South Park: Peklo na Zemi (1999)

Sprostější, ale zároveň mnohem slabší a nudnější než původní seriál. Všeho moc škodí, a vulgarita úplně za každou cenu tomu fakt neprospěla.

Xena (1995) (seriál)

Jedna jen za Campbella. Jinak je to teda hrozná sračka. A z toho kvílení, když ta hlavní lesba dělala salta, mě bude bolet hlava asi do smrti.

Vetřelec ³ (1992)

Fincherovi zapomněli na začátku říct, že ve filmu o vetřelcích by mělo být taky trochu napětí. Nebo když už ne napětí, tak aspoň jakékoliv jiné atmosféry. Tady bohužel ale není NIC. Film je prázdný, prostě si jen tak plyne, bez čehokoliv, co by diváka šokovalo, ohromilo nebo alespoň zaujalo. Je na něm vidět, že byl extrémně laciný, čiší to úplně ze všeho a to bohužel včetně scénáře. Sigourney Weaver se naštěstí od dvojky herecky hodně vypracovala, už před kamerou nechodí jako když má zácpu, jenže bohužel zase nemá co hrát. Hodnotím to třemi hvězdičkami se skřípěním zubů. Kdybych měl hodnotit speciální prodlouženou verzi, tak bych musel ještě s jednou hvězdičkou dolů, protože ta půlhodina navíc nejenže nepřidává nic, co by filmu pomohlo, ale naopak ještě kvůli přemíře otřesných záběrů na digitálního aliena film degraduje na úroveň televizní produkce. Nuda, nuda, nuda.

Titanic (1997)

DiCaprio, kterého tenhle film doslova "udělal", mi tu sice vůbec nesedí a je mi hrozně nesympatický, stejně jako celá ta romantická vata (přechytralý Jack je neskutečně otravný a ledovec mu měl v půlce filmu urazit hlavu), ale řemeslně je to tak skvěle udělané, že 4 si to zaslouží bez debat.

Vinnetou (1980) (seriál)

Náhodou to byla docela prdel. Nemožnej vypatlanej starej Vinnetou, kterej sedí u ohně, zjevně na houbičkách, houpe se dopředu a dozadu a dělá hou-hou-hou-hou hau-hau-hau-hau. K tomu cikán jménem Tašunka, kterej je furt v průseru a Old Shatterhand, kterýho hraje nějakej strejc s plnovousem. Ve Studiu Kamarád jako malej jsem to docela žral, ale jinak je to děs. Jedna hvězdička za titulkovou melodii, která byla opravdu dobrá.

Ulice (2005) (seriál) odpad!

Novácký zabiják vášně.

Četník ve výslužbě (1970)

Hnusné vaření z vody - režisér vzal předchozí tři filmy, vystříhal z nich některé dobré scény a slepil dohromady. Části mezi nimi vyplnil vatou, kde ty scény četníci jakoby sledují na promítačce. Debilní vykrádačka. Stejný osud potkal i filmy s Růžovým panterem. Také se mi tímhle filmem definitivně zprotivil Michel Galabru. Jeho herecký výkon, hlavně v druhé půlce filmu, je tak tragický, že by zasloužil Zlatou malinu, pokud by v té době existovala.

Malá Velká Británie (2003) (seriál)

Co se mi líbí: že si někdo dneska (teda, ono je to už osm let, že) dovede dělat naprosto politicky nekorektní srandu a navážet se třeba do bukvic, a to velmi nevybíravě. Co se mi nelíbí: že když chce televize odvysílat pořad podobný tomuhle, musí ho kupovat z ciziny, jelikož tady by jí místní multikulti sežrali zaživa. Celkově kvalita pořadu tak za tři.

Stvoření světa (1957)

Technicky výborné, ale protože je to už ze své podstaty křesťanská agitka, nemůžu tomu dát víc než tři.