viperDavid

okres Praha
naivní, impulsivní, narcistický snílek

<< předchozí 1 2 3 4 8 16 23 30
    • 17.1.2019  21:28

Moc vtipné to není, ani moc nápadité, ale dívat se na to dalo. Mila Kunis je kus, nemůžu říct že ne. Bohužel moc komediální to teda není. Taková špionská love story.

• 16.1.2019  21:27
    Vražda - Série 1 (série) (2007)

Výborný seriál, který má amerického bratříčka a asi i víc emotivního, ale jinak jak přes kopírák. Forbrzdelsen se mi ale opravdu líbil, taková umanutá a nevýstřední až na jeden hnusný svetr hlavní postava se jen tak nevidí. Bohužel je tam pár nudných částí, které tvůrci mohli vklidu vypustit aniž by se něco stalo. Každopádně závěry dílů byli natolik perfektní, že to člověka nenachalo spát a musel si pustit další díl. Pochopitelně vrah byl známí téměř okamžitě, ale to neznamená, že budete pochybovat. Prostě Dánský krimi, na most to nemá, ale má to na hodně.

• 12.1.2019  22:10
    Jan Palach (2018)

Nemůžu tu hodnotit samotný čin ani jedinečného Jana Palache, ale film jako takový. A omlouvám se, ale nijak nevybohučuje. Je to průměrný film naprůměrného člověka. Zasloužil by si o trošku víc i když herec Viktor Zavadil se mi líbil.

• 11.1.2019  19:53
    Pátrání (2018)

Hledání za pomocí sociálních sítí :) člověk si skoro uvědomí, kolik citlivých dat tam dává. Searching jde trošku hlouběji, ale vůbec ne ve špatném. Parádní podívaná a mraky zvratů, ale prostě tomu cosi chybělo, trošku těch citů

• 30.12.2018  20:27

Líbilo se mi, že se Mischa Barton odvázala, ale jako herečna nestojí za nic. Celý film je takovým zvláštním vyprávěním o dětských problémech a docela to tomu ublížilo. Asi by to nebylo špatný dát tomu víc peněž a kvalitních herců.

• 30.12.2018  19:22
    Grinch (2018)

Vážně jsem na to nechtěl jít, zvlášť do narvaného kina plných vřízkajích dětí, ale tak nějak jsem se nechal přemluvit. Jinak řečeno byl jsem donucen svým chříchem mládí. Nakonec jsem ale příjemně překvapen. Nové ztvárnění Grinche se povedlo a dokonce bylo i hezky zábavné. Žádné vulgarity nebo tak. Co ale bylo vidět všímavému "dětsku" že v podstatě popřeli existenci Santa Clause :)

• 19.12.2018  21:10

Uňo žůžo komedie. Jasně přehnané záběry, které byli natolik k smíchu, že vás to prostě musí bavit. Takže horor fakt ne, ale akční komedie to už by šlo aneb když hnusáka zabije ještě větší hnusák, kdy ten první ti přiveze super ironovskej oblek :)

• 16.12.2018  15:25
    Kiss Me First (TV seriál) (2018)

Všechny díly jsem dokoukal na netflixu a nebylo to tak zlé. Konec jsem náhodou nečekal, takže to pro mě bylo příjemné překvapení. Problém je v tom, že moc nemám rád britskou angličtinu, ale to je můj problém :)

• 16.12.2018  15:22
    How It Ends (2018)

Forest Whitaker se pro mě stává poměrně slušným hercem, kterého asi začnu vyhledávat. Pravda, že to není snímek, který by byl projetý akcí od začátku do konce, ale zase to není vůbec špatný. Takový hezký ale nadprůměrný průměr :) ani nevím jestli se to tak dá říct :)

• 15.12.2018  22:50

Krásná Blake a neméně krásná Anna. Komedie jak vyšitá s kriminální zápletkou :) Bratršukna a sestrovrah byla skvělá dvojka, bohužel musím říct, že konec se mi moc nelíbil. Hodně lidí to tu přirovnává k filmu Gone girl, ale já tam podobnost nevidím a asi to ani neměl být záměr. Prostě brotherfucker comedy.

• 15.12.2018  20:19
    Battle (2018)

Celkem mě to překvapilo. Tanečních "bojů" už tu bylo hodně a film rozhodně nezajme profíky. Chrografie je tu spíš béčková. Ale Lisa byla příjemná a i baltní scény se mi líbili. Žádný propadák to však není

• 26.11.2018  18:24

Netflix příjemně překvapil touhle pěknou pohádkou. Kurt Russell se mi moc líbil, dělal ze sebe fajn šaška a hlavně pohádka je chytlavá od začátku do konce. Byli jsme s dcerkou spokojení.

• 17.11.2018  11:24
    Černovik (2018)

No tak to bylo zklamání. Žádné velké fantazy nečekejte, protože tady jde spíš o pohádku. A navíc hodně špatně zahranou. Tohle byla katastrofa zabalená do průšvihu.

