viperDavid

okres Praha
naivní, impulsivní, narcistický snílek

<< předchozí 1 2 3 4 8 14 21 27
    • 13.11.2017  21:24

Hodně mě nadchla Cara Delevingne, protože má nádherný úsměv. Kouzelný, miloučký, dětský a přitom dospělí. Tahle modelka se povedla a dívat se na ní je radost. Dane DeHaan byl obyčejný a ne moc zajímavý, ale děj byl luxusní. Velmi pěkné překvapení, které ne každý ocení, ale to je mi buřt

• 6.11.2017  18:46
    V utajení (2017)

Tu Prahu na konci filmu o které říkali, že je ve východní Evropě si mohli odpustit. Velká Británie i když je kousek asi nepozná rozdíl mezi střední a východní evropou. Takže mě to docela nasralo. Jinak docela kvalitní podívaná a na Noomi Rapace se docela dobře koukalo. Fajnovka

• 5.11.2017  10:43

No nijak výjimečný mi to nepřišlo. Taková ta normální hovadinka. Selena trošku přibrala, tak jí to moc neslušelo jako jinde. Ani mi to nepřišlo moc vtipný. Prostě takový normální průměr.

• 4.11.2017  12:35

Super zpracování, ale trochu nuda. Bezva výprava a mělo to i náboj, ale prostě to postrádalo takové to napjetí. Možná proto jsem film dokoukal až na potřetí. Asi stojí za vidění, pořád je to lepší než leckterá jakoby ačka.

• 3.11.2017  21:56

Dost slabí příběh a navíc tam zapletly boha a tyhle hovadiny. Jinak klasika, mafián a Boyka. Jenže Boyka ve svých letech pořád umí létat a taky létá. Kop sem, kop tam a ani magor se 190Kg nemá moc velkou šanci. To je prostě náš undisputed Boyka

• 3.11.2017  19:34

Typická střílečka, ale ne špatná. Skvělý Samuel

• 29.10.2017  20:30
    Chirurgové (TV seriál) (2005)

Asi jeden z nej seriálů vůbec. ono se to těžko hodnotí, protože současná produkce je extrémně našlapaná, ale zrovna Greys anatomy ve svém stylu určitě vítězí. To co ale nesnáším jsou anomálie, které scénáristi nepochopitelně používají. Někdy naprosto banálně zabijí hlavní postavu a někdy ještě banálnějí zachrání druhou. Ano lékař by se asi vysmál a to se dá pochopit, ale tady u toho asi nejde o tom, co se děje na lékařském poli, ale hlavně mimo něj :)

• 19.10.2017  19:35

Čermák byl fakt boží, ale ostatní vůbec nezaostávali. Líbilo se mi všechno až na fakt, že zítra už nebudu vědět o čem to bylo. Jinak musím přiznat, že česká filmová dílna se pomalu lepší

• 10.10.2017  22:31

Solidní mafiánské drama. Jean Reno je vždycky takvý fajn kliďas. To se mi na něm líbí. Zbytek sebranky byl hnus, co si zasloužil uříznout ucho

• 30.9.2017  22:02
    Cyberbully (TV film) (2015)

Trošku to připomíná smutně slavný příběh Amandy Tood akorát tady se snaží Anonymus dohnat k sebevraždě přávě toho "co ty myslel ze srandy". Když je obět právě ta co šikanuje, jako je to tady tak to bere jiný nádech, ale v právě v minulosti Amandy, bych je nekompromisně trestal.

• 30.9.2017  16:11
    Příběh vražedkyně (TV film) (2013)

Sexy Jenna Dewan, jinak takový tuctový tv film. Nic extra v něm nebylo, i když zajímavé to zas ano

• 27.9.2017  23:05

Vizuálně velmi krásné a malá Jane je překrásná. King byl jako obvykle obrovsky silný, ale zase otevřený konec. Už jsem říkal, jak nemám rád otevřené konce ? No fakt nemám !!!

• 26.9.2017  21:55

Nemůžu dát méně, než 5 hvězd. Italové točí skvělé filmy jednou za čas, ale když se jim to povede, tak se jim to povede se vším všudy a s obrovským srdcem a hereckými výkony. Perfetti sconosciuti jsou perfektvní. Nemám co vytknout. Ano konec byl hodně roztržitý, ale mělo to své kouzlo a nakonec to člověk pochopí.

• 17.9.2017  18:56

Totální kravina s totálně hnusnou Kristen Stewart. Neuvěřitelý že ve filmu personal shopper jí oblékali jako perfect looser. Blee

• 15.9.2017  08:13
    Lady Macbeth (2016)

Líbila se mi role Lady Macbeth, byla zajímavě nudná a přitom pěkná mrška. Celý děj je spíš utahaný, ale ne natolik, aby se divák nudil a chtěl film vypnout. Rozhodně stálo za vidění, ale nevím jestli bych to chtěl vidět znovu

• 14.9.2017  13:00
    StartUp (TV seriál) (2016)

První série mě úplně pohltila a vlastně jsem nezaznamenal ani chvíly nudy, nebo slepého místa. Bohužel co nechápu je, že se chvíli uvažovalo o tom, že druhou serii nenatočí i když první neuzavřeli. S tím se ale musím vypořádat. Musím udělat poklonu Adama Brodyho, kterého mám sice stále za ňoumu, ale jako producent nezklamal.

