viperDavid

okres Praha
naivní, impulsivní, narcistický snílek

<< předchozí 1 2 3 4 7 13 19 25
    • 21.6.2017  21:31

Na úvod musím říct, že mám rád hollywoodské filmy, ale když je dělají francouzi, tak je to film. Příběh je natolik silný a podnanivý, že si člověk musí říct "kurva". A rozhodně nedejte na 3* od kriplů co prostě nemají děti, protože každý muž co děti má, chce rozmačkat skleničku s vodkou a džusem, což neříkám, že jsem měl :) jo měl.

• 16.6.2017  21:18
    Hacker (2016)

Tohle moc o hackeřině nebylo, takže pokud čekáte maníka s počítačem, kterého ovládá jako svého ptáka, tak budete zklamení. Ale pokud rádi podvody, asi se Vám to zalíbí. Není to špatné, ale ani dobré, spíš takový lehký průměr se sympatickým obsazením.

• 14.6.2017  21:22

Když já fakt nevím :) Trainspotting no#1 bylo něco unikátního co se neobjevilo dlouhý 20 let. Navázat na to je nesmírně obtížné, zvlášť pokud jde o film o drogách bez drog. T2 není špatná, Ewan je stále smažený Ewan a zvlášť závěrečná scéna je super. Ale na T1 - a to nemyslím terminátora...no kdo ví...to nemá ani z půlky. Tak jo projevil jsem se :)

• 13.6.2017  22:58

Ne já prostě nedávám filmy kde umírají děti, prostě ne. Nicméně i bez toho dramatu byl film nudný. Nezdá se mi, že by měl dostávat extra hodnocení jen proto, že hraje na city jak prase.

• 11.6.2017  20:51

Pěkné a zábavné. Líbilo se to mně i dceři. Není téměř co vytknout, ale jiné kresleňáky dali příčku až příliš vysoko

• 3.6.2017  22:12

Je tu hodně kritických hodnocení a já tomu moc nerozumím. Before I fall je solidní film s jednoduchým, skvělím obsazením. Zoey Deutch i když má blbé příjmení, tak je krásná a talentovaná. Byla radost se na ní dívat.

• 30.5.2017  22:34
    Vymahač (2016)

Docela mě to připomnělo film Locke se skvělím Tomem Hardym. Tenkrát jsem si říkal, že one men show má něco do sebe. Rusové se toho chytily jak slepice flusu a natočili obdobný pozoruhodný filmek. Skvělá práce, ale na Locke to nemá

• 28.5.2017  22:02
    Uteč (2017)

Allison je pěkná svině musím říct. Get Out je super nápad a velmi dobře prevedený film. Nedivím se, že se stal nejnavštěvovanějším titulem, ovšem pár střípků tam bylo. Nicméně krásné pokoukání.

• 27.5.2017  19:32

Ono ani moc nevadí, že jsi malá sexy blondýnka co se neumí prát. Stačí si párkrát bouchnout do zvonu a když je nejhůř uvidíš svého mrtvého tátu a zase máš síly, že by jsi přeprala i king konga ve svých nejlepších letech. Zase se na tebe alespoň dobře kouká :)

• 24.5.2017  22:38
    The Circle (2017)

Luxusní podívaná. Člověka to nutí zamyslet se, až kam to může zajít. Jistě příběh je slaboduchý a jasně předvídatelný, ale o to přeci nejde. Emma byla super Tom trošku zaostával, což bych u takového herce nečekal, ale prostě hrál v uvozovkách "Steva Jobse". Inteligentní podívaná :)

• 21.5.2017  20:13

Jsem romantik a navíc se mi to i líbilo. Nemám nic proti a Táňa je sexy holka. Navíc se v tom i vidím, tak proč ne :)

• 16.5.2017  18:46

Taková pěkná čínská trapárna. Nevím jestli tvůrci chtěli dobít jiný ameriku pokusem o fantazy film, ale nijak zvlášť se jim to nepovedlo. Matt Damon by si měl lépe vybírat role. Nechci jen kázat, výprava byla luxusní, ale to bylo tak všechno

• 15.5.2017  21:47

Ondra Vetchý je úžasný herec, kterých u nás moc není. Je to držák celého filmu a všichni ostatní jsou hluboko pod ním. Je paráda ho sledovat při práci. Pohádky pro Emu se opravdu povedli.

• 15.5.2017  20:09

Taková příjemná jednohubka. Není to zlé až na to, že španělé jsou v tomhle filmu fakt ošklivý, ale to je asi jedno :) Celkem jim to spolu ladilo, ale víckát to vidět nemusím

• 8.5.2017  17:06

Já rozhodně nejsem typ pro tyhle filmy. Jednička byla tak špatná, že se mi chtělo brečet, ale s úctou přiznávám, že dvojka byla mnohem lepší. Ano byla nebudeme si nic nalhávat a i když příběh je stále špatný (jako jeho předloha) tak tentokrát filmaři vytáhli ze dna maximum. Nakonec se mi i zalíbila Dakota Johnson, kterou jsem v prvním dílu tak nesnášel. Herecky trošičku vyzrála i když do oskara má opravdu hodně daleko.

