Esdälon

okres Praha-východ
HOVADO

<< předchozí 1 2 3
    • 16.3.2018  21:14
    Kopačky (amatérský film) (2017)

Hehe, takhle má vypadat punchline! Závěrečná titulková "rekapitulace" taky super. Na můj vkus to bylo možná až moc dlouhý, nicméně možná díky tomu lépe vyzněla ona "punchline". Pět bych tomu asi nedal, ale kvůli těm odpadkujícím retardům jí tam plácnu!

• 26.3.2016  22:30

1. hvězda - Irons, 2.hvězda - Zimmer. Předchozí komentář mažu - už jsem vystřízlivěl, je to sračka.

• 8.9.2014  23:39

Bez nějakýho okolojdoucího zdlouhavýho komentáře... Tohle je zasraná megahaluz, kterou by měl vidět každej.. KAŽDEJ!

• 11.2.2014  12:01
    Stoupenci zla (TV seriál) (2013)

Po první sérii dva. Zabíjení je super, ale děje se jaksi zbytečně, nemá to žádnou logickou návaznost, furt někdo skoro umírá, FBI agenti padají jak hrušky (to jako fakt ty teenage děcka sestřelej agenta? Ale no tak! Pořád někdo někoho zrazuje, a dohromady nikdo nemá žádný motiv. Scénáristicky totálně v prdeli. Ale Kevin je borec a James taky (až na ten závěr, tam melou takový hovna, že jsem si trhal vlasy). Uvidíme jestli se to v druhé sérii zvedne aspoň na zásun dovnitř a ven, anebo to skončí debaklem, prohlásím nuda a nechám jí tam nahou ležet.

• 28.1.2014  18:15
    Sanitka (TV seriál) (1984)

Dvě hvězdy za Českou sodu. "Doktor Jandera?" "Ano, doktor Jandera u telefonu". "Jděte už do prdele, kurva!" "Jo, tak já jedu."

• 8.1.2014  00:44
    Hooligans (2005)

SMRT SPARTĚ!!!

• 5.1.2014  00:51

Nejlepší film všech dob? Jo.

• 2.1.2014  20:04
    Arrow (TV seriál) (2012)

Místama máte chuť vypnout zvuk, protože pár dialogů je vyloženě blbých až to bolí. Nicméně kvůli té akci a nekompromisnímu killování záporáků se to dá i vydržet. Jo a taky kvůli tý blondýně. (Mohli by jeden díl pro srandu voRkovat a mr. Arrow by jí mohl pořádně naložit.) Druhá série se velmi zvedá, část castu se naučila i hrát, leč pořád to má hluchá místa.

• 25.12.2013  22:34
    Thor (2011)

Černej strážce portálu v Asgardu? To jako kurva fakt? V tom Asgardu? Jako do severský mytologie nacpat černocha může jenom maximální kretén. Kromě tohohle mega přešlapu je to další komixová nuda od Marvelu.

• 15.12.2013  21:01
    PROXiMITY (2013)

Za pět dní práce udělat tohle? Oukej. http://www.youtube.com/watch?v=7J2AhMZ7wdQ

• 9.12.2013  19:57
    Griffinovi (TV seriál) (1999)

Nůůůůdá.

• 5.12.2013  12:21
    Firefly (TV seriál) (2002)

Malcolm Reynolds is THE captain. Aby se mi postavy nějaká sranda série dostaly pod kůži se mi fakt nestává. Naprosto geniální zábava, u které chybí minimálně dalších pět řad. (Použití čínštiny místo anglických nadávek posílá dusivé záchvaty smíchu skoro do bezvědomí. Pět. Pět. Pět. Pět.

• 2.12.2013  00:15
    Jurský park (1993)

Absolutní zlom filmařiny a CGI. Bez tohohle filmu by nedokázali vzniknout další poklady světového filmu. Kam se serou nějaký avataři.

• 22.11.2013  19:20
    M is for Mutiny (amatérský film) (2013)

Mě se to líbilo, jasně chybí tomu docela dost, ale v rámci srovnání s některými jinými místními "tvůrci" to je o moc lepčí. Ještě bych dodal, že by uživatel džonmiler neměl komentovat amatérské filmy. Věci které totiž produkuje on, jsou hotová katastrofa.

• 21.11.2013  22:14
    Mamma Mia! (2008)

No ty krávo, tenhle odpad bych dal dvakrát, kdyby to šlo. Nekecám, že mi z toho bylo špatně.

