Láska rohatá (2009) (TV film)

Nevím, co je to za módu, točit na každý rok pořád nové a nové pohádky, které za nic nestojí. Hlavně aby byla nějaká nová nebo, co? Aspoň, že dávají ještě i ty staré kvalitní, protože poslední roky, je to čím dál tím horší. Vypadá to, že si všechny hezké pohádky budu muset sehnat..

Zoufalci (2009)

Pěkné, občas velice vtipné, škoda, že většina dobrých vtipů už byla vidět v upoutávkách na tento film. No dávám průměr, protože za 139 Kč to zas takový zázrak nebyl.

2Bobule (2009)

Oproti jedničce naprostý luxux. V kině jsem si to užila, dost se i nasmála.. Doporučuji a ti, co tu hodnotí odpad..... Hmm možná film ani neviděli a soudí podle jedničky jen proto, aby měli ohodnoceno, co nejvíc filmů ;). Takže tohle hodnocení neberu vážně. 55 %??? Ani omylem. Já dávám takových 80%. A Švandová a Krampol alias Irenka s Pavlíkem jsou kouzelní... :)

Jak se staví sen (2007) (pořad)

Jak kdy... Někdy to je naprosto příšerný, ale někdy špička..

Návrh (2009)

Proč tolik kritiky? Zajímalo by mne, jaký scénář byste k romantický komedii vymysleli vy. U ní se opravdu nedá přijít s něčím "originálním". Tento film byl skvělý. V kině jsme se hodně nasmáli (s přítelem, který je spíš na ty akčňáky). Skvělé vtípky a scény. Konec trošku pokulhává, oproti perfektnímu začátku a středu.... Ale to už tak u romantických filmů bývá, že víme, jak to dopadne ;). Rozhodně všem doporučuji!!! Hodnotím 4+

Mlčení šunek (1994)

Bože ten konec.. To bylo něco příšernýho!

Bejvalek se nezbavíš (2009)

Má to něco do sebe. Určitě ten nápad. Nejedná se o nudnou americkou romantickou komedii. Jasně, ve všech filmech o lásce většinou předem víme jak to dopadne. A to je dobře, není to jako v životě, takže můžeme snít a doufat, že to není pohádka a může se to stát i ve skutečnosti.

Dračí příběh (2008) (TV film)

Draky mám fakt ráda a fantasy celkově.. Kdybych neznala Amy Acker z Angela, tak bych byla asi víc kritická... Prostě to beru jako pohádku.

Blázinec na koleji 2 (2006)

Příšerný.... Ale některý ty hlášky stály za tu hodinu a půl. :) Dobré odreagování.