viperDavid

naivní, impulsivní, narcistický snílek

<< předchozí 1 2 3 4 8 16 23 30
    • 16.10.2018  19:26
    Venom (2018)

Prostě pecka. Tom Hardy se mi hrozně líbil, vím, že to není na oskara, ale prostě ta role se mu povedla. Do toho luxusní efekty a parádní hlášky. Nemůžu si to vynachválit. Prostě pecka

• 12.10.2018  00:18
    Síla odvahy (2008)

Naprostá klasika z dob války. Jsem z jeden těch co válku a filmy s touto tématikou prožívají. Nebyly to lehké časy a těžko to kdo dnes pochopí, zvlášť jaké Němci byli svině....upřímně jsou do dnes. Female agents ale nebylo o moc lepší nebo horší než jiné válečné filmy. Jen to hrálo na ženskost. Ale těch zvěrst se v té době odehrálo mnohem víc. Například kolik dětí zemřelo, to už se raději ani nepočítá.

• 5.10.2018  19:52
    Beze stop (2018)

Nějak nevím co si o tom myslet. Ne že by to byl složitý příběh, ale konec byl dost obtížný. Nebudu nic prozrazovat. Stojí za vidění ? ano, byla to pecka ? ne. Zanechá to dojem ? rozhodně ano. Oba dva herci si zaslouží skvělé hodnocení.

• 3.10.2018  20:21

Asi jsem teenager :) Status update mě dost pobavil i když to není až taková komedie, že by vám praskli bránice. Prostě taková fajn pohodovka. No nic jdu si zaspívat

• 30.9.2018  22:27

Olivia se nám zase předvedla. Krásná holka. Film byl docela fajn a dokonce tam hrála malý šťek i Kate Mara. Čili obsazení nebylo špatné. Mělo to náboj i akci, ale často jsem se nudil. To je u takových filmů problém

• 26.9.2018  19:54

No teda to byla ale kokotina. Jediné pozitivum byla Anne Hathaway a to proto, že je taková moje malá slabost. Sanda taky není zlá, ale už je to postě paní v letech. Společnost odpustí. Holt nekdy je lepší nebrat sračky. A tohle byla mega sračka.

• 23.9.2018  21:04
    Trojí život (TV film) (2018)

Docela mě to bavilo i když české filmy moc nemusím. Teda jak který, některý jsou hodně povedený, jiný hrozný. Tohle byl takový zlatý průměr. Neurazilo mě to a bavilo. Tentokrát jsem moc rád, že jsem nedal na zdejší názory

• 22.9.2018  23:41

Pokud jde o akční filmy v polovnině 90 let to byli hlavně trvdé kopy a nakládačky buď od Arnolda, Silvestra nebo malého francouze Vandama. Dnes jsou akční filmy buď dramaticky kriminální nebo takový, že vám ztuhne i vysportovaná prdel. Přesně takový je nový Sicario. Nářez od začátku do konce. Ale má to jedno ale a to je konec filmu. Opět neuzavřený a to se mi moc nelíbí

• 22.9.2018  08:06

Mě se prostě francouzské komedie líbí. Vždy najdou něco co mi kápne do noty. Tady to byla trošku bláznovina a jistě romanťárna jak prase, ale karásně to do sebe zapadalo. Super

• 3.9.2018  17:21
    Melissa a Joey (TV seriál) (2010)

Neříkám, že by to byl nějaký extra trhák, ale dívalo se na to poměrně dobře. Některé díly byli super a jiné zase otrava, ale hrdě jsem to dokoukal. Po 4 sériích to stačilo a jsem rád, že je konec. I tak budu mít pěknou vzpomínku.

• 2.9.2018  20:38
    The Fall (TV seriál) (2013)

Vůbec nechápu, jak mi něco takového mohlo uniknout. Naprosto skvělé. Krimi mám hodně rád a tohle je pecka. Navíc se Gillian Anderson vymanila ze své skulinky akta x. Prostě boží. Velmi mě také překvapil Jamie Doman, moje chyba, že jsem si ho zaškatulkoval do role milovníka.

