Cement73

okres Malacky
vyrábam cement... fakt

<< předchozí 1 2 3 4 8 16 23 30
    • 29.8.2019  23:42

Tak toto bol brutálny masaker... Krvavé jatky v metre v noci... do konca netušíte prečo sa tak deje, až na konci sa cez thriler a horor dostaneme zrazu k fantasy z príšerami. Veľmi divné, až som myslel že dám 2*, ale originalita tomu nechýba.

• 16.8.2019  13:11

Skvele rozprávaný duchársko-hororový príbeh v ktorom sa prelína niekoľko časových a dejových línií. 9 skvelých častí z trochu uplakaným filozofickým koncom, ktorý neuspokojil hororového fanúšika, čo neznamená, že som tam potreboval vidieť tony krvi a vyvraždenie všetkých prítomných. Jednoducho ma to úplne nenaplnilo. Zato príbeh úžasný a aj preto bez váhania odporúčam a dávam 95%

• 10.8.2019  14:00

Dobre obsadená trochu mysteriózna romantika... Julianne Moore krásna veľká sympoška... a krásna krajina na severe Ameriky.

• 22.7.2019  00:49

Ako fanůšik nemôžem dať menej ako 4*. Jednak už to nefunguje tak skvele ako pán prsteňov.

• 22.7.2019  00:48

U mňa nefungovalo... technicky však vymakané.

• 22.7.2019  00:46

Herci slabý, scenár slaboduchý, svet s mestami celkom zaujímavý... zábava pre deti

• 20.7.2019  01:04

Taká romantická hovadinka z jasným príbehom ak koncom...

• 10.7.2019  11:20

Dojímavý príbeh o normálnych chlapoch a chlapcoch, ktorí zaplatili najvyššiu cenu počas výkonu svojej práce... Slušné herecké výkony a aj výborné trikové sekcencie s ohňom.

• 24.6.2019  00:16
    Černobyl (TV seriál) (2019)

Takmer nemám slov. Úplná perfekcia rekonštrukcie udalostí spred 33 rokov vrátane odevov, aut, autobusov, sídlisk a hlavne správania sa ľudí. Neskutočná mini séria, ktorá kvalitou, autenticitou a hlavne úžasnou atmosférou, bije na hlavu takmer všetko seriálové, čo bolo doteraz natočené vo forme “based on a true story”.

• 21.5.2019  07:19

Absolutne skvelé zakončenie jednej užasnej ságy...

• 8.5.2019  17:21
    Černobyl - 1:23:45 (E01) (epizoda) (2019)

Úžasné je s akou dokonalosťou natočili sovietske pomery v 84om... kostýmy a atmosféra za 100%... a všadeprítomné komunistické magorenie.

• 6.5.2019  22:57

Skvelý diel s pomalým začiatkom, ktorý sme si ale po bitke s Night kingom zaslúžili. Avšak druhá polovica, kde sa začína rozohrávať strategická šachová partia bola skvelá. Mrcha Cersei už dosiahla kvalitu Night kinga... a všetci hodnotitelia typu “odpad” alebo 1* - nepozerajte to, ľahká to rada :)

• 5.5.2019  11:24

Síce tu je veľa nelogickosti a nespojitosti, ale atmosféra “Long night” je úžasne napínavá a koniec je cez obrovské obete očakávaný... hoci do konca som si nebol istý :)

• 18.3.2019  00:02
    Upgrade (2018)

...veľmi slušné cyber-sci-fi, ktoré má šancu byť realitou už onedlho :) super chip na mieche vie stvárať divy. Otázka je, či vie vyhrať s myslou človeka...

• 4.3.2019  23:02
    Bojovka (2017)

Celé mi to pripadalo amatérske... a ani zo samotného príbehu som neodpadol. Psychopat skuša vernosť svojej frajerky v hororovej hre? WTF!

• 16.2.2019  20:11
    Deadpool 2 (2018)

Vtipné a akčné zároveň.

• 16.2.2019  20:10

Práve som dopozeral najlepší hudobný a životopisný film, ktorý bol kedy urobený. Precízna práca filmárov a presvedčiví herci. Dovi Dopo. Klobůk dolu.

• 4.1.2019  00:02
    Ztraceni - Konec (S06E17) (epizoda) (2010)

Úžasný seriál, ktorý postupne počas 6tich rokov prechádzal metamorfózou. Z drámy stroskotancov cez boj skupín na ostrove o “moc” až po tajomný boj zla s dobrom. Zaujímavý koncept flashbackov vystriedali flashforwardy a nakoniec niečo ako flashside-y z alternatívnej reality? Čím bol ostrov? Aků rolu vôbec zohrala Dharma a kým bola údajná matka Jacoba a jeho brata? Napriek týmto otázkam sa jedná o absolutny serialový klenot.

• 28.12.2018  00:38
    Aquaman (2018)

Som späť z kina a priznávam, že som dostal viac ako som čakal. Parádna komiksovka so sympatickým hrdinom, skvelé vizuály Atlantídy a nie úplne zlý príbeh. Trochu mi vadila paní matka kráľovná, vyšumelá australska herečka po 20tich plastikách mi rozhodne dej neobohatila svojim výzorom ani výkonom.

