viperDavid

naivní, impulsivní, narcistický snílek

<< předchozí 1 2 3 4 9 17 25 33
    • 11.5.2020  22:21
    18 dárků (2020)

Tak tohle jsem nečekal a vůbec se mi do toho nechtělo. Podle popisu jsem si říkál, že to bude něco na námět p.s. miluju tě. Prostě dárky k narozeninám že ? nic víc nic míň. Nakonec z toho Italové udělali nídherný příběh, který začíná a končí na naprosto skvělích herečkách a na překrásným příběhu. Děkuji

• 4.5.2020  14:41
    Aaron Hernandez: V mysli vraha (TV seriál) (2020)

Dost zajímavý dokument o nadějným sportovci, po kterém teď ani neštěkne ani pes. Některé scény byli naprosto zbytečně a ve finále nevysvětlené to mi trošku vadilo, příjde mi, že jen chtěli navýšit stopáž, nicméně konec dokumentu výrazně předčil očekávání, kdy člověk neví zdali má nebo nemá vliv CTE na chování. Rozhodně jsem se poučil.

• 27.4.2020  10:23

Trošku jako kdybyste hráli CoD. Jako vážně, tak se mi to líbilo, že jsem zapnul xbox a zahrál si :)

• 18.4.2020  19:15

A on snad někdo čeká, že v usa zvláště na jihu usa mají černoši nějaká práva ? takhle naivní nemůže být nikdo ani v tzv demokratické době. Jeden z řad filmů, který ukazuje na pokřivenou spravedlnost, ale souhlasím že oproti času zabíjet je to slabí odvar. Že je to podle skutečné události na tom nic nemění, protože kdyby nebylo, stalo by to za starou bačkoru. Ale dlužím omluvu, dělám tady z amíků rasisty, ale u nás to není jiné. Moje ex má Egypťany za čerou smradlavou lůzu, takže jde spíš o celosvětové odsouzení lidí jiné pleti za zločiny, který skutečně spáchali lidi jím podobní....uuu to jsem si zafilozofoval.

• 13.4.2020  00:11
    Code 8 (2016)

Přiznám se že tohle je slibný trailer k filmu, ale podle zdejšího hodnocení to nebude až tak moc úchvatný. Ale i tak se na to podívám, protože mě to rozhodně zaujalo.

• 12.4.2020  19:21
    Díra (2019)

Fuj to byl hnus. Tohle nemohl natočit nikdo normální :) Jako opravdu to je jeden z nejvíc pochmurných snímků, které jsem kdy viděl. Přes to, že hodnotím průměrně, není to odraz "umění" kterým je to natočeno.

• 8.4.2020  16:17

WARNING SPOILER Nevím teda jak na tom budou další serie ale až na pár nelogických věcí (například jiná barva kalhotek) to je velmi dobře promyšlené. Jsou zde nějaká nesrovnalosti a občas mi příjde profesor trošku mimo, ale některé zvraty jsou až báječné. První serii jsem zhltnul asi za dva dny. Parádní podívaná a rozhodně jeden z nejlepších seriálů na netflixu.

• 23.3.2020  15:00

Pardon ale mě to zas tak moc neuchvátilo, Anna je roztomilá holka, ale ani tak to moc nevylepšila. Za mě hůr než průměr.

• 18.3.2020  22:36

Jeden příběh tisíckrát ohranej. Hlavního záporáka fakt nemám rád v žádný filmu takže tady to nebylo o nic lepší. Lehce podprůměrný film. Koukatelný, ale podprůměrný.

• 16.3.2020  12:32

Příběh by mohl být zajímavý, kdyby nebyl takhle děsně natočený. Jestli tímhle chtěli dokázat spravedlnost a ukázat na pachatele, tak se to opravdu nepovedlo. Škoda

• 14.3.2020  16:14

Jako zas tak špatné jak se to tu hodnotí to nebylo. Spousta ženské krásy a naivity. Ideální hřiště pro chlapa. Denisa je pohledná a Václav Jílek správně úděsnej.

• 23.2.2020  19:09
    Isi a Ossi (2020)

Vlastně to až tak špatné nebylo. Jasně že romanťárna aneb pretty women naopak, ale docela povedené. Obě hlavní role se povedli a měli co nabídnout. Pokračování asi nemá smysl a na jednoduchý nedělní večer to stačí.

• 23.2.2020  09:58

Další důkaz toho jak se lidi mohou spojit v jednoho když jde o hodně. Ono tady ale ani není moc vysvětleno vo co go, ale na tom nesešlo. 12 muž je bezpochyby audiovizuální drama se vším všudy. Co mi trošku vadilo, bylo až moc přihřáté divadlo o tom co člověk vydrží, protože člověk není superman.

• 22.2.2020  17:06
    Příliv sirén (TV seriál) (2018)

Charlotte Best je má nová best. Nahých scén se nebojí a je i celkem kouzelná herečka :) netflix mi nabídnul celkem poutavý příběh a i když mitologie není úplně silnou stránkou na kterou si hraje, stejně se mi to i docela líbilo.

