Stejšn

Česko

4 body

<< předchozí 1 2 3 4 15 28 42 55
    • 22.5.2020  23:26

Escort RS2000 s vinylovou střechou. Co víc dodat.

• 22.5.2020  22:35
    Dech života (1987)

Hrozný je, jak má v tomhle filmu Maryam d'Abo pořád otevřenou hubu. To jí to nemoh režisér říct?

• 18.5.2020  22:23

Neuvěřitelné.

• 9.5.2020  21:40
    Shrek 2 (2004)

Nabubřelé pokračování, typická dvojka, stále ale výborná.

• 9.5.2020  21:39
    Shrek (2001)

Ve své době absolutně nejlepší animák, inovativní, vtipný, technicky bravurní a přitom neinfantilní, bez hluchých míst. S odstupem už skoro dvaceti let stále úžasný film.

• 30.4.2020  08:02

Když se člověk vzpamatuje z prvotního šoku a po deseti minutách si zvykne na to, na co vlastně kouká, je to vlastně nakonec docela nuda. Jedna hvězdička za různobarevné jůheláky.

• 24.4.2020  23:07

Tak na tomhle jsem byl kdysi s tetou v kině. Ježiš, už tenkrát mi to přišlo blbý.

• 18.4.2020  22:01
    Dobrodružství šesti trampů (TV seriál) (1969)

Knížka (tedy trilogie) poprvé vyšla v roce 1933 (tedy skoro před 90 lety!!!) a dodnes má jiskru, srší vtipem a je úžasně čtivá (mám vydání z roku 1967). Co ale říct k tomuhle seriálu? Naprostý paskvil, který není ani vtipný, ani dobře zahraný a vlastně ani vůbec ničím zajímavý. Možná někoho zaujmou aspoň písničky.Právem zapomenuté dílo. Dobře to vystihl Přemek.

• 13.4.2020  11:26

Trapas.

• 29.3.2020  18:25

Kombinace soft teenagerovské komedie a zombie masakru? Proč ne. Celkem vtipný film. Scéna s trampolínou epesní.

• 28.3.2020  22:09

Únavná vyčpělá rozmazávačka. Nic co by táhlo děj, nikdo komu by se dalo fandit. Chybí vtip a náboj, chybí pocit dobrodružství. Film, u kterého jsem měl problém udržet pozornost.

• 27.3.2020  21:57

Zasraně hnusný animovaný horor.

• 21.3.2020  23:16
    Monstrum z hlubin (2013)

Jediná věc, která na týhle sračce stojí za pozornost, jsou plicní vaky tý blondýny. Ale ani ty to nespasej.

• 14.3.2020  12:09

Právem zapomenutý Clouseau. Je to blbé (teda ne že by série se Sellersem byla nějak oslnivě inteligentní), což bych tomu i odpustil. Ale ono to hlavně není VŮBEC VTIPNÉ. Za celou dobu jsem se ani jednou nepousmál, ten film je k uzoufání nudný.

• 13.3.2020  23:01

V Commandu dostal Benett trubkou a už se z toho nevzpamatoval, propadl se až do sraček typu tohodle filmu. Je to debilní, stojí to za hovno a není proč na to koukat.

• 1.3.2020  20:41
    Ježek Sonic (2020)

Jsem velice spokojen. Bál jsem se filmové adaptace, protože Sonica mám ze Segy rád a zfilmovaných her, které dopadly strašně, už jsem viděl dost. Tohle ale vůbec nebylo špatné! Fanoušky Megadrivu to nemůže nepotěšit, děti v kině se taky bavily. A ani Jim Carrey, kterého moc nemusím, tu nepůsobil křečovitě jako ve svých jiných filmech. Tři hvězdičky za film samotný a jedna navíc za to, že mě ničím nenaštval, ani nezklamal. A pokud bude finančně úspěšný, potitulková scéna jasně otvírá dveře k dvojce a já už se jí nemůžu dočkat. ... No a ještě jedna poznámka. Jimovi Carreymu se prý vůbec nelíbilo, že fanoušci kecali do tvorby filmu. Já osobně si myslím, že kdyby do toho nekecali, tak by možná teď nebyl ani v červených číslech. Já osobně bych na Sonica tak, jak vypadal v prvních trailerech, rozhodně nešel a Paramount má u mně za to co udělal obrovský palec nahoru!

• 29.2.2020  21:38

Spíš by se to mělo jmenovat Ukecaný mnich, protože postava toho číňana je k uzoufání nesnesitelná. Film je strašná nuda. A dorazily to příšerné kung fu souboje na neviditelných lanech.

• 28.2.2020  23:21

Strašná nuda. A ani na tu Sophii se tu už nedá moc koukat.

• 24.2.2020  20:12

Nehodnotím osobu, ale pořad. A ten byl udělaný opravdu pěkně.

• 15.2.2020  21:27

První film byl obsahově prázdný, druhý je přímo vakuum.

• 12.1.2020  21:40

Japonsky ulítlé a technicky pěkné.

• 4.1.2020  21:15

Film, kterým se ztrapnili všichni zúčastnění. Nejvíc asi režisér.

• 3.1.2020  10:53

Road movie o ničem. Dvě pipky někam jedou, tam chvíli kdákaj. Pak zas někam jednou a tam chvíli kdákaj. A tak furt dokola.

• 2.1.2020  23:43
    Pes baskervillský (TV film) (1988)

Průměr po všech stránkách.

• 1.1.2020  11:56

Navzdory všeobecné chvále a adoraci několika generacemi je to pro mě jedna z nejotravnějších pohádek vůbec. Prostě mě štve, jak tu přehrávají úplně všichni.

• 30.12.2019  08:23

Typické socialistické retropeklo, které má smysl vidět pouze jednou, ze studijních důvodů. Trochu statistiky: odhalené kozy: 0x. Odhalený zadek: 2x (z toho jednou Rodenův). Odhalené péro: 1x. A šunkovar.

• 27.12.2019  11:09
    Overlord (2018)

Return to castle Wolfenstein. Mně se to líbilo moc. Celou dobu jsem se bál, aby to autoři nepřešvihli a nenacpali tam zmutované příšery ala Resident Evil, ale ustáli to se ctí a já jsem byl spokojen. I kdyby byl film celou dobu ve stylu první půlhodiny, kdy nejde o nic jiného než druhoválečnou řežbu, tak bych se nezlobil, protože je natočená parádně.

• 12.12.2019  22:16

Parta srandovně vypadajících paňáců chodí večer po městě a rozbíjí lidi s asfaltovýma hlavama.

• 6.12.2019  23:08

Tak samozřejmě je to primárně určené pro geeky 40+, kteří na to půjdou se svými dětmi. Prvoplánový kalkul se vcelku vyplácí a začátek navnazuje. Ale pak se to tak nějak okouká, cukrkandlu začne být moc a ke konci, kde už je to jenom pro ty děti, už mě to chvílemi otravovalo. BTW kdo psal oficiální text distributora??? Google generator??

• 6.12.2019  23:01
    Smrtící oteplení (2008)

Já myslel že je to záznam z gaypride a ono je to kupodivu ještě horší...

<< předchozí 1 2 3 4 15 28 42 55