Seviyor Sevmiyor (2016) (seriál)

Tento seriál mi přijde trochu podhodnocený. Není tam tedy nějak extra překvapivý děj, dá se to celkem slušně předvídat, ale herecké výkony jsou moc fajn.  Je tu krásně ukázána síla přátelství a lásky, i když občas je člověk zaslepen hněvem, zklamáním, pomstychtivostí. Nevím kolik lidí na IMDb hodnotilo seriál jako dokoukaný, ale hodnocení mi v porovnání s jiným tureckými romantickými seriály nepřijde objektivní. Rozhodně tomu dejte šanci. Já jsem se několikrát od srdce zasmála vtípkům Tuna&Deniz v první třetině a pak si užívala drama, protože ty rom.komedie mě až tak nebaví. A příběh není až tak hrozně moc natahován jako kdyby to mělo mít 50 dílů.

Maraşlı (2021) (seriál)

Přemýšlím, co k tomuto seriálu napsat. Nadupaných 26 dílů. Rozhodně mi přišel hodně originální, napínavý, není zcela předvídatelný. Pokud se vám líbí seriály jako Icerde, Ramo, Halka atd. tak tenhle řadím k nim, do mých top oblíbených.

Zvrat osudu (2021) (seriál)

První díl a hlavně asi první hodina než se člověk dostal do příběhu byl trochu rozpačitější. Ale kdo vydrží, tak by neměl být zklamaný. Po 4 dílech mohu říct, že Cemre zvládá ztřeštěnou holku úplně bravurně spontánně. Kolem 9. dílu se to bohužel už moc okatě táhne, neustále se objevují stejné scény jak se Ada a Bora hádají kvůli všemu. Scénář se dál moc neposouvá, lež vyplouvá najevo až vyloženě jen protože seriál by stornován na 17 dílu. Bohužel nakonec hodnotím jako průměrné. Když se nevyvíjí děj. 7/10

Baş Belası (2021) (seriál)

A máme tu kriminálkový lehce komediální seriál. Hlavní představitel je policejní komisař a psycholožka. Trochu mi to připomíná Castla na zabití míchnutého Mentalistou.

Láska, rozum, pomsta (2021) (seriál)

Burcu zvládá komické role dobře, velmi mi připomíná její další roli Aise v Afili Ask. Příběh a zápletky nenudí i vedlejší role jsou silně obsazeny. Klasicky jsou tu vloženy humorné postavy matek. To "humorné" je v uvozovkách, protože Čech na to moc zvyklý není, i když já si po desítkách seriálů celkem zvykla. Zatím nejsou tolik otravné, abych scény s nimi přeskakovala a naštěstí tam nejsou ani moc často.

Aşkın Tarifi (2021) (seriál)

Hlavní představitelka mě moc nezaujala, celý seriál táhnou rivalové Dr. Láska a šéfkuchař. Je to celkem i táhlé. Po 5 dílech si myslím, že tento seriál brzy skončí stornem. Tipuji to do 9 dílů max. Většina to stejně sleduje jen kvůli Kadirovi. Mě ve finále mnohem víc zaujali Sebnem a Bora a jejich vztahy a moc mě tento seriál nebaví. Charakter Naz je nejdřív otravný a pak prostě trapný.

Láska s vůní oliv (2021) (seriál)

Letní romcom, který má opravdu nádech léta. Odehrává se na ostrově, takže přímo dýchá dovolenou. Hlavní hrdinka je městský tvor, který má rád ruch velkoměsta a hlavní hrdina zase svůj klid. Scénář není ničím neobvyklý, příběh mi přijde slabší. ALE scény s hlavními hrdiny jsou skvělé. Aycu jsem viděla už v několika jiných seriálech a mám ji ráda, s Alpem je to první seriál a prostě ano, jeho rozcuchaný charakter a tón hlasu je úžasný. Uvidíme, jak se to bude vyvíjet dál, ale i když to bude táhlé a o ničem, tak od této dvojky jen tak oči neodtrhnete. Po shlédnutí musím uznat, že to bylo táhlé a scénář dost jednoduchý. Něco mezi 3-4 hvězdami v rámci letního nenáročného romantického seriálu.

Afili Aşk (2019) (seriál)

Čím více člověk těchto letních romcomů vidí, tím se občas stává, že má sklon hodnotit hůře ty seriály, které vidí po několika jiných. Protože v těchto seriálech, se odehrává prakticky pořád to samé, scénář je předvídatelný a každý rok se nějaký z těchto seriálů protáhne a pokračuje celý rok a dojde k natahování toho, kdy konečně hlavní představitelé budou spolu. Ale tak s tím se musí v typu tohoto seriálu počítat. Proto je to spíše na letní sledování. Oddychovka. Nenechám se ovlivňovat v hodnocení tím, kolik romcomů už jsem viděla. Ve svém žánru příjemný seriál. Průměr. Není třeba přetáčet nudné scény. Vše se dá sledovat i když někdy je to fakt zdlouhavé. Co rozhodně beru jako plus je, že není žádná velká lež mezi hlavními představiteli, protože to je v romcomech dost unavující a tak moc ohrané, protože prostě si nemůžou sednout a říct si pár vět :D .

Sezn@mka (2016)

Taková oddechovka, občas vtipné občas trapné. Trochu me zklamal zájezd na Kanáry od kterého jsem čekala mnohem víc, vlastně cokoliv jako správnou pomstu, u které bych se zasmála. Ale ve finále se nestalo vůbec nic.

Zemheri (2020) (seriál)

První díl mě vůbec nepřesvědčil a na druhý jsem se podívala až po měsíci. No aspoň, že tak, protože to konečně začalo mít nějaký spád. Ústřední čtveřice táhne celý seriál a všichni hrají své role skvěle. Díky málo dílům nezačne nudit.