viperDavid

naivní, impulsivní, narcistický snílek

<< předchozí 1 2 3 4 8 15 22 29
    • 20.8.2018  00:16
    Traffik (2018)

Snaha je určitě vidět, ale slabý příběh s ještě horším zakončením tomu dal pěkně naprdel. Dokážu pochopit hloubku i záměr, ale herci byli hodně slabí a nepřesvědčivý, ale to je to nejmenší. Moc se to prostě nepovedlo, i když by mohlo.

• 19.8.2018  22:46

Co říct o filmu o ničem ? válka ? ok jasně, blbá a děsná. Jennifer, naprostý propadák. Dvakrát se uculila a byl konec. Kam zmizela ta krásna ? Ale přesvědčuje mě Ehrenreich a to má jméno jako když člověk blije. Bohužel mladík jak holka - nemá snad ani jeden sval, ale už v nádherných bytostech se mi líbil a tady podvrzuje, že hrát umí

• 18.8.2018  13:58
    Já, Simon (2018)

Po pravdě já tyhle gay love story moc nemusím. Je jedno jestli jde o kluky nebo o holky, ale nějak to prostě není moje nota. Love, Simon, ale není úplně tak gayovské porno, jak by jste čekali. Je to docela povedená teen komedie se skvělou hudbou a bezva obsazením. Můžu doporučit

• 9.8.2018  23:28

Spíš film o závislosti a Thajským věžením. Koukat jak se vystřídaj na kámošově prdeli asi někoho vzrušuje, ale mě ně. Asi bych nechtěl být i se svou výškou ....i když malou tak na její extrémní.. být v jejich vězení. Box nebo Thaj box v tom nehraje až tak velkou roli. Je to prostě o přežití smažky. Ale docela se to povedlo. Dobrou noc

• 8.8.2018  12:57
    Fenomén (1996)

Přes to, že Travolta netančíl ani nikoho nestřílel tak mě to dost bavilo. Je bezva si myslet že se i hlupák může stát králem vševěd, ale na světě to tak prostě není. A nebylo to tak ani v tomto případě. Velmi pěkně provedené romaticé drama.

• 25.7.2018  22:48

Krásný průměr krásného psychologického filmu. Blbý je opět konec, tak jako vždy. Asi je moderní nechávat otevřené konce, ale já je fakt nesnáším. Faktem je, že Claire to fakt slušelo a i ten bezďák byl fajn. No žádné prozrazování, prostě se mrkněte :)

• 25.7.2018  19:09

Tak tohle byla visuální ostuda. Asi si mysleli, že zrodí novou generaci Conana a místo toho se jim povedla dvouhodinová blbost. Trapárna

• 20.7.2018  23:22
    Já, Tonya (2017)

Protože Margot Robbie - ať je jméno co chce, je prostě nejlepší, tak každý film je v jejím podání luxus. Člověk ani moc dobře neví kde se má řechtat smíchy až spadne ze židle, nebo plakat. Pláču nad skutečnou Tonyou, protože takový talent se bez přeháňky narodí jednou za staletí v takovém prostředí, střelené mami a debilního táty. Nad fileme pláču taky, ale smíchy. Jako fakt ? "Tomu říkáš bruslení doprdele...prosím nemluv před dětmi sprostě...to ještě nic nebylo, píčo :D No ve sportotním filmu, bych tohle asi nečekal :) A proč vlastně čtyři místo pěti ? Protože Tonya, byla ve skutečnosti nejlepší krasobluslařka na celým zkurveným světě a oni z ní udělali chudinku a alkoholičku, kdy to jen šlo

• 19.7.2018  17:36

Totální hovadina, hodnotím pouze to luxusní auto a barák :)

• 13.7.2018  23:46

Zas tak smutné to nebylo a to hlavně proto, že bylo jasně vidět od začátku, jak to skončí. Našel jsem ale novou herečku, která se mi pekelně líbí. Trošku je podobná Keire Knightley. Bohužel je to docela prase, protože se neholí, což je docela nechutný, takže může být sexy jak chce, ale jakmile se svlékne zdrhám :) Podíváná parádní, závěr nepovedený. Proto musím jít o stupínek dolů, ale to až tak nevadí.

• 7.7.2018  23:20
    Most - Série 1 (série) (2011)

První série pro mě zatím byla úplně best. Hodně to bylo tou novotou, ale taky strašně zajímavě zahrané a neotřelé i když jde jen o kriminálku. Obě dvě hvězdy k sobě perfektně sedí. Nádhera

• 6.7.2018  18:55
    Ladíme 3 (2017)

Nikam se to neposunulo. Anna Kendrick je fakt kost a hezky zpívá, ale tím to tak nějak hasne. Byly tam sice zábavné monenty, ale ne tak, že by se člověk řechtal až by spadl z židle. No nic uvidíme co přivede 4, 5, 6 a 874 díl

• 5.7.2018  21:09

Možná, že to je spíš film o ženě podnikatelce v době, kdy ženy obvykle stály jen u plotny. The post není špatný a rozhodně není špatný i můj obtloustlý oblíbenec Tom. Ale těžko se dá považovat za best movie in the world for amarican freedoom. Tím, že to ukončili watergatem tomu moc nepomohli.

