balone

okres Praha
Lord of the seven seas

<< předchozí 1 2 3 4 6 9 11
    • 3.10.2018  14:50
    The Good Cop (TV seriál) (2018)

Takovy odpocinkovy serial, nic zajimaveho, mozna trochu otravna postava Tonyho Denzi muze odradit od koukani.

• 3.10.2018  14:48
    Explained (TV seriál) (2018)

Jeden z kvalitnich dokumentarnich serialu, vetsinou nejdou uplne do hloubky, kazdy dil je na jine tema. Obcas ani nezodpovi na co se ptaji nebo nedaji odpovedi, ale temata zaujmou a obcas se dozvite neco o cem byste ani nepremysleli se neco dozvedet a je to zajimave.

• 23.2.2017  08:49
    Pasažéři (2016)

Je to dobre koukatelne i dobre obsazeni, ale proste ten americky konec neni nic pro me, kdyby zmenili konec, tak je to pro me 5 se vsim vsudy.

• 6.2.2017  09:02
    Frontier (TV seriál) (2016)

Seriál od Netflixu,Netflixové seriály mají velmi dobrou produkci a výpravu i jdou dobře napsané. Jediné, co mě tam trochu mrzí je rychlost, se kterou se to odehrává, postavy jsou tak nějak ploché a co se od nich očekává se i stane. Ale i tak se těším na druhou sérii.

• 8.12.2016  10:36
    Doba temna (2016)

Popravdě nevím, co si o tom má myslet, nedokážu říct, jestli se mi to líbilo nebo ne. Stopáž je moc dlouhá, kostými a výprava jsou na vysoké úrovni, herecké výkony bych řekl, že jsou špatné a nebo právě dobré. Příběh je taková česká haydrichiáda na korejský způsob, je to podle skutečné události (ještě tedy řed heydrichiádou). Hodnocení 55%

• 4.9.2014  10:14

Pomalé, utahané, neucelené, jako kdyby to někdo dělal na koleni. Vizuální část super, tak jako v jedničce, nezklamala, ale když už víme, co čekat, moc to nepřekvapí. Když se u filmu podíváte na hodiny, kolik ještě zbývá, už je to samo o sobě špatné znamení. Film nezachránila ani asiatka (Jamie Chung) ohánějící se samurajským mečem a lukem. Ani ty kozy, ani ty akční scény. Hloubka dialogů/monologů ve mně opravdu nic nezanechala. 50%

• 28.8.2014  11:24
    Lucy (2014)

Nechápu, jak se mohl člověk jako Morgan Freeman, který uvádí vědecký pořad upsat k takovéto z vědeckého pohledu slátanině, mam rád sci-fi, ale takové, které si úplně něco nového vymyslí, nebo které rozšiřuje aktuální vědomosti a staví na nich. To, že člověk ovládá jen několik málo procent mozku je již vyvrácená teorie. Ale když si tohle odpustim, tak akční scény a některé schopnosti byly pěkné, proto alespoň ty svě hvězdy. Mimochodem ke konci se ani nebudu vyjadřovat.

• 20.5.2014  10:02
    Arcana (2013)

Celkem dobrý nápad, který by uspěl v anime a mohlo by to být dobré na nějakou OVU, ale takhle a hlavně ta kamera, režie, vyprávění bylo tak amatérské, ukvapené, nepřehledné, až se na to občas nedalo dívat, takže 10% za nápad.

• 20.5.2014  09:59
    Sonyeo (2013)

Ze začátku jsem nevěděl, co si o tom mam myslet, setkání dvou teenagerů, kteří mají existencionální problémy a jejich vzájemné porozumění. Ze začátku se to může zdát jako mysteriózní drama, které se pak přemnění ve thriller nebo něco tomu podobnému. Dobře vyprávěné, občas možná moc natažené, ale celkový dojem je kladný, takže nějakých 75%.