• 5.11.2018  00:22
    Čára (2017)

Jeden z najlepších Slovenských filmov vôbec. Nehovorím, že je úplne bez chyby, ale atmosféra fungovala, prostredie autentické, dej napínavý... A koniec vážne na naše pomery super. Maštalíra nemusím, ale toto zahral viac než dobre. 85%

• 3.11.2018  23:22
    Chvění (1990)

Perfektný béčkový horor, ktorý sa ani na nič iné nehrá. A k tomu ešte slušne obsadený. Červíky boli celkom smiešne... super inteligentné :) ale naši skvelí mechanici boli samozrejme lepší. Akurát na pobavenie na sobotný večer.

• 29.10.2018  16:32

Výborný Cooper.... absolútne uveriteľný ako rocková hviezda, až som čumel. Gaga na neherečku bez idiotských prevlekov a stupídnych účesov mi s tým jej veľkým nosom pripadala celkom sympaťáčka. Duet z Bredleyom je výborná pesnička a napriek plytkému príbehu to vôbec nie je úplne nezmyselná romantika. Dalo sa.60%

• 29.10.2018  16:24

Pomalý film bez brutálnej akcie s autentickými zábermi z Juhoamerickej džungle, kde ako bolo vo filme spomenuté nemá človek z Európy čo robiť. Čakal by som trochu viac detailov zo survival časti stratenia sa, ale aj to čo bolo sa nestratilo, ako tie červy z rany na čele... Pre mňa šokujúce zakončenie príbehu v titulkách, kde sa dozvedáme detaily čo sa stalo zo všetkými štyrmi účastníkmi výpravy a že zachránený Jossi na tom vlastne vôbec nebol najhoršie... Inak Radcliffe celkom v pohode, hoci ho pre jeho prťavú postavu a vypučené očiská nemusím.

• 22.10.2018  00:41

Brutálne drama, úplne originálne a plné jednoduchých hlupákov, ktorí si asi dokonalo zaslužia všetko, čo ic stretne. Celý film zanecháva hlboký zážitok a nechá človeka zamyslieť sa nad smerovaním tejto civilizácie. Šerif, ktorý je tu na začiatku obvinený je na koniec tou najpozitívnejšou a rozhodne najrozumnejšou postavou... Tri hlavné postavy: matka, šerif a násilný pako poručík to zahrali tak brilantne, že si zaslůžia “standing ovations” Bravo

• 15.10.2018  00:20

Film je svojím spôsobom malé drama bývalého nemeckého kapitána, ktorý vo vojne viedol ruských kozákov... a rozhodne nebol neviniatko. Ale až tesne pred smrťou sa vydá na bláznivú cestu po stopách svojej lásky z vojny... Jeho vnučka, s ktorou si vôbec nerozumie s ním ide úplne nechcene... ale práve preto sa táto malá road-movie stáva zaujímavou. Odhaľuje vzťahy a skutočnosti o ktorých si členovia rodiny nikdy nepovedali a ktoré vyplávali na povrch až na separasistami obsadenej Ukraine a v Rusku na konci cesty. Adele sa dozvedá veci, na ktoré si musí urobiť názor a s ktorými sa musí aj zmieriť. Všetci traja hlavný hrdinovia hrajú výbornú partiu a tieto tri postavy mi boli veľmi sympatické.

• 16.9.2018  22:54

Silno depresívny príbeh ženy, ktorá sa rozdávala a zato dostávala absolútne NIČ. Smutné, pravdivé...

• 16.9.2018  22:46

Dám slabé 4 hviezdy... Námet je skvelý, vykonanie už trochu pokulhávalo. Matt Damon mi ba tú rolu vôbec nepasoval. Zato Dušan a Vietnamská disidentka boli super. Nakoniec šlo o hlbšie rozobratý opis medziľudských vzťahov a zmyslu života než o sci-fi o novej technológii, ale napriek tomu pozeratelné.

• 9.8.2018  12:01
    Ztraceni - Série 1 (série) (2004)

Prvá séria LOST, seriálu, o ktorom som veľa počul, ale musel som najprv dopozerať všetky Stargejty a ine sajens-fikšion série... Takže som zistil, že je natočený seriál pred 14 rokmi, ktorý je proste úžasný. A ja si ho dávkujem postupne every day a teším sa každý deň na večer. Prvá séria je jednoznačne na 100%. Udržovaná úroveň napätia a tajomna je proste TOP!!! A Evangeline je jednuducho "k sežrání".

• 2.7.2018  01:42

Pohodové scifi zo skvelým obsadením. Aj sa to rychlo mení zo scifi na historický akčák z prvkami horroru... nedá sa tomu veľa vytknúť. Aj tá príšera je celkom príšerná :)

• 25.6.2018  00:26
    7 životů (2017)

Silná trojka za novátorský námet. Noomi nesklamala, inak mal film trhliny, ktoré trochu sklamali, ale celkovo solidné a zaujímavé scifi.

<< předchozí 1 2 3 4 8 16 23 30