Indie Game: The Movie (2012)

Parádní dokument o tvorbě nezávislých her. Každému aspoň trochu pařanovi doporučuju :)

Nuda v Brně (2003)

Určitě jeden z nejlepších českých filmů EVER !! Nízké hodnocení nechápu, je to perla.

Mezi pohlavími (2005) (TV film)

Kvalitně zpracovaný dokument. Velmi zajímavé téma. Okořeněný velmi vtipnou dvojicí... :)

Most (2006)

Film s děsivě nudnými průpovídkami typu měli jsme ho moc rádi, bude nám chybět, škoda že neudělal to či ono ... tohodle jsou plné zprávy na TV Nova. Tendle dokument měl jít do hloubky. Místo toho je plytký až hanba. Jediné zajímavé pasáže, jsou skoky lidí do vody, ale na 93 minut filmu bylo cca 5-6 čtyř vteřinových skoků... jinak plky.

Šašek a královna (1985) (divadelní záznam)

Moje první setkání s Bolkem jako divadelním hercem a tvůrcem. A hned jdu hledat něco dalšího :)

Až vyjde měsíc (2012)

Když ji miluješ, není co řešit :) Krásný příběh. A těším se na další filmy s Karou Hayward :)

Méďa (2012)

Velice zábavné !!! Viděli jste někdo lepší komédiu v roce 2012 ?!

Atlas mraků (2012)

Jednak mi vadila délka filmu - když si při sledování říkam, už aby byl konec, je něco špatně :) Příběh velmi stupidní, ono se to snaží vypadat jako nějaké veledílo, ale opravdu zajímavý mi přišel jen ten únos z McDonaldu :) Skoro by se dalo říci Avatar 2.

Green Lantern (2011)

Efektní komiks. Určitě lepší než Daredevil :D

Skyfall (2012)

Nepřišlo vám to místy úplně okopírované z Batman - Dark knight ?!!