• 9.1.2014  16:01
    Paranormal Activity 4 (2012)

Ani jsem to nedokoukal, nedokázal jsem u toho vydržet, žádné napětí, nevyvolávalo to žádný strach, ani žádné americké lekačky. Připadal jsem si, že špehuji nějakou debilní, nudnou rodinu v USA, která má neustále zapnuté kamery v domě. 0%

• 9.1.2014  15:54

Pár hlášek a scének, u kterých jsem se zasmál, ale zase trailer vypadal o hodně líp než film. Vlastně přemýšlím, že asi budu koukat u těch Hollywoodských filmů jen na trailery a na filmy se vyprdnu, zbytečná ztráta času. 10%

• 9.1.2014  15:52

První díl ušel, dvojka bomba, třetí díl hrůza. Už bych určitě o tom neřekl, že je to road movie, postavy se dostávají do různých situací na různých místech, ale není to ono. Dále Vánoce... no sakra, ten svátek mi americké filmy tak zhnusili, že se už na něj ani netěšim. Potěšilo mě tam pár postav, které znám spíše z internetu, ale to je tak vše. 30%

• 9.1.2014  15:48
    Na vlásku (2010)

Všechny ty animáci začínají být na jedno brdo, ať je to Pixar nebo Disney nebo někdo další. Jakože pro děti super, pro diváka jako jsem já, nic moc, takovej lepší průměr. 65%

• 9.1.2014  15:46

Asi to bylo jen okolnostmi, ale vtip v některých scénkách mi přišel výborný a skvěle jsem se nasmál, bylo tam několik slabších míst, ale s tim se dá počítat, když se podíváme na některé režiséry. Celkově bych ten film hodnotil kladně, ale jen na jedno shlédnutí, víc není potřeba a ztratilo by to tu jiskru, také nedoporučuji se koukat na trailer. 65%

• 9.1.2014  15:42
    Ruby Sparks (2012)

Musim říci, že příjemně zajímavé. Poukazuje to na to, že i když člověk dostane svůj vysněný protějšek, neznamená to happy end, stále se musí snažit a o ten vztah se starat. 70%

• 9.1.2014  15:40

To těch filmů s upírama nebylo už dost? A hlavně, co má být tohle, i když opustím od lídra "svobodného světa", kolem kterého se to točí, je to brak samo o sobě. 0% - nekoukatelné.

• 6.1.2014  12:43
    Vetřelci dávnověku (TV seriál) (2009)

Musim dát 2 hvězdy snaživost a ukazání na hezké historické chvíle a civilizace. Ale dle mého je to jinak hrozná ptákovina, každý díl je o tom samém, takové hezké hezké teorie/pohádky.

• 9.10.2013  10:05
    Zmizení (2013)

Už jsem viděl asi moc filmů na podobné téma, na to, aby mě to rozhodilo nebo abych neodhadl konec a kdo to vlastně všechno dělá. Ale i tak, herecké výkony na výbornou, možná jen Terrence Howard se mi tam zdál, že úplně nezapadá, ale na druhou stranu, na duo JG a HJ si nemůžu stěžovat, HJ už ve Fontáně předvedl, že to není jen akční hrdina, který by měl být v kostýmu a jako figurka bobble head. Takže, i když jsem věděl konec, tak napínavý děj a menší zvraty mě dokázaly udržet v sedadle a to pro mě viditeln0 rozuzlen9 nezasáhlo do hodnocení (vždyť u spousty starých detektivek víme, kdo zabil). Takže 75%. (trochu mi to připomnělo korejské Dogani, ale spíš, že je to stejně tak o dětech, avšak tento film byl pocitově silnější)

• 27.9.2013  13:56
    Atlas mraků (2012)

Nějakým podařeným způsobem propojené příběhy, které jsou od sebe časově rozděleny. Nevím, co si o tom mám přeně myslet, film mě po celou dobu bavil, líbilo se mi, jak se střídají ty doby a nebylo to ani nijak zmatené, protože se ty doby od sebe dost podstatně lišily. Ale co mě zklamalo byl konec, žádný závěr, vlastně žádná pointa, jen odrbané klišé, ze kterých bychom si měli vzít příklad asi? Díky vlastně jednomu zakončenému příběhu se mohl stát ten druhý (v časové posloupnosti), to se však omlouvám, to mi nějak nestačí. Proto slabší 4 hvězdy 70%

• 27.9.2013  13:45
    Elysium (2013)

