viperDavid

naivní, impulsivní, narcistický snílek

<< předchozí 1 2 3 4 8 15 21 28
    • 23.6.2018  10:02
    Kocour Bob (2016)

Velká zajímávám, především dobře natočená paráda :)

• 17.6.2018  13:48

Spíš nuda i kdy Ice byl dobře vypatlanej

• 16.6.2018  18:09
    Tomb Raider (2018)

4 jen kvuli Alicii

• 16.6.2018  00:29
    Den co den (2018)

Tak úplně pro mě tyto filmy nejsou, ale tohle bylo velmi zajímavé a docela i originální, což se v tomhle světě špatně hledá. Uprřímně, hodně to zachránila mladičká a kouzelná Angourie - a tohle jméno asi nikdy nevyslovím :) Vážně paráda

• 7.6.2018  21:26

Trošku mě dostal závěr, tedy závěrečné titulky. Kdyby je dávali na začátek filmu, asi by to mnohem víc lidí nadchlo. První půlka je totiž docela nudná i když ne až tolik. Druhá už je mazec, kdy si říkáte, že je jedno jestli se ztratíte v neznámém městě "mě se to stalo" a nevíte kudy kam až si říkáte prostě tu zůstanu a hovno, nebo se prostě zvednete a půjdete dál...

• 3.6.2018  10:19

Dávám vyšší hodnocení kvuli erotické scéně v bazénu :)

• 2.6.2018  17:50

SPOILER JAK PRASE Ja už to tak u amaričanů bývá, zase všechno překroutili. Ve skutečnosti totiž vůbec nešlo o jeho matku, ale právě otce, který se snažil problémového synátora najít. Jeho táta mu dal 3 mega a zbytek mu půjčil na 4% úrok :) docela vtipné. Bohužel ani přes uřízlé ucho a docela traumatický zážitek se synáček moc neuklidníl a i po té to s ním šlo z kopce až byl nakonec vyděděný - mimochodem jeho děda umřel mnohem později než se ve filmu uvádí. Proč to píšu ? protože mě serou filmy s podtitulem podle skutečné události, které jsou tak vzdálené od pravdy, jako já k Gettyho penězům.

• 2.6.2018  13:49

Liam Neeson ztrácí. A ztrácí i v tomhle akčňáku. Prostě už je na to starý, na to se nedá nic říct. Přitom hrát by uměl. Trošku škoda, mohlo to být mnohem lepší nežli průměr.

• 2.6.2018  13:45

Moc pěkné krimi i když Gerard byl spíš za debila než za profi poldu. Jinak moc pekné s krásným akčním koncem.

• 27.5.2018  11:14

Jennifer se docela dovázala. Zajímavé, na ní bych film tohoto žánru s nahotou netipoval. Jinak je to pochopitelně taková hezká nadsazená pohádka o dvojtých agentech. Určitě stojí za vidění, ale nečekejte nějaký hluboký zážitek

• 23.5.2018  22:41
    Deadpool 2 (2018)

Opět trapnej deadpool se super vtipem. Řechtalo se celé kino. Jasně že je to kravinka, ale boží kravinka a prostě se to vyplatí sledovat. Parádní micronožka :)))

• 19.5.2018  14:55
    Pomsta (2017)

Krásná herečka s krásnou prdelkou, která sotva kdy promluví. Díky extrémně nelogickým scénám, kterých tu je až až je to propadák. Být trošku realistější, nebylo by to tak zlé. Potenciál to mělo

• 13.5.2018  20:31
    Runaways (TV seriál) (2017)

První sérii zatím nehodnotím nijak nadprůměrně a má to svůj důvod. Sice zajímavé, ale muselo se čekat dlouhých 10 dílů, než to začínalo brát na obrádkách a to je moc dlouho. Některé díly byly i docela nudné a ne tolik zajímavé a něco je alespoň pro zatím nedořešené. Uvidíme co vznike dál. Na druhou serii se těším a těším se, že mě překvapí.

• 29.4.2018  07:58

Pro mně rozhodně skvělá komedie. Nádherná Elodie se mi už líbila ve filmu co jsme komu udělali a teď dál bohuduje. Francouzi komedie umí a mě se tento typ humoru líbí. Prostě paráda

• 24.4.2018  22:09

Když vznikne dobrý příběh, ale zabije ho kamera s režií, přesně tak to dopadne. Jako sračka. Hodnocení dávám schválně nízko, protože si to nezalouží pozornost. Arnold je za debila a Meggie Grace ještě za větší krávu. Ona je sladká a její jakoby namžel Scoot neskutečný slizoun. Hodili se k sobě jako hoblík a okno. Blee a fuj zároveň.

• 21.4.2018  18:53

Nečekal jsem, že Hugh Jackman se z wolverina vyklube zpěvák. The Greatest Showman je skvěle natočený film s krásnými kulisami a parádním obsazením. Občas se songy moc opakovali a to mi trošku vadilo. Jinak zajimavý snímek, který za to stojí.

