Domec

Dominika Mikolášová

okres Nymburk

<< předchozí 1 2 3 4 7 9 12
    • 19.8.2014  23:31

Pekny efekty, zajimave pojeti, skvela Angelina

• 17.7.2014  00:19

Gatsby - stalker, Nick - paty kolo u vozu + stalker, Daisy - blbka, Tom - debil. K tomu hudba, co se tam ale vubec nehodila.

• 3.3.2014  15:57
    86. Annual Academy Awards (TV pořad) (2014)

Ellen byla vtipna a diky ni to dostalo jinej naboj. Nejlepsi projev vecera jednoznacne Jared. Jinak byly ceny opet pomerne predvidatelny, ale nemuzu rict, ze bych nebyla s vysledkama spokojena. Uz jen aby tam nebyly ty pekelny reklamy kazdejch 10 min.

• 20.2.2014  00:06
    Camp Takota (2014)

Milej, predvidatelnej a pomerne zabavnej film. Pokud obcas navstivite youtube, tak jste urcite nejmene na jednu z tehle holek narazili. Jsem rada, ze presly z vblogu do vetsich projektu a treba nas jeste necim jednou prekvapej.

• 20.12.2013  18:47

Podle me takhle proste fungujou, hulej, parej a vymejslesj kraviny. :D

• 18.12.2013  23:27
    Don Jon (2013)

Jak mi to ze zacatku prislo jako obri chujovina s dementnim Josephem, tak postupem casu vedle Scarlet prisel jako sympatak. Co si budem povidat, Scarlett mam rada, ale tady byla na obri delo.... Pribeh neni zadna romanticka komedie, spis trosku pohled de reality , takze rozhodne plus. A julianne? Ta byla perfektni jako vzdycky.

• 1.12.2013  22:27
    Kick-Ass 2 (2013)

Jednicka mela perfektni flow, dynamiku, uzasny bojovy sceny a skvelej soundtrack. Dvojku zachranuje jenom Hit Girl... A jeste musim uznat, ze Mother Russia byla taky zabavna.

• 2.11.2013  18:06
    Hudební masakry (TV pořad) (2013)

Konečně někdo ukazuje, jak to v českém hudebním byznysu chodí.

• 14.9.2013  19:28

Tak tohle mi prijde jako jeden z nejzbytecnejsich filmu letos. Kdyby tam nebyla Emma, tak to mozna ani nedokoukam.

• 23.8.2013  13:18
    Pot a krev (2013)

Obri maštáci napusteny steroidama se pustej do unosu a prevodu penez. To proste nemuze od zacatku dopadnout dobre. Kdyz tam pak jeste zacnou rypakem prohanet tuny fetu, tak se z toho stane zabavna akcni mastarna. Jsem spokojena.

• 31.7.2013  21:16
    Orange Is the New Black (TV seriál) (2013)

Wow. Plynule prechazet z dramatu do komedie fakt dokaze Kohan jako jedna z mala. Nejen ze vezenkyne maj tak realny a zaroven smesny pribehy, ze se do nich dokazete vzit, ale oni si ke vsemu vybrali tak perfektni herecky, ze vas to proste musi bavit. Postavy jako Crazy eyes, Red nebo Pennsatucky jsou naprosto genialni. No kdo by nechtel videt posahanou pambickarku behat po vezeni a "lecit" lidi pomoci boha? Nebo rusku co vede ve vezensky kuchyni svoji mafii a honi slepici po dvore protoze "Russians love their chicken"? Brilliant.

• 28.7.2013  16:58

Deti me nijak zvlast nedojimaj a proto se divim, ze jsem si film vubec pustila. Nastesti! Moc krasnej film, kde koukate na svet ocima Maisie kde jeji neschopni rodice hazej odpovednost na nekoho jinyho. A mala Onata? Uzasna, skvela, vytecna.

• 13.7.2013  12:53

Moc nechapu to vysoky hodnceni. Horor ani thriller to rozhodne nebyl a jako beckova cerna komedie me to taky zas moc nepobavilo. Rodinka k pohledani. Nejhorsi asi je, ze jsem se spis modlila aby je vsechny sundali co nejdriv, protoze tak protivny lidi jsem ve filmu dlouho nevidela. Ale co, kdyz na to koukate po dost panakach a s dalsima lidma, tak je to snesitelny.

• 4.7.2013  12:55

Asi nejlepsi film co muzete ve Varech videt. Namet je strasne originalni a vtipne podanej. I kdyz je jedna o drama, tak je to udelany s tak velkym nadhledem, ze se celou dobu smejete. Predstavy kneze a jeho napady jsou opravdu jedinecny. Sici stroj jako propichovac na komdomy? Perfektni! KVIFF 48th

• 4.7.2013  12:49
    Velmistr (2013)

Vizualne nadherne dilo. Zabery bojujicich mistru jsou genialni a strasne me bavily. Kamera je asi nejvetsi prednost filmu a musim uznat, ze malo kde se videj, tak suprovy detaily. KVIFF 48th

