Rudí prezidenti - Kněz komunismu - Gustáv Husák (2018) (epizoda)

Opět velmi dobře podaný dokument o další bolševické zrůdě. Za jeho osud by ho člověku bylo chvílemi až líto, ale za tím vším se pořád skrývá cílevědomá karieristická svině, která všechno podřídila cílevědomé cestě k moci. Zajímavé je v titulcích poděkování jeho synovi, zajímalo by mě, jak na otce hledí.

Ztratili jsme Stalina (2017)

Nejhorší na tom je, že to takhle klidně mohlo ve skutečnosti být, do puntíku. Nedivím se, že z toho rusákům cuká oko. Ať mi někdo něco říká o divokém západu - dokud si budu moc vybírat světové strany, mám vždycky jasno.

Skrytá království (2014) (seriál)

Dal bych šest, padá mi z toho držka na zem. I když teda mám už i podezření na CGI.

Lampasy (1981)

Hrozně řídká komedie, které chybí to podstatné: humor. A ten konec s rusákama je tak dementní, že váhám jestli ještě jednu neubrat.

Spolu (2022)

Veronika Žilková si tu v podstatě střihla podobnou roli jako ve Švankmajerově Otesánkovi. Zahrané je to dobře, podruhé to vidět nepotřebuju a za mě je to zbytečně dlouhé.

Ape (1976) odpad!

Památná scéna, kdy obří opičák fakuje nepřátele prostředníkem, stojí za vidění. Jinak film k hovnu.