• 7.5.2017  12:43
    Černé zrcadlo (TV seriál) (2011)

Viděl jsem "zatím" první sérii a úplně nevím jestli pokračovat. První díl mě moc nenadchnul asi nejsem prase, druhý díl byl spíš obrazem našich životů, a trojka mě úplně dostala. Ono to možná zní strašně nelogicky, kdo by si chtěl něco takového pamatovat, na druhou stranu, díky paranoe a možnosti zjistit to co zjistil on je naprosto dokonalé. Já osobně raději taky budu chtít vědět, než jen doufat.

• 6.5.2017  15:58

Jsem starej romantik a tak se mi to líbilo. A rozhodně se mi líbí Britt Roberson, žeru ji

• 3.5.2017  21:36

Jennifer poslední dobou hraje strašnou rašpli, ale furt je sexy, to je divný. Olivia Munn byla taky moc sexy na nerdku, jinak příjemná komedie. Rozhodně lepší, než kde jaký slátaniny na podobné téma. T.J. Miller se na tenhle druh filmů hodí

• 1.5.2017  09:38

Rozhodně to nebylo tak špatné, jak se tu hodnotí. Poslední kapitola, která vzhledem ke konci filmu asi nebyla poslední sice není tak dobrá, jako zlatá jednička, ale lepší než to mezi tím. Docela by mě zajímalo kdy přestane být Milla Jovovich sexy. Věk už na to má, ale pořád je to kus krásné ženské. Hodnotím pozitivně

• 29.4.2017  14:14
    Hush (2016)

Celkem slušný thriller i když postrádal víc napětí. Ale atmosféra byla dobrá a líbila se mi Kate Siegel. Určitě stojí za vidění.

• 23.4.2017  15:24

Dost připomíná filmy z 80 let. Možná začátek 90. Na to, že je to z roku 2011 tak trošku přestřelily, ale zachránila to krása Tresy Palmer a brečící Chris Pratt :)

• 22.4.2017  21:24
    iBoy (2017)

Hodně zajímavý příběh, bohužel špatné zpracování. Líbila se mi Maise Williams, která roste do krásy. Pěkně to i zahrála, ale iBoy byl takový trapňák. I to anglické ghetto bylo takové moc moderní, ale zase krásné záběry na město. Takový protiklam.

• 22.4.2017  19:30

Netflix tímhle trožku ujel. Měl to být cool dokument o mladých děvkách, ale bohužel to bylo jen o mladých děvkách. Zajímavé byli jen titulky a zpracování a možná úryvky rodin. SPOILER "Táta mladé děvce - budu na tebe vždycky hrdý ať děláš co děláš" KONEC SPOILERU. Trošku hrané ne ?

• 17.4.2017  20:48

Tyhle akční pecky už jsou za zenitem. Dnes už to chce víc nápadu, tohle bylo průhledný jak zrovna vyčištěné okno. Potencionál by to mělo, ale hodně scházelo.

• 9.4.2017  21:37
    Lupiči (2015)

Nebylo to moc zajímavé. Francouzi umí skvělé komedie, ale u akčních filmů zaostávají. Tohle by bylo dobré tak před 20 lety, teď je to víc nudné. Docela škoda, potenciál by to mělo.

• 8.4.2017  20:58

Četl jsem tu komentáře jak se to moc nepovedlo, a že je film místama nudný. Je mi to šumák, stejně jsem se chtěl podívat a to rozhodně nejsem fanoušek fotbalu. Pelé se ale povedl a mám z toho opravdu radost. Skvělá podívaná i pro nefanouška, skvělý hudební doprovod a vůbec, perfektví atmosféra. Hodně moc mě překvapil právě mladý Pelé (tím myslím dětskou roly). Prostě se musíte podívat a až potom suďte

• 8.4.2017  17:18

Já ani nevím co k tomu napsat. Ben Affleck to asi nemyslel zle, ale takovýcho filmů "zasazených do bouřlivých 20. let" už bylo. Líbila se mi Zoe Saldana, moc jí to slušelo, zbytek ale stál za starou bačkoru. Hlavní hrdina, nechtěl být gangstar, což přesně byl a snažil se být ten hodný, což přesně nebyl. Ono to zas tak desné nebylo, ale taky ne perfektní. Co se dá dělat.

• 4.4.2017  22:14

Asi nemá cenu předstírat, že Collateral Beauty je postaven na citech. Bohužel i na smrti zrovna tam, kde to lidi jako já hodně prožívají. Mám-li ale hodnotit objektivně asi nejvíc se mi líbila postava "lásky" Keiry Knightley, vyrostla z ní krásná herečka. Will byl vždycky opravdovím hercem až na nějaké ty úskoky stranou a tady to jen dokazuje. Velmi pěkná podívaná

• 27.3.2017  23:06

Mel Gibson se vyznamenal. Natočil velice kvalitní válečný drama. Hluboce pochybuju, že by Desmon byl až takovým člověkem a vojákem, zvlášť pokud věřil na takové hovadiny jako je "bůh" - klidně mě proklínejte. Ale pokud ano, pikolík to rozhodně nebyl. Každopádně film stojí za vidění, protože jde o opravdový film, kterých se dnes moc netočí.

• 27.3.2017  17:32

Líbil se mi jen začátek a konec. To není moc.

<< předchozí 1 2 3 4 7 13 19 25