Rudý úsvit: Nová krev (2012)

Milion akce, ale to je asi tak vsechno. Film to nezachranuje a teenageri strilejici korejce me nejak nebavili. Nudo!

Jeníček a Mařenka: Lovci čarodějnic (2013)

Pecka, beckovej film, kde Jenicek ma cukrovku a s Marekou mastej carodejnice neuveritelnym zpusobem. Opravdu jsem se v kine bavila a v zivote jsem snad nevidela litat tolik kusus carodejnic vzduchem. Kdyz to berete s nadhledem, tak vas to bude moc bavit.

85. Annual Academy Awards (2013) (pořad)

Pro me nejvyraznejsi udalosti z letosnich Oscaru? "We saw your boobs" song , drapy Adele a Barbry, Anne Hathaway, vystoupeni Chicago, xichty Jamieho Foxxe, vyrazy Jennifer Lawrence a vzapeti na to jeji drzkopad, Ted na podiu a Michelle Obama. A kdyz na Acacemy Awards koukate jeste bez tech prisernejch komentaru a reklam HBO, tak to byla letos bomba.

Já jsem ty a ty jsi já (2006)

Ani nevim proc, ale tenhle film me vzdycky moc bavil. Vim, ze je to ptakovina, ale nemuzu si pomoct.

Temný rytíř povstal (2012)

Ted mam obrovsky dilema. Film se mi strasne libil, atmosfera byla bombova, herci perfektni a hudba tomu akorat pridala (Hanz Zimmer ze, co jineho cekat). Ale! mam tu jeden zasadni problem a to, ze Dark Knighta vsichni vychvalovali, hlasili k nebesum a ja jsem cekala neco, co me nejak vyrazne zasahne. Bohuzel to se nestalo a me to neprislo tak "dark" a hlavne ne moc akcni. K memu zklamani se zadna memorable scene nekonala a tak Nolan neprekonal svoje TOP, Dark Knighta s neprestavitelnym Heatem v roli Jokera.

Chicago Fire (2012) (seriál)

Zatim me to bavi. Moc na kriminalky ani takovyhle "akcni" dramata nekoukam, takze me tohle velice mile prekvapilo.

Terapie láskou (2012)

Chcete vedet, co se stane, kdyz se setkaj dva lidi co jsou az po usi v sra***** a do toho jeste neuroticky cynicky blazni? Vznikne takhle suprova cerna komedie, kde kraluje Bradley s Jennifer. Je to obrovsky prekvapeni a celej film jsem si uzivala dynamiku mezi hlavnim parem. Je to vtipny, smutny, dramaticky a blaznivy. Pecka.

V cizí kůži (2011)

Uplne prumerna pripitomela komedie. Jediny co za to stoji jsou herci.

Indie Game: The Movie (2012)

Mam z toho dobrej pocit. Tvurci nezavislejch her jsou opravdu zvlastni lidi a ze zacatku si rikate "da fuck? get real man!". Pak se, ale neco zvrtne a vy jim ten uspech, to vydani hry, kterymu obetovali prekticky celej svuj zivot zacinate prat. Jsou to magori, o tom neni pochyb, ale kdo z umelcu nebyl, ze?