• 3.7.2018  22:32
    Karbon (2017)

Krásné syrovné drama, které má italský nádech podvodů a mafie. Dnes se točí spíš akční snímky, nic proti nim, ale klasické mafiánovky už mizí. A to je škoda. Tento film je toho důkazem. Prostě nemám úplně co vyčíst až na předem prozrazený závěr což mě osobně mrzí. Proto ty 4 hvězdy

• 1.7.2018  10:49
    Tau (2018)

Krásný efekty s krásnou Maikou

• 30.6.2018  22:15

Herecké výkony tomu moc nepomohli. Akce naopak velmi. Takže takový krásný podnapilý střed.

• 30.6.2018  09:23
    You Get Me (2017)

By mě docela zajímalo, kde berou takový sexy mrchy. To je nějaký fenomén nebo co, že v takových filmech nehrají ošklivky, ale zase se na to dobře kouká. Film je klasická pohádka, která byla tisíckrát natočná, ani nevím proč se k tomu stále vracejí. Jen tady jsou holky mladší

• 27.6.2018  21:07

Ono nestačí dát do filmu sexy blondýnku. The Babysitter je až moc absurdní než aby jste to brali vážně. Teda oni komedie se vážně ani neberou, ale tohle je takový moc přehnaný. Tím to docela podělali

• 26.6.2018  18:22
    Ostrov smrti (2003)

Film je ještě z doby, kdy byla Tara velmi krásná holka. Dnes už je to spíš opak, když vypadá jak topinka. Ale do tohohle filmu se hodí. Prosťoučká kravinka na deštivé odpoledne. Přesně proto takové filmy vůbec vznikají.

• 23.6.2018  10:02
    Kocour Bob (2016)

Velká zajímávám, především dobře natočená paráda :)

• 17.6.2018  13:48

Spíš nuda i kdy Ice byl dobře vypatlanej

• 16.6.2018  18:09
    Tomb Raider (2018)

4 jen kvuli Alicii

• 16.6.2018  00:29
    Den co den (2018)

Tak úplně pro mě tyto filmy nejsou, ale tohle bylo velmi zajímavé a docela i originální, což se v tomhle světě špatně hledá. Uprřímně, hodně to zachránila mladičká a kouzelná Angourie - a tohle jméno asi nikdy nevyslovím :) Vážně paráda

• 7.6.2018  21:26

Trošku mě dostal závěr, tedy závěrečné titulky. Kdyby je dávali na začátek filmu, asi by to mnohem víc lidí nadchlo. První půlka je totiž docela nudná i když ne až tolik. Druhá už je mazec, kdy si říkáte, že je jedno jestli se ztratíte v neznámém městě "mě se to stalo" a nevíte kudy kam až si říkáte prostě tu zůstanu a hovno, nebo se prostě zvednete a půjdete dál...

• 3.6.2018  10:19

Dávám vyšší hodnocení kvuli erotické scéně v bazénu :)

• 2.6.2018  17:50

SPOILER JAK PRASE Ja už to tak u amaričanů bývá, zase všechno překroutili. Ve skutečnosti totiž vůbec nešlo o jeho matku, ale právě otce, který se snažil problémového synátora najít. Jeho táta mu dal 3 mega a zbytek mu půjčil na 4% úrok :) docela vtipné. Bohužel ani přes uřízlé ucho a docela traumatický zážitek se synáček moc neuklidníl a i po té to s ním šlo z kopce až byl nakonec vyděděný - mimochodem jeho děda umřel mnohem později než se ve filmu uvádí. Proč to píšu ? protože mě serou filmy s podtitulem podle skutečné události, které jsou tak vzdálené od pravdy, jako já k Gettyho penězům.

• 2.6.2018  13:49

Liam Neeson ztrácí. A ztrácí i v tomhle akčňáku. Prostě už je na to starý, na to se nedá nic říct. Přitom hrát by uměl. Trošku škoda, mohlo to být mnohem lepší nežli průměr.

• 2.6.2018  13:45

Moc pěkné krimi i když Gerard byl spíš za debila než za profi poldu. Jinak moc pekné s krásným akčním koncem.

• 27.5.2018  11:14

Jennifer se docela dovázala. Zajímavé, na ní bych film tohoto žánru s nahotou netipoval. Jinak je to pochopitelně taková hezká nadsazená pohádka o dvojtých agentech. Určitě stojí za vidění, ale nečekejte nějaký hluboký zážitek

• 23.5.2018  22:41
    Deadpool 2 (2018)

Opět trapnej deadpool se super vtipem. Řechtalo se celé kino. Jasně že je to kravinka, ale boží kravinka a prostě se to vyplatí sledovat. Parádní micronožka :)))

<< předchozí 1 2 3 4 8 15 22 29