměli tito závistiví jedinci dívat na tabletu nebo dokonce mobilu, chce to velkou obrazovku (nejlépe 3D) a pořádný zvuk. ***** Dávám plný počet !!! Po dlouhé době naprosto nádherně využité 3D, počítače se na želvách zapotili, jsou bravurně dokonalé a namakané (v obou smyslech). Bitka Třísky s Trhačem je krásná podívaná, ale není to nic oproti jízdě tahače, který je pronásledován SUVčky. Celá jízda je jedna VELKÁ podívaná. Celý film jsem se skvěle bavil !

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace