3 AM Code

Česko

1 3 6 7 8 9 10 následující >>
    • 14.4.2005  17:00
    Xena (TV seriál) (1995)

Presne ten druh naprosto zkourene zabavy, ktery by jste cekali od lidi jako je Sam Raimi a Bruce Cambell - viz. "Bruce Cambell vs. Army of Darkness". Proste nad tim nepremyslejte a muzete se smat.. tedy jen prvnich par desitek dilu, pak to totiz zacne byt ponekud repetetivni. Holt nekteri lidi nevedi kdy prestat. Xena je podle me vtipnejsi nez Hercules, moje oblibena postava je velky valecnik "Joxer Veliky". PS: Je teda fakt, ze lidi s klasickym vzdelanim musi pri sledovani likvidace recke mytologie vazne uvazovat o sebevrazde (pripadne predchazene masovou vrazdou).

• 14.4.2005  16:33
    4400 (TV seriál) (2004)

Zapletka: Behem poslednich 50 let ze zeme beze stopy zmizely stovky lidi. Pise se 11 cervence 2004 a k zemi se riti kometa - kterou sledovaci pristroje zachyti nepochopitelne pozde. A ta 'kometa' najednou zacne brzdit... misto 'dopadu' je horske jezero kdesi na uzemi USA. Kdyz tam dorazi vladni agenti, najdou 4400 lidi - nekteri zmizeli nedavno, jini temer pred 50 lety, nikdo z nich nezestarl ani o den a nikdo si nic nepamatuje. Kde byli? Proc jsou zpet? Tohle je dost originalni Sci-fi / Mysteri serial s necekanym rozuzlenim. Urcite stoji za videni. Prijemne prekvapeni od neprilis znameho rezisera a ansamblu neznamych hercu.

• 14.4.2005  13:19

Jo, je to blbost a dej je tak deravy ze by jim propadl i Mars. Ale z nejakeho nevysvetlitelneho duvodu jsem se nenudil. Je to proste akcni B-cko, takze pokud jste zrovna svym mozkovym bunkam naplanovali dovolenou muzete se na to podivat. Akce neni spatna a herci taky neurazi - vzhledem k tomu ze od nich stejne nic moc necekate. Po pravde receno, duvod proc davam 3 hvezdy misto dvou jsou Ice Cube a Natasha Henstridge, mezi kterymi to zvlastnim zpusobem jiskri. Tim rozhodne nemam na mysli city, jde spis o jakysi neurcity pocit vzajemneho respektu mezi prosazovanim zakona lehce unavenou pojicajtkou a gangsterem ktereho uz taky nebavi hra na drsnaka na uteku. Presto jsou oba dva prilis "stari" na to aby zmenily sve zvyky (v jejim pripade "vzdy dostat sveho muze" a v jeho "nidky se nedat chytit"). ....v tuhle chvili vam uz asi doslo ze tohle sice mel byt Sci-fi/Horor, ale mnohem vic je to neco jako Survival/Drama.

• 14.4.2005  12:51

"-Bojíš se hodně? -Středně. -Jak je to středně? -No vršek by šel, ale spodek nechce.." "-A kde si vzal ty součástky? -V posteli. -Nebuď drzí chlapče! -Já nejsem drzej. Máme barák v nepřehledný zatáčce a každou chvíli nám vletí do postele blatník nebo blinkr. Eště by to chtělo volant.." "-Kuš! -Jakýpak kuš když se máme dohodnout. -Tatínek myslí abych mu přinesla kuš. Asi vás chce postřílet.." --Oldřich Lipský a scénáristé kteří s ním spolupracovali teda uměli hláškovat. :)

• 14.4.2005  12:25
    Babylon 5 (TV seriál) (1994)

Mam velkej problem tehle serial hodnotit jako celek. Jednotlive sezony (celkem je jich 5) maji totiz dost nevyrovnanou kvalitu. Prvni sezona se tvari dost epizodne, a az teprve po shlednuti dalsich si uvedomite, ze obsahuje spoustu naznaku a kusu skladacky hlavniho pribehu a zdaleka nejde o tak samostatne epizody (z hlediska hlavni dejove linie) jak se na prvni pohled zda. POZOR SPOILER!!! : Sezony 2 a 3 jsou urcite vrcholem serialu. Zejmena posledni epizody 2 sezony, kdy se nad osudem galaxie stahuji mracna a vse nezadrzitelne smeruje k valce jsou strhujici. Konflikt zajmu mezi moralkou a povinnosti, prichod Stinu, nepochopitelne pohnutky Vorlonu a do toho jeste nevyzpytatelni telepati - proste dokonaly chaos (v dobrem slova smyslu). A ve trojce to propukne naplno. O to nevyrovnanejsi se mi zda 4 sezona - hlavne u prvnich dilu. Na jednu stranu se nektere dily neuveritelne vlecou a na druhou jsou naprosto zasadni otazky polozene v celem predchazejicim deji zodpovezeny strasne zkratkovite. Pozdeji se to ale zlepsi. Az seberu sily zkouknout 5 sezonu, tak dam hodnoceni. doplnuji: Ok pata sezona to zachranuje, na 2 a 3 IMHO nedosahne, ale urcite stoji za to. Celkove davam ctyri hvezdy a doporucuju vsem pravovernym sci-fi fanum. ps: tohle je jeden z tech serialu kde je zasadni znat souvislosti, tedy sledovat postupne dil za dilem.