• 21.11.2013  10:03
    Kick-Ass 2 (2013)

Já se bavil, někdy člověku stačí fakt málo. Třeba patnáctiletá holka, která porcuje záporáky na sračku. Už v jedničce byla Hit-Girl kouzelná, kde na konci vystřílela asi milion zabijáků, a pak si vyšlápla i na mafiánského bosse Marka Stronga. Čekal jsem s čím přindou tentokrát. Nebyl jsem zklamán, scéna na střeše vozu je jedna z nejlepších, které jsem u jakýchkoli jiných marvelových filmů postrádal. Proč prostě nevoRkujou ostatní homixárny. Hit-Girl by he musela sfouknout jako svíčku. A Jim Carrey jako Colonel and Stripes? Faktže jsem si pořídil na smsku záznam třech zabušní s výkřikem JEHOVAS WITNESS! Doufám, že se najde na pokračování.

• 19.11.2013  18:05
    Já a robot (TV seriál) (2013)

Tady je chytrolínů po prvním díle až do prdele. Pilot byl flufný, druhý díl byl flufný, třeba to celé bude flufné. Nebo třeba taky ne. Ale na soud to chce alespoň celou sérii. A spousta lidí už je tu celá vycákáná, buď jak je to úža nebo jak to stejně bude odpad. Jste banda pokryteckejch čuráků.

• 25.10.2013  20:25
    Ostrov (2005)

Jediná výhrada k postavě Djimona, jak najednou votočí o stovosumde. Nejdřív v klidu zdemoluje půl města a pak zachraňuje produkty. Tady fakt scénáristi měli dostat přes držku. Ostatní nedodělky jsem blahosklonně přehlížel.

• 15.10.2013  21:45

Which would be worse - to live as a monster? Or to die as a good man? Nemám víc co bych řekl.

• 9.9.2013  18:42
    Vyfič! (2009)

Jediný ženský "sport", na který bych byl ochoten se koukat. (Dívčí volejbal se nepočítá).

• 6.9.2013  22:43

Takové flufné zombie béčko s Bradem Pittem. Pepsi product placement neuveriteľný.

• 3.9.2013  17:33

Tomuhle filmu můžu dát buď odpad nebo bůra. Dokaď mě to bude bavit, tak tam bude pět.

• 29.7.2013  19:08

"A támhle odtud povede dlouhá alej s fůrou soch, bude se jmenovat dlouhá alej s fůrou soch. Támhle budou zahrady s olivovníky, smutečními vrbami, svátečními vrbami, johó! A TAM bude Palác s velkým nádvořím, kde bude plno tanečnic! A tady! Malá pelargonie!" <- nejúžasnější volovina, kterou jsem kdy viděl. Ty hlášky stojej za to. Faktžejo!

• 22.7.2013  22:15

Šli jsme na to vožralý do letňáku. "Dělej zařvi!"

• 21.7.2013  23:24
    Já, padouch (2010)

Ošukal jsem na to holku. Takže minimálně za čtyry. Jestli to i příště zabere a bude tenhle animáček fungovat jako předehra, tak dám plnej. EDIT: Ha! Funguje to!!!! Dávám pět. Sice jsem už na po další nedával pozor o co vlastně jde, žádnou hlášku si z toho stejně pamatovat nebudu, ale za ty soulože si to zaslouží...

• 6.7.2013  10:34

Tak to bylo slušné ty vole.

• 3.7.2013  23:01
    Trans (2013)

Tvářilo se to až moc chytře a to byla asi největší chyba. Film hodně táhne nahoru naprosto vynikající psychopatický McAvoy střílející černochy do dicků. Nekompromisní s kozama venku a nějakou tou krví okolo, ale prostě se to tvářilo moc dobře na to, aby se to nakonec točilo kolem kousku "růžovýho, slaně chutnajícího, a někdy rybinou táhnoucího" masa. Škoda. EDIT: Musím jít nahoru ani po třech měsících mi to nejde z hlavy.

• 3.7.2013  22:57
    Muž z oceli (2013)

Dětský splněný sen. Hrdina hrdinů futrál konečně zfilmovanej způsobem, kterej trhá koule. Bez tangáčů, s otcem Crowem a Costnerem šitými na míru (no homo), super větrem, kterej super věje tak, že super plášť super vlaje ze všech směrů a překvapivě normálníma ženskejma v hlavních rolích. Má to své chyby, nemá jich to uplně málo, ale kdo by se na ně nevysral, že jo. Viděno v IMAX. Epic scéna - "You think you can hit my mother?!"

• 2.7.2013  23:12

Proč prostě se nevyserou na to zasraný PG13. Vydal bych nějaký nařízení, kde se bude muset jakákoli fantasy hovadina točit jenom v přístupnosti R. Závěrečný "twist" s gustem opětkuju. Zbytel filmu se potácí někde mezi 3-4 a to se solidním nadržováním.

• 1.7.2013  00:12

Nasraný Gerard Butler, "USA does not negotiate with terrorist" Harvey Dent, spousta hedšotů, Bílej dům rozstřílej na hadry i se spoustou nevinnejch civilistů okolo a pár vážně skvělejch hlášek. “You know what? Let’s play a game of fuck off. You go first.”

<< předchozí 1 2 3