Isshin

Isshin

• 6.9.2009  17:27

Love is not measured by time. ---- Dad, we will repay his kindness with kindness. Not with my love.

• 30.11.2008  20:21
    Rosario to Vampire (TV seriál) (2008)

Och, strata času strata času pre mňa. Aj pre tých, ktorí to prekladajú - to by ma mohli radšej naučiť karaoke. 1* za animáciu a ženy. :D

• 30.11.2008  19:51
    Wanted (2008)

Tak to teda boli úchvatné efekty......? Hm, čo iné tam bolo dobré?

• 28.11.2008  17:23

Oh, tak tak toto bolo veľmi krásne a usmievavé. Aj ja chcem mačkobus a chlpatú usmievajúcu guľu! A ešte takú zlatunkú sestru.

• 26.11.2008  20:46
    Hrdina (2002)

Skvelá hudba. Jednoduchá ale pri tom zaujimavá zápletka. Skvelé boje...ah...ale možno bez toho lietania by to bolo tiež dobré..

• 11.11.2008  20:17
    Samurai Champloo (TV seriál) (2004)

Pekná animácie, pekné boje, niekoľko dobrých vtipov (ostatné suchota), hudba mi trhala srdce, (okrem Ikue Aszaki, Tsukioka Yukiko tie medzi tými umelými kvetmi boli živé orgovány). Hodnotenie slabé 4* .

• 11.11.2008  20:10
    Vampire Knight (TV seriál) (2008)

Tak nič teda, ani po druhej serií som nezmenil názor. Ale ako vidím, tak to začína byť akosi populárne u teen dievčatiek.

• 11.11.2008  20:06
    Princess Tutu (TV seriál) (2002)

Do toho šiesteho dielu som mal divné pocity, mravcožrút. tučniak, mačka....Predýchal som to. Neskôr som od toho oči neodtrhol. Krásna hudba, jednoduchý ale pritom skvelý dej. Zaslúži si 5* .

• 8.11.2008  13:21
    Mušiši (TV seriál) (2005)

Toľko vecí ma napadá ale vôbec to neviem zformovať, súhlasím so Subjektív. 5*!

• 8.11.2008  12:51

Bolo by to oveľa lepšie keby toho nebolo tak málo. Je to nedotiahnuté, hudba nič moc, animácia statická. Potrebovalo by to viac dielov. Silné tri *.

• 5.11.2008  16:43
    Black Blood Brothers (TV seriál) (2006)

Zaujímavý príbeh, jednoduchý, postavy tiež sa vydarili. Hudba sa mi najviac páčila na tomto seriály. Slabé 4* .

• 5.11.2008  16:40
    Chirurgové (TV seriál) (2005)

Moja vreckovka bola pri pozeraní tohto seriálu vlhká od dojatia, potrhaná od napätia... Tento seriál sa zameravia na vzťahy, niekedy fakt otravné. Nejak sa mi to nenalepilo na kožu. Niektoré postavy sú otravné na môj vkus. Dosť som sa i nudil. Hudba je pekná, dobre vysihnutá. I napriek tomu. Slabé 3* .

• 13.10.2008  21:20

Tento film som sa rozhodol pozerať na večer. Dojemné, kruté, srdcervúce, depresia a krutá realita. Priznám sa plakal som iba chvíľočku a zlé pocity po filme som mal asi ešte tak dva dni potom. Nemám tomu čo vytknúť. Citové vydieranie? Ja to v tom nevidím. Silných 5* .

• 13.10.2008  18:31
    Fullmetal Alchemist (TV seriál) (2003)

Páni to tu všetko pekne napísali a môžem snimi iba súhlasiť hlavne s Marius a jeho ženskými postavami. Silných 5* .

• 13.10.2008  18:24
    Wolf's Rain (TV seriál) (2003)

Súhlasím s Jihershaw. Jedno z najlepšich anime.

• 13.10.2008  18:20

Kenichiho kamarátka má dobrú postavu - asi jedno pozitívum tohto seriálu. Anime takéhoto druhu je veľa. Hudba na nič, animácia v celku dobrá, príbeh nanič. Slabé 3* .

• 13.10.2008  17:43
    Avatar: Legenda o Aangovi (TV seriál) (2005)

Dobrá hudba, strhujúci príbeh boja proti zlu. Príbeh sa rozbieha ako keď ja idem na kolobežke a ku koncu už "svištím" dole kopcom. A keď viete anglicky alebo aspoň pokročilo, tak tomu pochopíte. Silné 4* .

• 13.10.2008  17:39
    Džúni kokuki (TV seriál) (2002)

Tento štýl anime sa mi veľmi páči. Taký malý Silmarilion. Hudba a príbeh sú vynikajúce. Mierne problémy s množstvom pojmov a pomenovaní. Môžem dať jedine 5* .

• 13.10.2008  17:29
    Steamboy (2004)

Animácia je prekrásna. Zvukové efekty a hudba výborná. Príbeh poslabší ale za to je originálny. Silnejšie 3* .

• 12.10.2008  09:19
    Náš vůdce (2008)

Zaujímavý námet, Gansel vedel čo robil, ale nevyšlo to na jednotku. Žiaci boli dosť rýchlo ovplyvnení, zdalo sa mi to trochu neuveriteľné. Prvá polovica filmu bola trochu nudná. Možno keby to skúsil nejaký iný režisér dopadlo by to lepšie? Zaujímavé, oplatí sa to pozrieť, ale verím, že by to zvládli aj lepšie. Slabé 4* .

• 10.10.2008  18:50
    96 hodin (2008)

Dalo sa na to pozeraľ neodtrhol som od toho oči až do konca. Hlavný hrdina je proste skvelý za 96 hodín zabije 30 chlapov bez problémov - stále vo forme. Hudba k akcíí je dobrá a taktiež jednotlivé potyčky. Ujo Nesson sympoš. Slabé 4 *.

• 10.10.2008  17:15
    Death Note - Zápisník smrti (TV seriál) (2006)

Po 26. epizódu je to veľmi skvostný seriál, ktorý by nepotreboval pokračovanie. Bohužiaľ po 26 epizóde to ide dolu vodou. Pripadalo mi to, že som pozeral úplne iný seriál s nádychom DN. Mno do pekla! Čo sa s nimi stalo? Ale hoc' to nebolo také dobré ako predošlé časti, dopozeral som to nejak. Lightov smiech je nezabudnuteľný. Silné 3* .

• 27.7.2008  22:41
    Gravitation (TV seriál) (2000)

Tento štýl mi moc nevadí. Mladučký chlapček a tajomný spisovateľ. Stále dookola, chce ma? Nechce ma? Odíde preč? Nenávidím ťa! Milujem ťa! Humor slabota, príbeh slabota, hudba slabota. Slabé 3* .

• 19.7.2008  23:50
    Code Geass: Hangjaku no Lelouch (TV seriál) (2006)

Veľmi zaujímavé, hlavne hlavný hrdina a jeho smiech. Predvídať sa nemalo čo. Niekedy to bolo trochu nelogické. Koniec ( podľa mňa) sa mi moc nepáčil, ale čo už. Tento komentár píšem i po zhliadnutí druhej série lebo tá tu nie je. Boj robotov neustále, meistami nudný, bolo ho tam až priveľa.S odretými nohami 4* .