• 14.4.2005  12:00
    Práce nevhodná pro ženu (TV seriál) (1997)

Ne vsechny dily jsou perfektni, ale je to rozhodne nadprumerny krimi serial. Samotne detektivni pripady jsou inteligenti a Helen Baxendale jako citove "otevrena" italka, trochu ztracena v prostredi plnem odmerenych anglicanu, podava IMHO skvely vykon. Z nedostatku lepsich slov proste reknu, ze na jejim projevu je neco neuveritelne uprimneho. Jen tak mimochodem - prvni dil si urcite zaslouzi 5 hvezd.

• 13.4.2005  17:32
    Hvězdná brána: Atlantida (TV seriál) (2004)

Prvni a druha sezona prinesli trochu cerstveho vetru do SG vesmiru ale syndrom "nove koste dobre mete" je uz pryc. S prichodem 3 a 4 serie musim snizit hodnoceni, tema uz je vazne hodne vytezeny a zacina to bejt znat: spousta dilu je totalni VATA, stejne jako u zaverecnych sezon SG1. Muzem se jen modlit za nejaky dustojny zaver.

• 13.4.2005  17:07
    Den poté (2004)

Nechutně nudný a hloupý film s kvalitní výpravou a efekty.

• 13.4.2005  16:02
    Velký flám (1966)

Pri ty nocni zranici v hotelu vzdycky dostanu chut vtrhnout do kuchyne a vyzrat celou lednicku. 5/5 za humor ktery tentokrat (mimojine) opravdu prochazi zaludkem!.

• 13.4.2005  15:31

Videl sem to 2x, jednou sem usnul a podruhe to sice dokoukal, ale na konci uz sem si nepamatoval ani o cem to bylo v prvni tretine. Nejvyraznejsi vzpominky: trava ohybajici se ve vetru. Jinak se do zdalo docela ok..

• 12.4.2005  18:57
    Zvíře (1977)

Kdyz si to tak prebiram v hlave je to tohle nejlepsi Belmondo. 100% natriskana komedie se spoustou nezapomenutelnych scen ("Jeste sem nevykouril svou posledni cigaretu", "Mejte slitovani socialni pani", "Zenska, no fuj!","Na Monmartre - Aaa k Misu - Ne! Ke me domu!") a mraky dalsich. Tenhle film snad nema jedine hluche misto. Zaslouzenejch 5. :)

• 12.4.2005  16:12

Je to slusne, zejmena herci v hlavnich rolich. Nicmene je to porad snaha (marna) dostat obsahove bohatou knihu do jedineho celovecernaku. Kdybych predlohu neznal asi bych se citil osizene a sel s hodnocenim niz.

• 11.4.2005  18:21

AKA: Kucharova pomsta. Bez debat nejlepsi Seagal a poradnej klasickej akcnak. Muzou za to na sto procent i paradni padousi s Tommy Lee Jonesem v cele a Erika Eleniak co by tresnicka.. z dortu.. :) Jinak dejte na Stranixe, ma pravdu kdyz rika: "Doumere, Doumere.. proc ste toho chlapka neziskal pro nas, at by si rek cokoli, stalo by to za to."

• 11.4.2005  18:03

Ne nejlepsi triky, ne nejlepsi herci, ne nejlepsi scenar. To vsechno je ovsem nepodstatne, protoze tenhle film(a kniha) je pro me ztelesnenim a podstatou zanru fantasy. ps: Nasledna pokracovani nemaji s puvodnim NS spolecneho zhola nic nez kulisy.

• 11.4.2005  17:55
    Píseň pro Rudolfa III. (TV seriál) (1967)

Na tenhle serial sem narazil naprostou nahodou v ramci vysilani starsi tvorby na CT2. Kdyz se podivam na soucasnou TV produkci, je skutecne neskutecne co v Ceskoslovensku v kratkem obdobi svobody pred '68 vzniklo za neuveritelne originalni a svezi dilko. Jestli TOHLE je atmosfera a duch ktery komunisti normalizaci zabili, tak uz jen za to si zaslouzi do jednoho viset...

1 3 6 7 8 9 10 následující >>