• 8.2.2020  21:20

Velice dlouhý nehororový horor, ale poklona Stephenovi Kingovi, který občas píše hrozný kokotiny, ale někdy se mu povede obrovský kousek. Ano spinkej spinkej v hrobečku, krev ti stříká z mozečku se sem celkem hodí a je důkaz toho, že pokud je skvělá předloha, film bude také.

• 2.2.2020  19:26

Tomu se prostě jen musíte smát :)

• 12.1.2020  05:21
    Pád anděla (2019)

Další díl klasické vyvražďovačky. Někdo tu psal, že je to lepší než poslední Rambo. Nesouhlasím. Butlera a jeho akční filmy mám rád, ale stále je to jen dobrý místo prášku na spaní.

• 11.1.2020  00:24
    Anna (2019)

Že by červená volavka po francouzku ? Ze začátku šlo spíš o Nikitu, pak se to ale změnilo, bohužel konec byl předvídatelný jako vlk u ovcí. Na Sashu i její bojový scénky se dobře koukalo, takže to má plus.

• 2.1.2020  18:32
    Na tenkém ledě (TV seriál) (2020)

Já se obvykle na takové seriály nedívám, protože krasobruslení rozumím jako koza petrželi a vlastně k tomu sportu celkově nemám žádný vztah. Ale mám rád Kayu Scodalario už od dob co hrála dívneku v skins a tak jsem juknul na první díl...a pak další a další a další a už mě to nepustilo :)

• 1.1.2020  20:52

Chápu že Liam není jeho bratr a občas musí vzít takovéhle béčkové filmy, ale on by zas tak špatný herec nebyl. Tohle byla ale totální kravina i když první čtvrtina filmu docela ušla. Zbytek byl ale fakt utrpení.

• 31.12.2019  20:57
    Král psanec (2018)

Tak ne tohle byla pecka ať si každý říká co chce. Výborný bojový scény a skvěle zahraný. Brutalita nemá mezí což ve 14 století asi bylo normální. Chris Pine se stává mím oblíbeným hercem.

• 28.12.2019  21:46

Veselá a zábavná jízda pokračuje :) parádička od začátku do konce

• 28.12.2019  19:39
    TY (TV seriál) (2018)

Takový ten správný nový dexter i když ne tak chytrý, ale nápaditý. Občas se mu něco nepovede a skoro si ho musíte oblíbit. Však on vlastně nedělá nic špatného až na fakt, že se zamiloval tak jako každý z nás. I když on tomu jde dost naproti :) Ne rozhodně zábavný a dobře udělaný krimi seriál a parádní konec druhé série.

• 27.12.2019  22:29
    Joker (2019)

Přiznávám, že Joaquin Phoenix, mladší bratr Rivera, je možná větší herec než River. Jeho filmy jsou vždy kusem opravdového umění. Joker je na druhou stranu normální psychopat, co v mládí trápí zvířádka a to mě moc nebere. Film je založe na této zvrácené osobnosti a já po pravdě čekal přávě to řádění v době batmana a ne před. Asi trošku škoda.

• 26.12.2019  19:44

Pro ateistu jako jsem já to jsou stařecký kecy dvou lidí, které ani vlastně neznám. Uznávám však celou estradu skvělých herců, který jsou skoro až excelentní. Někdy mě až překvapuje co Anthony dokáže zahrát o to neméně také Jonathan Pryce. Ale jak říkám, příběh jako takový mě moc nezajímá, protože to je stejné jako kdyby na mě někdo mluvil latinsky :)

• 22.12.2019  11:11

Ruský Fury je naprosto a překvapivě skvělý film. Pro českého diváka to jsou sice dva hajzlové proti sobě a je jedno kdo chcípne, ale pochopitelně je to natočené tak, že ruský sociál je best on the world. To ovšem nic nemění na faktu, že je to velmi vydařené.

• 15.12.2019  23:04
    MINDHUNTER: Lovci myšlenek (TV seriál) (2017)

Rozhodně skvělí seriál, tempo je vlažné a neuvěřitelně poutavé. Hlavní hrdinové jsou sympatické a dobře zahrané. Nevím co přesně vytknout. Velmi zdařilé

• 25.11.2019  21:25

čekal jsem propadák, ale byl jsem mile překvapen. Dceři se to dokonce líbilo více než první díl, ale zase na obranu jedničky, je stará 6 let, takže se to dá pochopit. Za skvělou postavu ohodnocuji Olafa, tomu dali scénáristi slušný, humorný prostor. Každopádně, pokračévání už nechci. Co mě ale zklamalo byli písně. V originále jsem neslyšel, ale v ČJ trhali uši.

• 19.11.2019  20:03

Ze začátku jsem se moc nebavil. Musel jsem se přepínat, abych se k filmu vrátil, ale konec byla hotová pecka. Celou dobu jsem si myslel, že je to průhledný a že je to přeci jasné. Tohle jsem ale tak úplně nečekal. Dobrý finish

• 17.11.2019  12:08
    Kraj světa (2019)

Pravděpodobně to má být film pro děti, protože dospělí jsou dost otrávený. Velkej strašák a jeho pejsci byli fajn, ale jinak trapárna. Velká dětská láska jakbysmet. Tady mě můj oblíbený netflix zklamal

<< předchozí 1 2 3 4 9 17 25 33