Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Komedie
  • Drama
  • Akční
  • Animovaný
  • Krimi

Recenze (4 853)

plakát

Pod hladinou (2023) (seriál) 

Pro mě konečně zase po dlouhé době velmi atraktivní prostředí. Práce policejních potápěčů mě vždycky zajímala a hodně fascinovala. Na Slapy jezdím od útlého dětství. Takže jsem ovlivněná i nostalgickým vzpomínáním. Jednotlivé případy jsou celkem věrohodné. Tým policajtů a potápěčů je sympatický.

plakát

Osada (2021) (seriál) 

Chataření a chalupaření je náš národní sport, takže proč toho nevyužít pro seriál. Ten námět se nabízel sám o sobě. Vyskytují se zde opravdu zajímavé figurky a přesně takové můžete klidně potkávat třeba v paneláku na sídlišti. Takže všichni uvěřitelní a všichni samozřejmě spolu musí nějak vycházet nebo nevycházet. To záleží na situaci. Tady musí být všichni v pohodě, aby byla na chatě pohoda. Takže jo, proč ne, za mě pohoda.

plakát

O hajném Robátkovi a jelenu Větrníkovi (1978) (seriál) 

Předesvším velká večerníčková klasika, kterou většinou každý z nás určitě velmi dobře zná z dětství. Jelena Větrníka jsem hajnému Robátkovi opravdu hodně záviděla. Kotrčovi jsem nikdy nepřála nic dobrého. Však byl také po zásluze odměněn.

plakát

Muž, který nesmí zemřít (1976) (seriál) 

Kdyby nešlo o seriál dám klidně i víc hvězdiček. Škoda, že to nebyl pouze celovečerní film. Bylo by to mnohem lepší. Téma je to atraktivní. Takhle se zbytečně ropzlizává.

plakát

Táta v nesnázích - Čestný tátovský (2023) (epizoda) 

Martin Pechlát je fajn. Role tatínka tří dcer mu pekně sedla. S holkami a nejen se nimi si dost užije. Situace jsou to ze života. Seriál mě baví. Pouštím si ho o polední pauze. Věřím, že se v něm spousta lidí najde. Jen ta Petra Hřebíčková mi sem úplně nesedne.

plakát

Kouř (1990) 

Nejdříve jsem si říkala, co to pro boha je. Chvilkami jsem měla pocit, že se nacházím uprostřed 1984. Pak jsem ale najela na jejich vlnu a nechala se unášet až do konce. Arnoštek tomu nasadil korunu. Ta písnička je děsně vlezlá.

plakát

Pluk mizerů (2022) (seriál) 

Tak tohle byla opravdu jízda. Ještě teď po shlédnutí seriálu mám pocit, že mi stále skřípe písek mezi zuby. Cítím kouř a spálený benzín. Chvilkami mi klesla čelist a já sledovala seriál s otevřenou pusou. Hlášky neměly chybu. Hudební doprovod to vždycky pěkně rozstřelil.

plakát

Portrét dívky v plamenech (2019) 

Velký důraz je kladen na vizuální stránku, na pocity diváka a na jeho vnímání. To tady hraje zásadní roli. Opravdu hezky nasnímáno. Budu se už napořád dívat jinou optikou na legendu o Orfeovi a Euridyce. Tenhle příběh jí dává zcela jiný rozměr.Nic skandálního se zde nevyskytuje a to je moc dobře.

plakát

Whitney Houston: I Wanna Dance with Somebody (2022) 

Vyjímečný hlas a talent od boha. Bohužel, každý talent bývá něčím tvrdě vykoupen. U Whitney Houstone to platí taky. Byla jsem ráda, že film nezabíhal až do skandálních detailů. Těch si sama zpěvačka užila dost. Naomi Ackie se mi jako Whitney líbila. Odvedla více než slušný výkon.

plakát

Eliška a Damián - Epizoda 1 (2023) (epizoda) 

Vidím velký špatný (slovy Jolandy). Vysvětlil někdo mladým hercům, že prkenné chování a monotonní odříkávání textu nemá s hraním nic společného? To se panu režisérovi líbilo? Vždyť se to nedá poslouchat ani se zavřenýma očima. Všichni mluví stejně. Taky by neuškodilo, kdyby herci ve tváři ukazovaly nějaké emoce, vždyť Elišce bylo dle jejího výrazu absolutně jedno, že její firma krachuje, že přišla o zakázku, že manžel její zaměstankyně se přišel do práce pobít a že jí fláknul taky.Ta holka měla pořád naroubovaný stejný výraz.To už i ochotníci v Hornídolní se pokouší něco hrát. Použití vyprávěče celou epizodu roztříští na kousky, které se strašně špatně lepí dohormady. Proti panu Dvořákovi nemám vůbec nic, ale jeho hlas sem nepatří. Vlastně ten vyprávěč je zbytečný. Jednu hvězdu dávám za "staré pardály" ti alespoň něco hrají, ale když nemají spoluhráče, tak to jde jen velmi těžko. Nápad na seriál dobrý, sice okoukaný, ale dobrý. Zpracování špatné. Hodně jsem se těšila. Mám výpravné seriály ráda, ale tohle je zklamání. Je mi líto, ale takto už, prosím, opravdu ne. Velká ztráta času. V Primawoodu by se nad sebou měli alespoň trochu zamyslet. Divák není tupé zvíře.