n3uro

<< předchozí 1 2 3 4 6 7
    • 29.9.2018  22:58

Ubrečený, tragický.

• 24.2.2018  23:35

Těšil jsem se a byl jsem zklamán. Zkráceně, jalové.

• 18.6.2017  23:14

Po dlouhé době řádně hororový bizár!

• 13.2.2017  11:13
    Mastnej škrtič (2016)

Tady někdo přestal papat prášky. Boha, to byla zhovadilost.

• 29.9.2016  19:33
    Fargo (TV seriál) (2014)

První série byla super, druhá už jen do průměru.

• 3.9.2013  22:34

Horor? Please... Začátek pěknej, pak už je to průměrnej zombie movie bez inovace. Zklamání.

• 11.4.2013  00:21

Skoro žádnej zvrat, příběh jako celek nic překvapivého ale detaily byli parádně postavené. Temná a lehce depresivní atmosféra tak, jak si představuju u dobrého filmu, stejně tak jako parádní kamera a v neposlední řadě super herecké obsazení. Jednohubka, ale kvalitní. Někdy si zopakuji. Doufám že podobné filmy (Max Payne) s Wahlbergem v budoucnu ještě uvidím, jemu prostě sedí.

• 10.4.2013  00:14
    Temné nebe (2013)

Hodně dobrá atmosféra, lekavé momenty (dnes už trochu přežitkem), ale zpracování mimozemského tématu je příliš extrémní. Kdyby zůstalo u náznaků a možná jednoho - dvou ukázek šedých (jako v případě Signs), mohlo to být mnohem lepší. A více záhad! Vždyť o čem jiném to má být? Ale zase na druhou stranu, jako horor to splnilo funkci. Je něco po půlnoci a cestou do postele si budu muset rozsvítit :)

• 31.1.2013  23:37

Ani nevím jak hodnotit, je to takovej ten film kterej mně nechá nějakou dobu o něm přemejšlet. Každopádně, stálo to za to.

• 29.1.2013  23:24

Chvilkama, ale jenom chvilkama to mělo potenciál. Kdyby k tomu sednul někdo jinej, nalil do toho více financí a udělal to trochu zajímavějším, mohlo se to dostat i na úroveň SAW. Ale takhle... Alespoň ten OST byl zajímavej.

• 25.1.2013  17:19

Španělé opravdu neumí moc natáčet horory, dokazuje to i silně přeceňovaný Rec. U Fragile je to nedostatek hororové atmosféry a trochu moc citů. A to k hororu není. Navíc, Ally McBeal? :D

• 8.1.2013  23:57
    Skyfall (2012)

I když jsem velmi rád zachytil trochu té sentimentality, bylo trochu fádní a nudné. Bohužel.

• 7.1.2013  23:06
    Vražedný dech (2012)

Chtěl jsem dát aspoň jednu hvězdu za Erin ale ne. Tohle byla fakt zhovadilost. Boha, proč se zrovna do hororů pouštěj amatéři bez zkušeností a peněz...

• 5.1.2013  23:17

Třetí židovskou hvězdu jen za to, že story o démonovi je založeno na podkladech z židovské teologie. To se zrovna v duchařinách moc nevidí.

• 21.12.2012  22:02
    Dredd (2012)

Komiks jsem nečetl a stejně tak jsem neviděl ani Judge Dredd (pokuď je tam nějaká spojitost), ale řekl bych že to je spíše dobře. Jinak film je propečená drsnota politá hektolitry krve a opepřená vybuchujícími částmi těl, ale hlavně je to kvalitní drsnota. Nejsem si jistej zda to bude někdy kultovní ale potenciál to má. Jinak škoda že se to odehrávalo většinou jen v jedné budově, mně tohle zrovna nesedí a taky mi to připomíná nedávnej Serbuan Maut. Což ale nevadí, drsnota stříkající z každé vteřiny to přebije. Jo a taky doporučuju na to koukat minimálně v HD - některý chvilky za to fakt stojí.

• 20.11.2012  23:50
    Looper (2012)

Originální, a hlavně promyšlené cestování časem a vše okolo. Navíc, má to sakra silné momenty. Jeden z mála.

• 19.11.2012  23:56

Nechtěl jsem dát plné hodnocení, tak nějak jsem tomu nevěřil. Tedy jen do chvíle konce, ten byl parádní. Nolan prostě umí. Jen mi tam více chyběli příběhy některých postav a love story je tu trochu narychlo spletená.

• 13.11.2012  22:30
    Zjevení (2012)

Hodně dobré provedení hororových scén, pěkná atmosféra (hlavně v druhé půli), zajímavé nápady (objekty zkrz další objekty, hrdinka tluče do dveří hřebíky jen aby se zničeho nic objevila na té straně na které nechtěla, vylézající holčina z pračky alá Grudge, ...) ale bohužel scénář a příběh pokulhává. Kdyby pozitiva dostal do rukou někdo zkušenější, bylo by to o hodně zajímavější.