Pěkné sci-fi, ale celkem nic přelomového, vše je předvídatelné do posledního detailu, scénář je napsán jak podle nějakého draftu. Samozřejmě vizuální stránka je krásná, ale podle standardu dnešních mainstreemových filmů. 65%

• 20.8.2013  21:55
    Kick-Ass 2 (2013)

Možná to nenakopává zadek jako jednička, ale stále si to drží svůj standard a svůj vtip, Hit Girl bude teď v mokrém snu každého chlapa, třeba i nějakých žen. Musím tedy vyzdvihnout střihy, které dle mého amatérského názoru byly prvotřídní. Kick-Ass se oběma díly trefil přesně do toho, co mám rád, takže pro někoho se to může zdát nadhodnocené, ale je to můj skromný, subjektivní názor. Celkově dávám 85%. Takhle nadšený jsem z kina dlouho neodcházel.

• 20.5.2013  15:52
    Seitokai jakuindomo (TV seriál) (2010)

Nevěděl jsem, jestli mam dát 3 nebo 4 hvězdy, nakonec dávám 4, protože, i když se některé vtipy opakovaly, občas se tam našel některý, u kterého jsem vybuchnul smíchy. Samozřejmě to musíte brát s nadhledem, jinak to ani nejde.

• 17.4.2013  11:04
    Defiance (TV seriál) (2013)

Prozatím 4, pokud bude seriál podobnější hře dám 5, pokud to bude jen kecačka (což podle trailerů atd. nevypadá), tak budu muset dát 3. Pokud někdo hraje tuto hru na xboxu, dejte vědět ;)

• 3.4.2013  21:13
    Lesní duch (2013)

Musel jsem odejit v polovine, hrozna kravina.

• 4.10.2012  11:02
    Bezmocný (2011)

Celou dobu jsem čekal na odpověď proč žena z auta utekla, když odpověď přišla ani už jsem ani o odpověď nestál, protože ta gradace k cíli byla tak dlouhá, že jsem skoro zapomněl začátek. 50%

• 4.10.2012  10:20
    Hanyeo (2010)

Když jsem dokoukal (tedy po nějaké půl hodině proklikal na konec) na film, řikal jsem si, co má vlastně s originálem společné? Název, herečku? Postrádá to spoustu vlastností, čím se stal originál The Housemaid od Kim Ki-younga již kultem. Jen velké řeči, obří dům, spousta šperků, nahá těla, drahé šaty, tímto se dá asi celý film popsat. 30%

• 26.9.2012  07:53

Celkem nezajímavý snímek se zajímavými herci. Julia by nemohla hát v žádném akčním filmu, protože lesk jejího úsměvu by zatemnil jakkýkoliv výbuch. Vlastně ve filmu se stane očekávané, nic, co by otrlý divák neočekával. Ale celkem fajn film, na který si za pár dnů ani nevzpomenu.

• 30.7.2012  08:42

Hodně zbytečných scén, dialogů a štáb se mi zdál hodně amaterský (zejména při střetu policajtů s teroristy). Pak z Gothamu jsem byl zklamán, v prvním díle vypadal úžasně, jak opravdu z komiksu, tady (po několika letech, více než 8) vypadá, jako každé jiné americké velkoměsto z dnešní doby. Moc dlouhé. Jinak samozřejmě Anne úplně nádherná, Caine pořád jen brečel, to mi přišlo hrozný, Bale to zahrál dobře, tak jak se na něj sluší a patří. Záporák výbornej. Takže 65% v kině. Btw. za pár minut má vybouchnout bomba a on má čas si načmárat netopýra na most, no úžasný!!!! .....

• 14.6.2012  19:59

Na tomto filmu jsem vyrostl, takže nemůžu dát méně než 5.

• 2.6.2012  20:16
    Dogani (2011)

Asi nejhorší věc, co může člověk udělat je sexuálně obtěžovat děti, dle mého názoru je i vražda menší zločin. Musím ubrat pár procent za Yoo Gonga, který svou roli trochu odflákl a nehodil se mi tam, jinak film, který má vše a hlavně silné téma podle skutečnosti. 85%

<< předchozí 1 2 3 4 6 9 11