Po zániku Země (2013)

Jelikož jsem již od narození odkojený na trhácích typu Vetřelci a tím pádem jsem velkým fanouškem žánru scifi, tak After Earth byla pro mě jasnou volbou, kterou jsem nemohl opomenout. Negativní reakce od přátel, ne moc vábné hodnocení na csfd či imdb mě ani přesto neodradily. Pozor! (to je co říci). Jak je již známo, každý film má své mouchy. Ano, co si budeme nalhávat, o čem bude film, jak se bude postupně vyvíjet či jak bude probíhat závěrečná scéna malého černošského, ač velmi nadaného sympatického chlapce jsem měl na paměti již v prvních chvílích. Dle mého názoru, proč musí být planeta země opuštěna, či informace o neznámém tvorovi Ursovi, by mohly být detailněji propracovány. Přeci jenom pan režisér je stejně jako my pouze human being :). Na druhou stranu musím uznat, že mám rád filmy ve stylu katastrofického ztroskotání na naprosto neznámé planetě, kterou dotyčný herec objevuje, prozkoumává či potýká se s neduhy. V tomto případě je vše umocněno krásnou impozantní grafikou. Proto mé hodnocení jsou 4 stars.