• 20.10.2012  00:30
    Reklama (2012)

Myšlenka zajímavá (i když mně to nepřišlo až tak originální...), scénář trochu kostrbatý, provedení otřesné. Samozřejmně film doslovně vypovídá o dnešním marketingu a v podstatě o jednom ze světových problémů, to není tajemstvím snad už nikomu. Jen je škoda že rozpočet nebyl větší nebo scénář nedostal do ruky někdo s většíma zkušenostma. Škoda, mohl to bejt pěkně hustej mindfuck. P.S.: Trailer je sakra lepší a to nejen qr kódům vedoucím na... Kdo chce, ten si to najde :)

• 28.9.2012  22:20
    Cosmopolis (2012)

Netuším co si myslet, ale i tak nebudu předvádět extrémní hodnocení. Jeden z těch filmů kterých se jedinec zamyslí, nebo si alespoň myslí že se zamyslel. Trochu odtažité ale účel nejspíš plní. Alespoň co vidím na sobě. Hodnocení tu nechávám na 50%, protože tu nemá smysl. Soundtrack je skovstnej.

• 23.9.2012  22:57

Moc pěkně natočený, pěkné herečky, a pěkné exteriéry ale... Málo akce, málo příběhu, chybí mi tam prostě trochu hlubší spojitosti.

• 22.9.2012  20:45

Toto pánové a dámy, je přesně to co jsem hledal. Krutopřísnej mindfuck odehrávající se v letech 1950 (a tak nějak), napůl detektivka, thriller a drama. Jedná o super zážitek a perfektní atmosféru. "Why are you so wet, baby?"

• 20.9.2012  23:21
    Evidence (2012)

Nikdy mi hodina nepřišla tak dlouhá... Prvních 70% filmu docela nudnej šeď klasických teenagerských vyvražďováků s občasnou zajímavou chvilkou. Posledních 30% filmu vypadá jako sci-fi zombie post-apo akce ale v podstatě víc než vysvětluje, spíš se do příběhu zamotává. Kamera v poslední části filmu je ostřesná, efekty taky, takže se to dost těžko sleduje (a to nemluvim o lidech trpících epilepsíí, kterým tenhle film nedoporučuju).Mě tyhle zmatený krváky už nic neříkaj. 25% a nejsem si ani jistej proč.

• 2.9.2012  22:47

Trochu škoda že to byla až taková slaďárna ale obsazení a vtípky to vyrovnali!

• 17.8.2012  23:48

Fuuu, wau... Fakt nevim co si mám myslet. Čekal jsem něco zlehka tomu podobnýho ale tohle je už silnej extrém. Horor se díky vtipúm a meziscénkám "za sklem" neděje, celkově to dost kazí atmosféru. Kdyby u toho bylo že se jedná o Sci-fi tak bych to bral asi jinak. Celou dobu jsem měl pocit vykrádačky několika filmů (The Evil Dead, The Cube, Alien a další na který si teď nevzpomenu) a moje pocit se střídali s nadšením a zhnusením. Tohle je jedním z mnoha důkazů, že tak vážnej žánr jako horor se nemůže mixovat s komedií. P.S.: Sigourney Weaver to fakt zabila :D

• 9.8.2012  23:17

Určitě bych dal rád větší hodnocení, ten film na to má, ale nedostatek vysvětlení alespoň něčeho tomu prostě brání. Na druhou stranu, znám filmy u kterých závěrečné hodnocení spíš film shodilo, ale zde opravdu určitá pointa chybí. Jinak chvála za skoro až komorní atmosféru a výběr interiérů, a taky přijemné netradiční herce. Sara Paxton, kterou jsem do teď neznal, zahrála tuto roli opravdu dobře.

• 3.8.2012  23:01

Slušnej mindfuck, docela jsem překvapenej a trochu i vyjevenej. Někdy musim zkouknout znovu.

• 24.7.2012  18:19
    Devítky (2007)

Silně nedoceněnej mindfuck, založenej na poměrně originálním nápadu.

• 15.7.2012  22:42
    Meeting Evil (2012)

Tak nějak jsem to moc nepobral. Tedy, pokuď budeme mluvit o smyslu filmu. A kamera byla otřesná.

• 15.7.2012  20:09
    Havran (2012)

V for Vendetta je masterpiece a The Invasion je zase podceněňovaný mysteriózní thriller. The Raven má, jak píše Matty, obrovský potencionál stát temným krimi thrillerem s velmi působivou atmosférou, ale bohužel po první čtvrtině trpí nedostatkem nápadu, a dál už jen tiká ve stejné rovině. Chybí mu určitě více nápadů, zvratů a samotný nečekaný konec, který tu byl trochu zazděn. James McTeigue má v sobě obrovský potencionál, potencionál tvořit. Bohužel, poslední dobou to vypadá, že mu docházejí síly a mele z posledního. Doufám že se mýlím a nás ještě něčím ohromí.

<< předchozí 1 2 3 4 6 7