• 11.9.2017  20:31
    Disturbia (2007)

Já ten film milieu....jojo je to osobní :)

• 10.9.2017  21:06

Hrozná kravina, fakt hrozná, ale překvapivě zábavná. Efekty se povedly, hlavní ženská role je sexy a zbytek ujde. Jasně je to spíš céčko a zlaté béčka, ale prsotě to byla prdel.

• 6.9.2017  20:28
    Poznamenaná (TV film) (2007)

Nádherná Emma, která zrovna začíná jako fotomodelka, je hnusná jak prkýnko od záchodů posraným bezdomovcem. Jednoho dne, když slaví své 21 narozeniny dala svému "strýčkovi" který šel zrovna okolo a jen tak mimochodem, občas vojede její matku. Naprosto příšernej film, který měl být o znásilnění a místo toho filmová katastrofa.

• 3.9.2017  23:22
    Legenda 17 (2013)

A to nemám rád Rusáky :) Nemůžu bohužel úplně neříc, že se jedná o sportovní, jako spíš politický film. Ale nemůžu jim vyčítat, že se snaží udělat z liliputa Charlamova nadčlověka, amíci to dělají také tak proč ne.

• 3.9.2017  20:42

Rozdýchával jsem ho dva dny. Fakt dík

• 3.9.2017  18:38
    Q (2011)

Péčko natočené s dialogem. Nic víc to není. Hlavní prsatka je sice sexy, ale ten drn tam si mohla opustit. Jinak neskutečně nezajímavá kravina

• 3.9.2017  17:12
    Contratiempo (2016)

Přišel jsem na chuť španělským filmům a zvlášť na mladého ne moc populárního herce Mara Casase. Tento excelentní thriller je jen důkazem perfektně promyšleného příběhu s perfektním závěrem. Contratiempo jede v pěkném tempu a vzpomněl jsem si, jak jsem tenkrát porazil srnu a teď po 10 letech mě mají :)

• 1.9.2017  21:56
    Srážka (2016)

Honičky, střílečky, prdelky, proč ne ? Náhodou super akčnák a vůbec mi nevadilo, že je to kruté béčko. A to obsazení :) no dobře moc se nepředvedli, ale to neva

• 31.8.2017  22:08

Takové japonské závody. Ono to moc nemá co dělat se "slavnými" okřídlenými auty z rychle a zběsile. Spíš je to taková Japonská ukolébavka, bohužel bez totální akce a rychlokola moc rychle nejeli. Těšil jsem se, ale až na tu super dálnici to byla nuda

• 31.8.2017  22:05

Kdo by řekl, že v takové nadlidské supermanově kravině bude kopat za tým i sám Tony Jaa, asi chyba v překladu = chceš hrát v kravině = Jááá. Boha mojeho tady si tvůrci hodně šáhli na dno, když se rozhodli sejmout satelit letadlem. Holt někomu to pálí a někomu to spálí kariéru. Mr. Diesel to má doslova v krvi, brzy ho určitě uvidíme v i sharktornádu.

• 29.8.2017  19:18

No ty vole, to ale byla kravina. Člověk nevěděl jestli se má smát té stupiditě nebo hercům. Jako vážně, ale zase jsem se zasmál tak ty 2 hvězdy tomu dám. P.S.: v dnešní době kvalita akčních scén je podprůměrně trapná.

• 25.8.2017  20:52

Tohle normální chlap nepochopí :( Sorry ale jak se Vám to může líbit

• 21.8.2017  09:58

Přesně jak si pamatuju z kresleného seriálu, který jsem ještě navíc sledoval v polsku na prázdinách :) taková ta dětská vychytávka, ale důležite je říct, že nás to bavilo a to je základ. Jsou filmy co vás tolik nebaví, ale je to nakonec takové drámo, že dáte i víc hvězd. Takhle to prostě chodí

• 14.8.2017  21:26
    Viking (2016)

Hrozně moc tomu uškodila ta jejich víra, i když vím, že na tu dobu se to hodí. Ale já jako ateista tohle špatně nesu a tím to odneslo i hodnocení. Ale i když se přikloním k víře a těch nesmyslel okolo, musím i tak říct, že byli nudné části, které nemohu prominout. První půle filmu byla velmi dobře zpracovaná, ale pak už to šlo do kopru. Sorry jako :)

<< předchozí 1 2 3 4 8 14 21 27