• 9.4.2018  18:27
    Wasteland (2012)

Jedno z málo porn kde nejde jen o šukání, ale má to i příběh. I když tady je to spíš mini příběh, ale pořád tam je. Trošku škoda hezký holky jakou je Lily. Možná by se hodila víc do srdcervajících bijáků než do porna, ale co nějak se prosadit musela :)

• 1.4.2018  08:37

Bohužel žádná velká pecka to nebyla. Ani Matt, kterého mám docela rád se mi nelíbil. Nápad sice dobrý, ale zbytek nudný a ne moc zajímavý

• 31.3.2018  23:43
    Blok 99 (2017)

Skvělý film, ale nemůžu prostě uvěřit, že Vince je svalovec protože prostě není. On je jen vysoká kostra a tak nemůže hrát zabijáka. Každopádně nic nemění fakt na tom, že je to výborný film s nádherným koncem. Musím doporučit

• 28.3.2018  21:51

Graficky dokonalá podívaná. O herecké výkony nemůže být řeč, ale vážně jak kdybychom sledovali jak někdo hraje hru. Zajímavá podívaná, ale zase tak cool to nebylo, ne na 5 hvězd, ale i tak to stačilo

• 26.3.2018  20:44
    Saljut-7 (2017)

Vždycky jde o to jak se do toho tříškne. Rusové natočili další komunistickou propagandu, tentokrát z vesmírného prostředí. Ale nemůžu říct, že by se jim to nepovedlo. Bohatíři se předvedli jak měli a rusové jsou dál hrdým národem :) Pěkná podívaná

• 20.3.2018  22:16
    Borg/McEnroe (2017)

Máš rád/a tesnis ? Máš rád/a filmy ? Pokud je tvá odpověď ne tak by mě zajímalo co děláš zrovínka na tomhle borg-mcenroe recenzi. Najdi si jiné lízáto a nás zaručené tenisové a filmové odborníky, který si všimnkou každé lajny nech na pokoji. Uctihodně zahraný tenisové opičky. Jako takhle ohnutého Švéda jsem ještě neviděl a to jeho předkové byli vikingové. Shia byl pěkný kudrnáč se slušně vyvynutým slovníkem jak se patří na náctiletého blbečka. Na druhé straně ono stát naproti Shaldona není prdel, tak proč by se z toho nevypíčil že ? ale ono ne, neposral se a hrál svou hru :) 5*

• 17.3.2018  15:19
    Bajkeři (2017)

Zas tak strašný to nebylo. Hanka je pořád kočka, byli tam i nahý prdelky, sem tam nějaký kozy. Ušlo to. Bohužel to celkově bylo tak špatně natočný, že by za to Kopp měl dostat nafackováno. A co tam dělal Suchánek ? za tohle se bude smažit v divadelným pekle

• 8.3.2018  22:31

No jo jasně, prostě remake na hru se smrtí. Ale mě se to docela líbilo, i když víc erotiky a víc Niny by neuškodilo. Prostě takové to klasické, jo to jsem viděl. Vzpomeneš si, ale hluboký zážitek nečekej

• 5.3.2018  22:11

Herecky vyšperkované orgie, kdy do konce filmu vlastně nevíte, komu fandit. Naprostá paráda, ale plných dát nemůžu i když mi uniká proč. Co ale vím, že scénárista si umí pohrát s pochmurně laděnou komedií aneb když dětek si nabrnkne devatenáctku, která není obyčejně hloupá, ale úplně blbá :)))

• 5.3.2018  17:16

Takže 5tice magorů nemůže na jedno extra magora a tak po vzoru hrou se smrtí oživý supermana, který dá dvě tři rány a je po superpadouchovi ? Ehm, no dobrá no :) Tak nebo tak film stojí za vidění kvuli Gal Gadot, na druhou stranu stačí screenshot

• 4.3.2018  16:49
    Sněhulák (2017)

Snažili se o solidní krimi, ale bohužel závěr filmu se moc nevyvedl. Nebylo to zase špatné to ne, ale taky ne úplně nejlepší. Atmosféra mohla být lepší a trošku akčnější a byl by z toho slušný trhák

• 3.3.2018  21:30

Zprvu se mi na to hrozně hezky dívalo, venku na mě z té mrazivé klendry hezky svítilo sluníčlo, ale pak jsem film přerušil a šel do posilovny. K filmu jsem se vrátil až později odpoledne a docela mě to zklamalo. S postupem času se prostě ta krásá sobotního rána vytratila a já viděl jen obtloustlou Witherspoonku a nezajímavý děj

• 17.2.2018  12:14

Hodně jsem se těšil a o to víc jsem zklamaný. Murder on the Orient Express v nové podobě je zbytečný. Vytřískat z už vytřískanýho prostě nejde, nebo hodně složitě.

• 17.2.2018  11:57
    Útes smrti (2010)

No jo no, někdy je lepší držet hubu a krok. The reef není až tak dobrý, jak drama muselo probíhat. Například je třeba vědět, že žraloci neútočí z hladiny, ale hezky vás podeplují a ze spodu sežerou. Taky nemohlo jít o jednoho žraloka jak tady ukazují. Prostě hodně nesrovnalostí a kdo se dívá na zoom či dokumentech o žralocích pozná, že jde o blábol. Nicméně to neubírá na faktu, že tam pár lidí asi zařvalo.

<< předchozí 1 2 3 4 8 15 21 28