Šílený Max: Zběsilá cesta (2015)

Nerozumiem tomu vysokému hodnoteniu. Je to nudný a nezaujímavý film. Ak by som vedel čo to bude nepozeral by som to. V podstate sa tam nič neudialo bola to len jedna naháňačka bez nejakých dejových zvratov bez hlbšej myšlienky a bez napätia. Za 3 hviezdy a tá tretia je len za vizuál. Film ničím iným nezaujal, je to jeden bezcenný kus.

Ledové království (2013)

Tak to vyzerá že sa Disneymu kúpa Pixaru vyplatila. Získali nie len v súčastnosti najúspešnejšie animačné štúdio, ale je zrejmé že dosť ťažia aj s kreatívnej pomoci, ktorú ľudia s Pixaru poskytujú tvorcom zo štúdia Walta Disneyho. Pred pár rokmi Tangled a taraz toto. Je vidno že sa snažia nadviazať na bohatú a úspešnú históriu.

Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)

Čo to malo byť? Na toto som mal čakať osem rokov?!! Neuveriteľne depresívny a trápny koniec. Tento seriál už nechcem nikdy vidieť. Vďaka za Priateľov.

A dost! (2013)

Tá posledná hviezdička je za Jamesa.

Tajný život chaosu (2010)

Tak toto patrí na vrchol rebríčku dokumentárnej tvorby. BBC jednoducho vie ako sa robia kvalitné dokumenty.

Legenda o Lilith (2004) (TV film) odpad!

Mám chuť sa zastreliť! Radšej to nikto nepozerajte, iba ak krátko pred smrťou, najlepšie plánovanou...

Obávaný bojovník (2006)

Škoda len že sa na konci neobjavilo: Based on a true story.