• 2.9.2018  17:55

Třetí díl je o poznání lepší než dvojka. Docela se mi to líbilo a zasmál jsem se. Příjemná komedie. Sice to není žádný extra trhák, ale propadák určitě také ne, jak tu někteří tvrdí. Doporučuju

• 1.9.2018  05:09

Celou dobu jsem si říkal, odkud tu holku znám a ona je to krásná malá lhářka. No tady se jí to lhaní zrovna moc nepovedlo. Film byl ale jinak celkem neškodný. Neudělá žádný poprask, ale zase neublíží. Klasiká duchařina. Přijde mi, že tvůrci už dnes když si řeknou natočím horor, tak to spojí s duchama. Trošku škoda, přitom se dá točit i bez nich. No nic.

• 29.8.2018  21:50
    Upgrade (2018)

Australani natočili trhát. Já jako IT pucek se musím trošku smát, ale rozhodně nemůžu říct, že by se mi to nelíbilo. Upgrade je nápaditý a velmi dobře zahraný. Logan mě překvapil a to si ani nemůžu vzpomenout, že jsem ho v něčem zajímavém viděl. Sice to není best of, ale i tak hodnotím pozitivně.

• 26.8.2018  23:22

Skvěle zahrané i když tuctový příběh. Na druhou stranu v roce 87 zase tak tuctový nebyl. Takže Ridley Scotte, klobouk dolu

• 26.8.2018  22:43

Freddy byl obyčejný hráč, který měl podle všeho velké srdce. Takových je hodně, ale ne každý z nich má rakovinu. Holt takový je život i když ne vždy je fér. My all amarican se ve všech ohledech povedl. Parádně zahrané a procítěné. Životopisný filmy mám rád a je fajn, že natočili tento

• 25.8.2018  18:40
    Mrakodrap (2018)

Super budova, takovou bych také bral. Jinak po dlouhé době jsem viděl Neve Cambell, když už jsem si skoro myslel, že přestala hrát - jistě ji všichni znají z filmu vřískot. Ale to je teď celkem jedno. Scény byly bohužel až přes míru nereálné, což zjistíte už v úvodu. Žánr akční tomu dalo docela na prdel, spíš je to scifi se vším všudy. Ale zase pobavíte se a k čemu jinému filmy slouží ?

• 22.8.2018  22:48

Trošku mě zaráží fakt, že divákovi nedají moc na výběr, zdali věřit nebo nevěřit. Od začátku jde o jasnou nevinnu a film vám nedá naději na jiný úhel pohledu. To je škoda. Nechci dokument, ale chci opravdovou skutečnost ne jen náznak. To ale chybí u mnoha filmů natočených podle skutečných událostí. Denzela jsem měl vždycky rád a je celkem jedno v čem hraje. Přiznám se, že herecky se mi líbil víc v training day, ale tím nechci říct, že by si tady oscara nezasloužil. Ale asi to tak má být.

• 21.8.2018  22:52
    Renegáti (2017)

Dobrá kravina, ale čekal jsem víc. Ale špatné to nebylo, byla to prča, prostě fajn komedie. Rozhodně to není žádný trhák a ani nikdy nebude. Čekejte fajn oddechovku. Naprosoto skvělý je však Simmons, ten nikdy nezklame. Umí se rozčilovat, jako nikdo jiný :)

• 20.8.2018  00:16
    Traffik (2018)

Snaha je určitě vidět, ale slabý příběh s ještě horším zakončením tomu dal pěkně naprdel. Dokážu pochopit hloubku i záměr, ale herci byli hodně slabí a nepřesvědčivý, ale to je to nejmenší. Moc se to prostě nepovedlo, i když by mohlo.

