Agatha Christie's Poirot - Třetí dívka (2008) (epizoda)

Po dlouhé době jsem se zase podívala na jednoho Poirota. A nechápu, jak jsem bez něj mohla tak dlouho vydržet. Je to prostě klasika! A ať už se díváte na jakýkoli díl, nezklame :)).

Thor: Temný svět (2013)

Ale jo, jako pokračování to jde. Jen mi vadí, že některé vtipy byly až moc tlačené na pilu. Nejde o komedii, ale pan Taylor měl asi jinou představu... Asi se na to stejně budu muset podívat ještě jednou, ten konec mi totiž nějak unikl.. Ale to je u mě normální, takže to neberte jako chybu xD

Proroctví (2009)

No já nevím.. Ano přitažené za vlasy až hanba, ale něco do sebe to má. Jsem tak půl napůl, ale spíše bych to viděla na ten podprůměr. Někdy to byla velká hloupost, jindy zase hodně strašidelné a někdy prostě nuda...

Vlk z Wall Street (2013)

Já nevím co... nemám slov.. Tohle je naprostý zjev mezi filmy! Neskutečně vtipný film. Žádný laciný nebo fekální humor (no možná někdy trochu), ale chytré vtipy a scény, při kterých se zahýkáte jako kobyla. Drama na pozadí komedie je úžasné, ohromí vás kolik toho člověk snese a jak z toho dokáže vybruslit, jako by šlo o hru na zloděje a policajty na pískovišti. Americký snový happyend nechybí, samosebou že tam je, ale žádný patos nebo přemáhání. Ježiš to byl teda zážitek! Jedinou mini pidi chybku bych viděla v délce. Sice pozornost udržíte, ale ke konci se už film hodně prosedí.. Neříkám to často, ale TOHLE je opravdu dokonalý film! PS: A veliký dík ČSFD za Ostravskou projekci ;)

My Fair Lady (1964)

Pokaždé, když se tento film objeví v TV musím se na něj podívat. Viděla jsem ho snad tisíckrát. A pokaždé mi zvedne náladu a rozesměje. A to, že Audrey je má oblíbená herečka je v tomto případě opravdu nepodstatné. Je to výborný film, který má krásné písně a prostě stojí za shlédnutí.

Avengers (2012)

Ale jo, to by šlo. Nejsem úplně fanda akčních filmů, ale na tohle se opravdu dalo koukat. Akční scény nebyly nudné a efekty věrohodné. Normálně bych na tohle do kina nešla, ale na další díl si asi zajdu :). Plus záchvaty smíchu při Hulkových sucháčích. Díky pan Whedon :)

Velký Gatsby (2013)

Skvělá podívaná pro oči. Tím si u mě získal hvězdičku navíc. Jinak první půlka filmu je úžasná (obraz první párty u Gatsbyho mě úplně zhypnotizoval :)), ale bohužel ta druhá pak ztrácí rytmus a divákovu pozornost. Každopádně stojí za vidění, protože panu Luhrmanovi se povedlo natočit docela zdařilou adaptaci.

Lov lososů v Jemenu (2011)

Velmi milý film na nedělní propršené odpoledne. Ano, chápu, že film a jeho námět je hodně absurdní a někdo se přes to třeba nemusí přenést, ale je to prostě kouzelný snímek o naději a o tom, že když máte víru v to, co děláte všechno se tak nějak povede. Herci jsou skvělí, ale opravdu musím vyzdvihnout Kristin Scott Thomas, ta je výborná! Přesně takhle si představuju PR xD

Velmi relativní známosti (2000)

Ďábelské duo Colin Firth a Julie Andrews - skvostný tandem! Výborná anglická komedie o vztazích na anglickém venkově. Doporučuji.

Bling Ring: Jako VIPky (2013)

Zklamání.. Nějak jsem necítila to nadšení a nebezpečí, které z postav mělo vycházet. Námět opravdu dobrý, ale provedení mizerné. Opravdu škoda, na tenhle film jsme se těšila, i proto, že Emma bude konečně hrát v jiné poloze než jako Hermiona. Za to jsme vlastně dala hvězdu navíc, protože byla opravdu dobrá. Ale film jako takový to nezachránilo...