Kacula24

okres České Budějovice

<< předchozí 1 2 3
    • 17.10.2014  16:49
    Equalizer (2014)

Po dlouhé době film, po jehož skončení jsem si řekla: "Tak tohle musim vidět znova!".

• 25.6.2014  21:51
    Pod kůží (2013)

Nenechte se zlákat obsahem.

• 29.3.2014  18:09
    Temný případ (TV seriál) (2014)

Naprosto přestřelený hodnocení! Po 4. dílu už mě to nebavilo, dokoukáno jen ze zvědavosti co teda přijde za zvrat... a ten nějak nepřišel...

• 14.3.2014  09:35

Skvěle sestříhané, vtipné i napínavé... Kam se hrabou všechny road movie, scénář byl opět napsán samotnou cestou... Ale pomalu vám začínají docházet kontinenty, co pak budete dělat? Držím palce do další výpravy :)

• 26.1.2014  23:34

Parta buranů a primitivů snad horší než celá země...

• 8.1.2014  16:38

Už dlouho jsem nepoprskala obrazovku... Jízda při který si nevydechnete...

• 10.12.2013  10:58
    Divoký anděl (TV seriál) (1998)

Jo je to totálně blbý, ale když se to porovná s jinýma podobnýma tvorbama, je Divoký anděl vlastně nejlepší z nejhorších... Bývá to i docela vtipný... A navíc je to moje srdcová záležitost z dětství :)

• 20.1.2013  12:34

Problém většiny komedií je, že nedokáží udržet to rozjeté tempo. 3/4 filmu byla skvělá, vzájemné naschvály v bytě, honička po městě.... Ale ke konci to zase sklouzává do té typické nudné romantické břečky a je po komedii. A to mi pak vždycky znechutí celý film.

• 2.8.2012  23:50
    Méďa (2012)

Film hodně brzdí ty romantický pasáže, dost mi tam vadili, jinak bezva, některý scény výborný.

• 18.6.2012  23:03
    Tisíc slov (2012)

Ty jeho ksichtíky mi tak chyběly :) Milý film.

• 23.5.2012  22:02

Proč taková nízká procenta? Ten film tak blbej neni, já si na něj ještě párkrát po shlédnutí vzpomněla, což se taky často nestává.

• 10.4.2012  22:42
    Zmizelá (2012)

Škoda, škoda... první hodina filmu byla moc fajn a já s velkým zájmem sledovala dění. Ale poslední část alá: " proč bych si nevyšla na noční procházku, všechno zvládnu sama, jsem přeci silná žena", to jsem nějak nemohla překousnout.

• 4.3.2012  21:31

Tomu se říká nadšení :)

• 28.2.2012  22:54
    Jack a Jill (2011)

Paráda! Dostala jsme přesně to, na co jsem se těšila - že se zase jednou pořádně zasměju a několikrát! Sandlera miluju a nesnesitelnou ženskou ztvárnil perfektně! Hold jste všichni suchý!!!

• 3.2.2012  20:49

Docela utrpení. Za Keiru mi bylo chvílema pěkně trapně, ty její skřeky a cenění zubů.. a když k tomu ještě přidám, že rozhodně nepatří mezi mé oblíbenkyně, tak oko přivřít nemůžu. Dalším mínusem je hodně velká nuda.

• 12.1.2012  20:59
    Retreat (2011)

Mně se to teda líbilo moc, nevim co tu zas všichni pindaj. Pro mě velice napínavé, mrazivé, během sledování jsem několikrát změnila tip na očekávaný konec, který jsem stejně neuhodla. A to je přesně vono.

• 5.1.2012  19:34

Box nesnášim, ale tohle bylo docela fajn podání. Avšak škoda té rodinné vomáčky, která tam neměla co dělat.

• 2.1.2012  19:09
    Neklid (2011)

Ta Mia je tak votravná, pořád se k ní snažim najít cestu, ale teď už s ní asi definitivně končím. Opravdu převratný film, to jsme ještě neviděli.

• 18.12.2011  11:13
    Nevinná (2008)

A to jsem si myslela jak The Next Three Days neni nějak supr film.. a von je zase jenom vobšlehnutej. Ale i když to nerada říkám, je vobšlehnutej dobře, ne-li líp. V americký verzi je daleko více napětí a akce, zde je spoustu "hluchých" míst.. Ale i tak dávám stejné hodnocení, přece jenom byli první a Francouzi jsou mi daleko více sympatičtí :)

• 14.12.2011  11:27
    Ve jménu vlasti (TV seriál) (2011)

Sice si o terorismu a celý slavný Americe myslim svoje, ale i tak je tenhle seriál pecka. Spousta nečekaných zvratů a hodně napětí.

• 6.11.2011  21:34

Po dlouhé době jsem se rozhodla navštívit kino a vůbec toho nelituju. Paráda! Skvělej nápad. Nenudila jsem se ani vteřinu svého času, který mi zbývá. Jo, je tam pár děr, ale ty se daj velice snadno odpustit.

• 31.10.2011  17:21
    Teror (2011)

Působilo to na mě hrozně uměle a násilně. Navíc to tu už párkrát bylo. Nebýt Kidman, tak na to nekoukám...

• 27.9.2011  22:28
    Drive (2011)

Začátek filmu pecka, připadala jsem si jak v GTAčku. To byl jediný světlý okamžik. Poté mé nadšení upadlo. Ježiš to bylo tak neskutečně utahaný... Jo a z toho tak opěvovaného soundtracku bych blila.

• 21.9.2011  20:59

Náboženský výkal. Ani nevím, za co ta jedna, asi za dinosaury.

• 6.9.2011  21:26
    Na straně osm (TV film) (2011)

Nemám ráda, když se mi u filmu klíží oči.

• 5.9.2011  19:16
    Xena (TV seriál) (1995)

Seriál mého dětství. Nedavno jsem to zahlédla v TV a musela jsem se opravdu smát.

• 22.8.2011  22:56

Je to blbost, ale když já ty zvířata tak miluju :) A zookípr je moje vysněné povolání :) Každopádně o příběhu nemůže být řeč, ale bylo zde dost vtipných scén a já se bavila!

• 22.8.2011  11:45
    Bouře (2010)

Nechte Shakespeara už konečně v klidu odpočívat...

• 1.8.2011  23:00

Líbila se mi tak akorát hudba a scéna u bazénu - ta mě fakt rozesmála. Jinak hovadina. Portmanová se asi rozhodla, že si dá po labuti načas voraz a bude se teď věnovat přiblblým rolím (Hesher, Your Highness, No Strings Attached...)

• 24.7.2011  13:38
    Magnolia (1999)

Chci zpátky 3 hodiny mého života! Role T. Cruise mě naprosto iritovala a J. Moore tu předvedla taky solidní hysterku. Pořád jsem čekala, že kvůli tak vysokému hodnocení mě konec nějak překvapí, posadí na prdel a nic. Jen hromada filosofických keců, kterým padající žáby daly korunu.

<< předchozí 1 2 3