• 2.11.2018  21:48

Asi mě první díl pobavil více. Jako nebylo to asi špatný, ale taky ne dobrý. Evangeline byla super krásná a Paul super malý no a to je tak všechno. Příběh zaostal za dobou ledovou, ale prča to občas byla. Tak proto ty 3 hvězdy. Jinak by to bylo za 2

• 31.10.2018  21:18
    22. míle (2018)

Ne moc dobré hodnocení jinak super filmu. Mám rád Iko Uwaise, je to nakopávač jak svině. Do toho krásná Lauren Cohan a film plné akce. V podstatě to diváka nenechá usnout. Parádní podívaná i když slaboduchá jak dnešní halloween :)

• 30.10.2018  22:27

Nedaří se mi moc vytknout. Už v první scéně kdy jsem viděl ztopořené bradavky Shailene, jsem věděl, že se mi film bude líbit. Ale od prasáren zpět k faktům. Příběh je silný a zvrácený zároveň, nedovedu si představit podobnou situaci. Celé to stálo a končilo právě na Shailene, což je pro mě překvapení, protože jsem ji za herečku nikdy moc nepovažoval. Adrift je naprosto příšerně přeložené i když výstižné. Pět hvězd

• 30.10.2018  17:03
    Temné síly (2018)

Asi nejhroší na celým tomhle filmu je konec. Dost nevydařený kdy divák neví, jestli tvůrci chtějí pokračovat nebo jsou prostě jen tak blbý. Jinak to tak hrozný nebylo. Jako jasně, zoufalý pokus navázat na heroes, ale i tak to bylo koukatelné.

• 26.10.2018  23:01

Wilson je v každé roly stejný, opravdu. Nevzpomínám si na jeden film, kde by hrál jinak. Neobyčejný kluk byl ale bezva i když silně připomínal film z 90 let, teď si nevzpomenu na závěr, ale skoro to bylo stejné. Takže nic nového. Opět to mířilo na city a opět se to povedlo. Jo a Ogieho segra je kus

• 16.10.2018  19:26
    Venom (2018)

Prostě pecka. Tom Hardy se mi hrozně líbil, vím, že to není na oskara, ale prostě ta role se mu povedla. Do toho luxusní efekty a parádní hlášky. Nemůžu si to vynachválit. Prostě pecka

• 12.10.2018  00:18
    Síla odvahy (2008)

Naprostá klasika z dob války. Jsem z jeden těch co válku a filmy s touto tématikou prožívají. Nebyly to lehké časy a těžko to kdo dnes pochopí, zvlášť jaké Němci byli svině....upřímně jsou do dnes. Female agents ale nebylo o moc lepší nebo horší než jiné válečné filmy. Jen to hrálo na ženskost. Ale těch zvěrst se v té době odehrálo mnohem víc. Například kolik dětí zemřelo, to už se raději ani nepočítá.

• 5.10.2018  19:52
    Beze stop (2018)

Nějak nevím co si o tom myslet. Ne že by to byl složitý příběh, ale konec byl dost obtížný. Nebudu nic prozrazovat. Stojí za vidění ? ano, byla to pecka ? ne. Zanechá to dojem ? rozhodně ano. Oba dva herci si zaslouží skvělé hodnocení.

• 3.10.2018  20:21

Asi jsem teenager :) Status update mě dost pobavil i když to není až taková komedie, že by vám praskli bránice. Prostě taková fajn pohodovka. No nic jdu si zaspívat

• 30.9.2018  22:27

Olivia se nám zase předvedla. Krásná holka. Film byl docela fajn a dokonce tam hrála malý šťek i Kate Mara. Čili obsazení nebylo špatné. Mělo to náboj i akci, ale často jsem se nudil. To je u takových filmů problém

• 26.9.2018  19:54

No teda to byla ale kokotina. Jediné pozitivum byla Anne Hathaway a to proto, že je taková moje malá slabost. Sanda taky není zlá, ale už je to postě paní v letech. Společnost odpustí. Holt nekdy je lepší nebrat sračky. A tohle byla mega sračka.

• 23.9.2018  21:04
    Trojí život (TV film) (2018)

Docela mě to bavilo i když české filmy moc nemusím. Teda jak který, některý jsou hodně povedený, jiný hrozný. Tohle byl takový zlatý průměr. Neurazilo mě to a bavilo. Tentokrát jsem moc rád, že jsem nedal na zdejší názory

• 22.9.2018  23:41

Pokud jde o akční filmy v polovnině 90 let to byli hlavně trvdé kopy a nakládačky buď od Arnolda, Silvestra nebo malého francouze Vandama. Dnes jsou akční filmy buď dramaticky kriminální nebo takový, že vám ztuhne i vysportovaná prdel. Přesně takový je nový Sicario. Nářez od začátku do konce. Ale má to jedno ale a to je konec filmu. Opět neuzavřený a to se mi moc nelíbí

• 22.9.2018  08:06

Mě se prostě francouzské komedie líbí. Vždy najdou něco co mi kápne do noty. Tady to byla trošku bláznovina a jistě romanťárna jak prase, ale karásně to do sebe zapadalo. Super

• 3.9.2018  17:21
    Melissa a Joey (TV seriál) (2010)

Neříkám, že by to byl nějaký extra trhák, ale dívalo se na to poměrně dobře. Některé díly byli super a jiné zase otrava, ale hrdě jsem to dokoukal. Po 4 sériích to stačilo a jsem rád, že je konec. I tak budu mít pěknou vzpomínku.

• 2.9.2018  20:38
    The Fall (TV seriál) (2013)

Vůbec nechápu, jak mi něco takového mohlo uniknout. Naprosto skvělé. Krimi mám hodně rád a tohle je pecka. Navíc se Gillian Anderson vymanila ze své skulinky akta x. Prostě boží. Velmi mě také překvapil Jamie Doman, moje chyba, že jsem si ho zaškatulkoval do role milovníka.

• 2.9.2018  17:55

Třetí díl je o poznání lepší než dvojka. Docela se mi to líbilo a zasmál jsem se. Příjemná komedie. Sice to není žádný extra trhák, ale propadák určitě také ne, jak tu někteří tvrdí. Doporučuju

<< předchozí 1 2 3 4 8 16 23 30