Brouk (2002)

Osudy různých postav, spojené jednou jedinou událostí, jsem ve filmu viděl mnohokrát, ale snad ještě nikdy podané s takovou lehkostí, graciézností a šarmem. :o)

Jednotka příliš rychlého nasazení (2007)

Milé, příjemné, britské, svěží, zábavné, ovšem - ta nadsázka ohledně celého tajemství dokonalého města je zkrátka a dobře nadnesená více, než bych byl ochoten tolerovat. 70%.

O slavnosti a hostech (1966)

ACH TY ŽENY. VIDÍTE, TO JE MOUDROST. ŽENA VÍ, ŽE SE MUSÍ ZAPOMENOUT. A TO JE NUTNÉ, ZAPOMÍNAT SE MUSÍ.

Nadměrné maličkosti - Manželé roku 2006 (2007) (epizoda)

Teď už je doufám úplně jasné, proč toho Olmerovi v ČT moc nesvěří. Třeba ta erotická scéna se slaďoučkou Sandrou Novákovou snad už nemohla být natočena více impotentněji.

Česká soda (1993) (seriál)

To víte... "KONCENTRÁK JE JAKO SHOWBUSINESS - KDYŽ DOBŘE VYPADÁTE, LIDÉ SE K VÁM RÁDI VRACEJÍ..."

Faunův labyrint (2006)

Zvláštní film, který kdyby vyprávěl o bojích mezi armádou a španělskými partyzány bez všech těch fantasy příkras, stal by se hodně rychle docela obyčejným.

Simpsonovi ve filmu (2007)

Struktura televizních dílů podle mě nedovoluje natáhnout vyprávění o žluté rodince na celovečerní stopáž. A to je vlastně moje jediná výtka, protože vtipy je tenhle film doslova prošpikovaný. Zkrátka Simpsonovi tak, jak je mám rád, jen něco se trošku pozměnilo, takže pouze za čtyři. Zklamání? V podstatě ani nevím. Pokud se ale snímek u mě stane evergreenem jako seriál, budu s klidným svědomím moci říct NE. A pak bude i důvod zvýšit hodnocení.

Prázdniny pana Beana (2007)

Oceňuji vlastnost Mr. Beana užít si "kravinky." Někteří diváci by ji potřebovali i v případě tohoto filmu.

Grindhouse: Auto zabiják (2007)

"Milý" Quentine, tohle bude dost osobní a málo faktorgafické, ale ještě v baru, kam jsme zašli před kinem, jsem říkal kámošce, že mě strašně dráždí to, že snad všichni kolem mě v tobě vidí boha, jen já zaboha nemůžu přijít na to, čím je tak rajcuješ. Dostal jsi mě. Nezakrývám, že je to možná naposled, právě proto to musím napsat bez obalu a natvrdo. Nač se rozepisovat, když bych na otázku, co se mi na tvém filmu líbilo, odpověděl stručně: fšecko. 100%!!!