• 19.8.2018  22:46

Co říct o filmu o ničem ? válka ? ok jasně, blbá a děsná. Jennifer, naprostý propadák. Dvakrát se uculila a byl konec. Kam zmizela ta krásna ? Ale přesvědčuje mě Ehrenreich a to má jméno jako když člověk blije. Bohužel mladík jak holka - nemá snad ani jeden sval, ale už v nádherných bytostech se mi líbil a tady podvrzuje, že hrát umí

• 18.8.2018  13:58
    Já, Simon (2018)

Po pravdě já tyhle gay love story moc nemusím. Je jedno jestli jde o kluky nebo o holky, ale nějak to prostě není moje nota. Love, Simon, ale není úplně tak gayovské porno, jak by jste čekali. Je to docela povedená teen komedie se skvělou hudbou a bezva obsazením. Můžu doporučit

• 9.8.2018  23:28

Spíš film o závislosti a Thajským věžením. Koukat jak se vystřídaj na kámošově prdeli asi někoho vzrušuje, ale mě ně. Asi bych nechtěl být i se svou výškou ....i když malou tak na její extrémní.. být v jejich vězení. Box nebo Thaj box v tom nehraje až tak velkou roli. Je to prostě o přežití smažky. Ale docela se to povedlo. Dobrou noc

• 8.8.2018  12:57
    Fenomén (1996)

Přes to, že Travolta netančíl ani nikoho nestřílel tak mě to dost bavilo. Je bezva si myslet že se i hlupák může stát králem vševěd, ale na světě to tak prostě není. A nebylo to tak ani v tomto případě. Velmi pěkně provedené romaticé drama.

• 25.7.2018  22:48

Krásný průměr krásného psychologického filmu. Blbý je opět konec, tak jako vždy. Asi je moderní nechávat otevřené konce, ale já je fakt nesnáším. Faktem je, že Claire to fakt slušelo a i ten bezďák byl fajn. No žádné prozrazování, prostě se mrkněte :)

• 25.7.2018  19:09

Tak tohle byla visuální ostuda. Asi si mysleli, že zrodí novou generaci Conana a místo toho se jim povedla dvouhodinová blbost. Trapárna

• 20.7.2018  23:22
    Já, Tonya (2017)

Protože Margot Robbie - ať je jméno co chce, je prostě nejlepší, tak každý film je v jejím podání luxus. Člověk ani moc dobře neví kde se má řechtat smíchy až spadne ze židle, nebo plakat. Pláču nad skutečnou Tonyou, protože takový talent se bez přeháňky narodí jednou za staletí v takovém prostředí, střelené mami a debilního táty. Nad fileme pláču taky, ale smíchy. Jako fakt ? "Tomu říkáš bruslení doprdele...prosím nemluv před dětmi sprostě...to ještě nic nebylo, píčo :D No ve sportotním filmu, bych tohle asi nečekal :) A proč vlastně čtyři místo pěti ? Protože Tonya, byla ve skutečnosti nejlepší krasobluslařka na celým zkurveným světě a oni z ní udělali chudinku a alkoholičku, kdy to jen šlo

• 19.7.2018  17:36

Totální hovadina, hodnotím pouze to luxusní auto a barák :)

• 13.7.2018  23:46

Zas tak smutné to nebylo a to hlavně proto, že bylo jasně vidět od začátku, jak to skončí. Našel jsem ale novou herečku, která se mi pekelně líbí. Trošku je podobná Keire Knightley. Bohužel je to docela prase, protože se neholí, což je docela nechutný, takže může být sexy jak chce, ale jakmile se svlékne zdrhám :) Podíváná parádní, závěr nepovedený. Proto musím jít o stupínek dolů, ale to až tak nevadí.

• 7.7.2018  23:20
    Most - Série 1 (série) (2011)

První série pro mě zatím byla úplně best. Hodně to bylo tou novotou, ale taky strašně zajímavě zahrané a neotřelé i když jde jen o kriminálku. Obě dvě hvězdy k sobě perfektně sedí. Nádhera

<< předchozí 1 2 3 4 8 16 23 30