• 4.7.2013  12:45

Tak s timhle filmem jsem musela hodne bojovat. Nevim proc, ale me to proste nereklo absolutne nic a koukat jak soudruzky vzpominaj na geologa s kytarou me vubec netankuje. Mozna nejnudnejsi film ve Varech. KVIFF 48th

• 4.7.2013  12:42

Film u kteryho se nam povedlo zasednout misto tvurcum. Nastesti nevydrzeli ani 10 min filmu a vyparili se. A vedeli moc dobre proc. Film je fakt nudnej. Koukat na to, jak typek prodava listi z kopriv a je za velkyho mafiana mi prislo ohromne smesny a prehnany. Dalsi zbytecnej film. KVIFF 48th

• 4.7.2013  12:39
    Mládí (2013)

Napad filmu je dobrej, mel by i potencial, bohuzel nedotazenej. Dva joudove si myslej, ze ekonomicky problemy vyresej unosem. Bohuzel jsou oba strasne neschopny a podelaj co se da. Je tam moc zbytecnejch zaberu, ktery jsou mimo pribeh a nudej. Jeste to pak skonci dementne... Nudo. KVIFF 48th

• 4.7.2013  12:34
    Papusza (2013)

Perfektni zabery, vyborna hudba a cela kultura cikanu. Nic vic k tomu asi nemuzu dodat, obrazek si kazdej musi udelat sam, nekomu to sedne, nekomu ne. KVIFF 48th

• 4.7.2013  12:30
    Jen 17 (2013)

Nejvetsi problem filmu je v tom, ze vlastne za celou dobu nepochopim proc zacala s prostituci. Cela pointa filmu je neodkryta coz je docela blby, kdyz je to prakticky jenom o tom. KVIFF 48

• 30.6.2013  23:20

"mirror mirror on the wall who's the fairest of them all" charlize je uzasna.

• 12.6.2013  14:02

Jedna obri nostalgie.

• 12.4.2013  00:05
    Sinister (2012)

Vubec jsem netusila, ze pujde az tak o pribehovej horor s takovouhle zajimavou zapletkou. Nevim proc, ale me maly deti prisly vzdycky nejstrasidelnejsi, kort maly holcicky. Ja potkat malou holcicku s panenkou v ruce nekdy v noci, tak beru roha na to tata. A tady je deti jak nas**** a pri kazdy nahravce mi sel mraz po zadech. Finale pak bylo ne az tak prekvapivy, ale do kontextu se rozhodne hodilo.

• 11.4.2013  23:56

Jeeee. Elle Fanning je priserne roztomila a jeji plan na zbaveni se nevlastniho fotrika zabral kupodivu bleskove, bohuzel ne, tak jak by si predstavovala. Moc peknej kratas o holcicce s ne moc stastnou rodinkou a velkou predstavivosti.

• 7.4.2013  14:17

V kine to byl pomerne dobrej narez. Nic jinyho se od toho nedalo cekat a myslim, ze jako akcni film je to naprosto dostacujici. Jak jsem rikala pred tim, je to proste film o velkejch chlapech s velkejma zbranema.

• 7.4.2013  14:14
    Catfish (2010)

Jestli to bylo pravdivy nebo ne je vlastne uplne jedno. Tohle online oblbovani se deje furt a ja se nestacim divit, co lidi dokazou zkomplotovat za lez. Vytvorit si fiktivni rodinu? Jako mazec.

• 24.3.2013  21:37
    Trhliny (2009)

Pro me hrzone rozporuplnej film. Film o nicem, ale o vsem. Obrovskej vyvoj postav, obvzlaste pak Evy Green, ktera je neskutecna a stoji to cely na ni, Juno ji prijemne asistuje.

• 18.3.2013  23:17
    Dirty Girl (2010)

Docela prijemny prekvapeni, sice je to taky takovy jemny teen drama, ale Juno je moc dobra. Je to milej road trip movie s "outsiderama" v hlavnich rolich.

• 17.3.2013  15:00
    Piráti ze Silicon Valley (TV film) (1999)

Nejvetsi paradox vseho uz dneska je, ze valku Microsoftu s Applem sleduju na Andriodu. Mezitim co se arogantni blbcek snazi udelat ze sebe kult osobnosti a vest apple ovecky do bitvy proti IBM, tak jim Gates vycoruje graf. rozhrani, vyda Windows a vydela majlant . Na druhou stranu, je to corka, kdyz to Apple taky "ukrad"?

• 16.3.2013  18:43

Miluju Tarantina a ten jeho neutuchajici smysl pro pomstu. Tentokrat nam ukazal, jak to "vypadalo" na zapade s koltama proklate nizko, bojujicima cernochama, zhyralejma otrokarema a jednim uzasnym nemeckym doktrukem. Herci jsou taky perfektni, obvzlaste pak Waltz, kterej v roli dr. Schulze zastinil hvezdy jako DiCaprio, L. Jackson nebo Jamie Foxx a celou bodu me strasne bavi tim jeho pasivne agresivnim stylem jednani . Soundtrack je pak jako vzdycky vybornej a krve je taky dost, yay!

<< předchozí 1 2 3 4 7 9 12