Transformers 3 (2011)

Abych pravdu rekla, tak me pribeh vubec nezajimal uz od prvni minuty a tesila jsem na poradny robotsky bitky. Bohuzel tech jsme se moc nedockali, tak jsem doufala aspon ten pibeh. Jenze ten byl snad jeste nudnejsi nez ve dvojce a jeste tam furt opirali, jak ho Megan pustila k vode #boring. Transformers 3 je pro Baye jenom dobra vyrobna penez, vsak jeho reputaci to pouze snizuje. Jediny co stoji za to jsou efekty, kterejch sme ale moc nevideli.

Drive (2011)

Moc se tam nemluvi, akce tam taky moc neni, Carey me nezaujala a jeji pribeh me nedojmul, pisnicky z 80. let se tam absolutne nehodily a fonty jsou strasny. Ale sakra, presto me to necim zaujalo, ze by Ryan? (a jeste kamera) Ten je skvelej, jak uz predvedl nekolikrat je herecky vsetranej dokaze zahrat temer vsechno a i tady svym charisma film pozvednul na jinou uroven.

The Playboy Club (2011) (seriál)

Tak se nam to rozjelo pomerne slusne. Libi se mi, ze serialu dali vic nametu na pokracovani a nebude to pouze primocare o vrazde mafiana co problehla hned v utlem zacatku. Na Amber a Eddieho se dobre kouka, ale podle me tam budou mnohem zajimavejsi postavy napr. Carol-Lynne, ktera asi bude neco jako Adele v Dollhouse nebo Alice a jeji tajnej spolek. A kdyz tam pak v Playboy clubu vystupovala Tina Turner, tak jsem byla vice nez spokojena. Takze ted uz musime jen pockat a uvidime jak se to vyvrbi.

Nová holka (2011) (seriál)

Zatim to vypada na lehce nadprumernej sitcom s vybornou Zooey. Uvidime co nam prinesou dalsi dily.

Tajemství kruhu (2011) (seriál)

Ale, ale, ale zase to nebudem prechvalovat. Zas takova slava to neni. Pilot nebyl spatnej, ale opet tu mame ale! Je to proste teen serial, kde se nevyhneme hloupejm postavam, "laskam" a klise. Uz v pilote se mi nelibilo par hloupejch potav (Adam, jeho tatik) a u jeho hlasce "Its the same for u and Adam. U dont wanna mess with fate" jsem si rikala "Wtf? ta holka videla Adama 2x a on si hned mysli, ze je to laska jejiho zivota? Pfff!" Bohuzel, nechci vam tady nejak spoilerovat, ale bude to laska jejiho zivota, to vi od zacatku kazdej (bohuzel). Takze za me 3*** a ocekavam jestli mi tvurci zmenej nazor k lepsimu ba naopak k horsimu.

Nebezpečná identita (2011) (seriál)

Nevim jestli se slusi hodnotit serial na zaklade pilotu, ale koukam, ze tady to tak funguje, tak proc ne. Pilot byl opravdu dobrej a libilo se mi, ze hned od zacatku ma dej spad a ma naslapnuto na solidni drama bez vyraznejch klise. Sarah se do role vyborne hodi, vzdycky ji sedly role "mucitelky" kde se mohla vytahnout s pochmurnym vyrazem (Veronica decides to die, The Air i breathe). Takze ja se jenom tesim na dalsi dily a uvidime co nam predhodej.

Ženy sobě (2011)

Koukat 125 minut na vsechny ty posahany druzicky a exkapady byla kupodivu zabava. Libilo se mi, ze se vtipny neopakovaly a vetsina z nich byla opravdu vtipna. Takze ja si nemuzu stezovat a muzu jenom doporucit, jako odpoledni film, super. No a abych nezapomnela, tak Melissa je opravdu vyborna!

Thor (2011)

A kdo se netesil? Natalie, Anthony a Chris - skvela kombinace. Thor splnil moje ocekavani, Asgard me moc nebavil a nelibilo se mi moc to prelesteny brneny a honosny palace + super technika (portal, strazce) se mi tam nehodila. Pak se ale Thor dostal na zem a film dostal jinej naboj, akcni sceny bez kladiva co rozmlati vsechno byly mnohem zabavnejsi, postavy byly vtipnejsi, vztahy zajimavejsi a tim se to pro me dostalo na lepsi uroven. A kdyz k tomu prictu efekty, kameru, hercky vykony a hudbu tak mame 4**** slusny.

Láska, svatba, manželství (2011)

Nuda, klise, nuda, klise. Mandy Moore mam rada a v predchozich filmech ukazala, ze hrat umi, tak proc sakra sla do takovyho dementniho projektu? Ava jakozto manzelska poradkyne se za kazdou cenu snazi zachranit manzeltsvi svejch rodicu na ukor toho svyho. Co to sakra je? Je ji snad 10 nebo co? Jediny plus tohodle filmu je Jessica, ktera je obcas aspon vtipna.

Pařba v Jersey Shore (2009) (pořad)

Jersey Shore je takovy guilty plesure. Vsichni jsou tam uplne vymazany, furt jenom parej, nadavaj, chrapou mezi sebou, ale presto se clovek na to obcas rad podiva.